antalya büyüyor

antalya büyüyor

Ülke ekonomisinin olduğu gibi Antalya içinde yüzlerce iş kolunun canlanmasını ve büyümesini sağlayan inşaat sektörü, son yıllarda inanılmaz bir çıkış yaşıyor. Bu günde inşaat sektörü Türkiye ekonomisinin bel kemiği olmayı sürdürüyor.

Antalya Büyükşehir'den Muratpaşa'da 16.1 milyon TL'ye satılık iş yeri!

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Antalya ili Muratpaşa ilçesi, Çaybaşı Mahallesi, 12672 ada 6 parselde yer alan iş yerini 16 milyon 100 bin TL'ye satıyor...

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nden kentsel dönüşüm toplantısı!

Antalya Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde hayata geçecek kentsel dönüşüm çalışmalarına bütüncül yaklaşmak adına kentsel dönüşüm toplantısı düzenledi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Aile Sağlığı Merkezi açılış için gün sayıyor!

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Antalya Büyükşehir Belediyesi Aile Sağlığı Merkezi'nde çalışmalar son aşamaya geldi. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek çalışmaları yerinde inceledi. 

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kaş’ta kreş inşa ediyor! 

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kaş'ın Andifli Mahallesi'nde 100 öğrenci kapasiteli kreş ve gündüz bakımevi inşa ediyor. 

Antalya Büyükşehir Belediyesi ekibi hasar tespiti için İzmir’de! 

İzmir'de meydana gelen depremin ardından Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı 12 kişilik ekip, İzmir'de 700 binada hasar tespit incelemesi gerçekleştirdi. 

Antalya Büyükşehir esnafın kira talebini reddetti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, esnafın işyeri kirasının kamu tarafından ödenmesi çağrısı yaptı. Antalya Büyükşehir Belediyesi bu çağrıya rağmen kiracısı esnafın ‘kira almayın’ talebini reddetti.

Antalya Büyükşehir'den Kaş'a spor salonu müjdesi!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kaş’ın Ova Mahallesi’nde spor salonu hayata geçiriyor.

Ünlü isimlerin çocukları bu odalarda büyüyor!

Ünlü isimlerin yaşadığı semtler, oturdukları evler her daim merak edilen konulardandı. Peki ünlülerin çocukları nasıl odalarda büyüyor? İşte o odalar...

Antalya Büyükşehir'den Konyaaltı Sahili Projesi iddialarına yanıt!

Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cansel Tuncer ve Başkan Başdanışmanı Cem Oğuz, Konyaaltı Sahili Projesi iddialarına cevap verdi.

Antalya Büyükşehir'den 6.8 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Kepez ilçesi, Kütükçü mahallesinde yer alan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsanın satış bedeli 6 milyon 825 bin TL olarak belirlendi. 

Antalya Büyükşehir'den ihtiyaç sahibi ailelere konteyner ev!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Antalya Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşlara konteyner ev yardımı yapıyor.

İngiltere'de konut krizi büyüyor: Evsizlerin sayısı yüzde 23 arttı!

İngiltere'de konut krizi büyüyor. Ülkede bir yılda evsizlerin sayısı yüzde 23 arttı. Tahminlerine göre şu anda İngiltere'deki evsizlerin toplam sayısı 280 bin civarında...

Antalya Büyükşehir bütçesinin yüzde 44'ü yatırıma ayrıldı!

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 2020 bütçesi 3 milyar 450 milyon lira olarak belirlendi.

antalya büyüyor Haberi

antalya büyüyor

Ülke ekonomisinin olduğu gibi Antalya içinde yüzlerce iş kolunun canlanmasını ve büyümesini sağlayan inşaat sektörü, son yıllarda inanılmaz bir çıkış yaşıyor. 


Geçmişte olduğu gibi bu günde inşaat sektörü Türkiye ekonomisinin bel kemiği olmayı sürdürüyor. Sektör, özellikle yaz aylarında çok büyük bir istihdam oluşturması ile dikkat çekiyor. Türkiye'nin bu alanda dev firmaları arasına adını yazdıran birçok Antalya şirketi de başarılı projeleri övgüyü hak ediyor. 


Konutlar, okul ve hastane inşaatları, eğlence merkezleri, rezidanslar, turizm tesisleri ve daha onlarca dev projeyi gerçekleştiren Antalya bu Antalya firmaları sadece yaptığı eserler ile değil, bunların müşterilere pazarlanması ve satışı konusunda da dünyadan talep görüyor. Dünyanın ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen yerli ve yabancı müşterilere konut satan Antalyalı iş adamları, başarılarını aldıkları ödüller ile de perçinliyorlar. Antalya...