29 / 06 / 2022

antalya dubai uçuşları

antalya dubai uçuşları

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı'ndan (BAKA) yapılan açıklamaya göre, Dubai'den Antalya'ya direkt uçuşlar başladı. Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Havayolu Şirketi Air Arabia, Dubai'den Antalya'ya ilk uçuşunu gerçekleştirdi.

Uçuş tarifeleri vızır vızırdı! Şirket çalışanları greve gidiyor, uçuşlar iptal

İrlanda firması Ryanair'in Belçika'daki kabin ekibini temsil eden sendikalar, 24-26 Haziran'da greve gidilecek. Grevin tam da uçuşların yoğun olduğu dönemde yapılması dikkat çekti.

Artan yakıt fiyatları yüzünden Nijerya Havayolları yurt içi uçuşları durdurdu

Afrika kıtasının petrol ve doğal gaz zengini Nijerya'da faaliyet gösteren Nijerya Hava Yolları artan yakıt fiyatları gerekçesiyle bugünden itibaren tüm yurt içi uçuşları durdurdu.

11 Mart’ta hangi uçuşlar iptal edildi? Pegasus, THY, Anadolu Jet’ten uçak bileti alanlar ne yapacak?

İstanbul ve yurdun birçok kentinde yağan kar yağışı nedeniyle Anadolu Jet, Pegasus ve THY, seferlerin iptal edildiğini duyurdu. Olumsuz hava şartları nedeniyle uçuşları iptal edilen yolcular, ‘’Hangi uçuşlar iptal edildi? Uçak bileti olanlar ne yapacak?’’ sorularının yanıtını arıyor…

Rusya 36 ülkeye uçuşları durdurdu!

Rusya'nın Ukrayna'ya saldırıları devam ederken Avrupa Birliği hava sahasını Rus uçaklarına kapatma kararı aldı. Rusya da Avrupa devletlerinin Rus uçaklarına hava sahasını kapatmasına karşın, Almanya ve Fransa dahil 36 ülkenin uçaklarına hava sahasını kapattı.

Antalya'da arsa avcılarından akılalmaz tuzak! 

Antalya'da sağlık turizmi alanında faaliyet gösteren iş insanı Tuncay Küçükyılmaz,  arsa avcıları tarafından tam dört kez dolandırıldı. Antalya’da bulunan piyasa değeri 50 ile 30 milyon TL'yi almak isteyen iş insanı dolandırıcılardan bir türlü kurtulamadı. 

Antalya Korkutelili inşaatçılar iş yeri denetiminde!

Antalya Korkuteli İnşaatçılar Elektrikçiler Sıhhi Tesisatçılar Doğramacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Ülkü, ilçede bulunan iş yerlerinde denetimler gerçekleştirdi.

Yabancılar eşyalı ve akıllı ev istiyor!

Türkiye'de yabancıya konut satışı, Ağustos ayında uçuşların yeniden açılmasıyla artmaya başladı. Türkiye'den ev alan yabancılar genel olarak akıllı ve eşyalı konutlara yöneliyor. 

Normalleşme adımları konut satışlarını yüzde 65 artırdı!

Normalleşme adımları ve yurt dışı uçuşlarının açılmaya başlamasıyla Türkiye genelinde yabancıya konut satışı temmuzda önceki aya göre yüzde 65 artarak 2 bin 741'e yükseldi.

TOKİ Antalya Korkuteli kura sonuçları 8 Haziran 2020 kazananlar listesi!

TOKİ Antalya Korkuteli kura sonuçları 8 Haziran 2020 kazananlar listesi haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Antalya Korkuteli kura sonuçları 8 Haziran 2020 kazananlar listesi ve TOKİ Korkuteli kura sonucu isim listesi...

Antalya Doğu Garajı Nekropol Alanı inşaatında sona gelindi!

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in ilk tamamlanacak projeler arasında gösterdiği Antalya Doğu Garajı Nekropol Alanı'nda sona gelindi.

Antalya'da konut satışları yüzde 36 düştü!

TUİK verilerine göre Antalya'da konut satışları 2018 yılının haziran ayında göre yüzde 36,5 oranında düşüş gösterek 3 bin 390 oldu. Kentte yabancılara ise 668 konut satıldı.

İstanbul Havalimanı’na taşınmada uçuşlar nasıl olacak?

İstanbul Havalimanı’na taşınmada THY'nin uçuşlarını nasıl yapacağı belli oldu. 5 Nisan saat 03:00’da başlayacak taşınma süreci 45 saat sürecek.

Antalya yabancıya konut satışında İstanbul’u solladı!

Yabancılara yapılan konut satışında rekor kıran Antalya, İstanbul’u solladı. Türkiye’de gayrimenkule en fazla yatırım yapan ülke ise Almanya oldu.

antalya dubai uçuşları Haberi

antalya dubai uçuşları

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı'ndan (BAKA) yapılan açıklamaya göre, Dubai'den Antalya'ya direkt uçuşla gelen ilk yolcu uçağı, Dubai'deki Sharjah Havalimanı'ndan 3 saat 15 dakikalık yolculuk sonunda Antalya Havalimanına iniş yaptı. 


Uçuş ekibi ile yolculardan oluşan 168 kişiyi, Antalya Vali Yardımcısı Recep Yüksel ile diğer yetkililer, EXPO 2016'nın simge çiçeği şakayık ve karanfillerle karşıladı. 


Antalya Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde gerçekleştirilen törende konuşan Recep Yüksel, turizmde belli bir bölge veya ülkelere bağımlı olunmaması, pazar çeşitlendirilmesine gidilmesi gerektiğini kaydetti. 


Antalya-Körfez ülkeleri mesafesi 3.5 saate indi


Turizmin 12 aya yayılması için hedef kitle içerisinde Körfez ülkelerinin de bulunması gerektiğini ifade eden Yüksel, şöyle konuştu: 


"Air Arabia'nın Sharjah-Antalya uçak seferlerinde 168 kişilik uçakların tamamı dolu geliyor. Antalya olarak uçuş frekanslarımızın sayısı önümüzdeki dönem artarsa yılda 7 bin olan Körfez pazarı...