antalya club phaselis satışı

antalya club phaselis satışı

Antalya Göynük'te 5 yıldızlı Club Phaselis tatil köyü, banka borçları nedeniyle 88 milyon 943 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı.

Antalya Club Zigana Tatil Köyü ve Alaçatı Resort Zigana Hoteli 18 Haziran'da açılıyor!

Tek-Art İnşaat tarafından gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde Antalya Club Zigana Tatil Köyümüz ve Alaçatı Resort Zigana Hoteli'nin sezon açılış tarihi olarak 18 Haziran 2020 belirlendi. 

Şahinler Holding’in Club Mega Saray'ına tesis yatırımı!

TTF), Şahinler Holding ile iş birliği anlaşması imzaladı. Buna göre, Şahinler Holding’in Antalya’da yer alan tatil köyü Club Mega Saray’ın içine Mega Saray Tenis Akademisi kurulacak.

Tek-Art İnşaat, Antalya Club Zigana'nın tahsis süresini 49 yıla uzattı!

Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) Antalya Club Zigana süre uzatımının tamamlanması hakkında açıklama yaptı. 

Antalya Club Zigana'nın tahsis süresi 49 yıla uzatıldı!

Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar A.Ş.'nin portföyünde yer alan Antalya Club Zigana'nın tashsis süresi 49 yıla uzatıldı...

Antalya Club Phaselis tatil köyü icradan satışa çıkarıldı!

Antalya Göynük'te 5 yıldızlı Club Phaselis tatil köyü, banka borçları nedeniyle 88 milyon 943 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı.

Eski bakan İlker Tuncay Antalya'da at çiftliği kurdu!

ESKİ Tarım Orman ve Köyişleri Bakanı Tuncay, Antalya’nın Kundu turizm bölgesinde Lara Horse Club At Çiftliği’ni hayata geçirdi. Tuncay, "At ve binicilik benim tutkum. Siyasetten emekli olduktan sonra yapmak istediğimi Antalya’da hayata geçirdim" dedi.

Antalya Club Phaselis Tatil Köyü icralık oldu!

Türkiye’nin en eski tatil köylerinden biri olan Club Phaselis icradan satışa çıkarıldı. Aralık ayı başında yapılacak icra ihalesinde tesis için belirlenen bedel 113 milyon TL.

Club Patara Evleri'nde yüzde 25 indirim başladı!

1993'ten bu yana Antalya'daki Kallkan koyunda tatil imkanı sunan Club Patara Evleri, satışa yeni çıkardığı devremülkler için indirim kampanyası başlattı.

Club Patara'dan yüzde 25 indirimli devremülk!

Antalya Kalkan'da 1993 yılından beri tatil deneyimi sunan Club Patara Evleri, satışa yeni çıkardığı devremülkler için cazip bir indirim kampanyası düzenledi.

Club Med Avrupa'nın ilk villa konseptli otelini Antalya'da açtı!

Club Med Avrupa'nın ilk villa konseptli otelini Antalya Belek'te hizmete açtı...

Club Med zengin turisti Belek'e götürecek!

Silkar Turizm bünyesindeki Lykia World Grubu, Antalya'daki otelin işletmesini Fransız Club Med'e devrediyor. Otel 2013'ten itibaren 10 yıl süreyle Club Med Belek adıyla işletilecek

Crystal Hotels, otellerine Club Med"i de kattı!

Crystal Hotels"in, Antalya"nın Kemer ilçesine bağlı Beldibi beldesindeki Club Med"in işlettiği tesisi Ener Turizm"den satın aldığı bildirildi

Kemer Tropican Club satışa çıktı!

Antalya İli, Kemer İlçesi, Merkez'de yer alan 2 dönüm arazi üzerine kurulu denize sıfır restaurant ve beach club olan Tropican Club, satışa sunuluyor

antalya club phaselis satışı Haberi

antalya club phaselis satışı

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Antalya'nın en önemli turizm bölgelerinden Kemer göynük'teki doğa harikası bir alanda bulunan araziyi, 3 Aralık 1986 tarihinde Faseltur Turizm Tic. ve San. A.Ş.'ye 49 yıllığına tahsis etti. Araziye 2014 yılında vefat eden Antalyalı işadamı Mustafa Çalık tarafından Club Phaselis Tatil Köyü kuruldu. Ancak tatil Köyü, bazı banka borçlarının yanı sıra, Mustafa Çalık'ın kardeşi ATAÇ Grubu'nun ortaklarından Hüseyin Çalık'a olan kefaleti nedeniyle darboğaza girdi. Maddi sıkıntı ve kefalet borçları yüzünden 2015 sezonunda kapanan tatil köyü, 2016 yılında hiç açılmadı.


ARAZİ TAHSİSİ İPTAL EDİLDİ

Halen kapalı olan Club Phaselis Tatil Köyü'nün 49 yıllık arazi tahsisi de, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nca iptal edildi. Kapalı olması nedeniyle 'taşınmazın etkili, ekonomik ve verimli kullanılmaması ve böylece kamunun zarara uğratılması sebebiyle' tahsisinin iptaline...