Antalya emlak teklifi

Antalya emlak teklifi

Yatırım için fırsat arayanlar, bu haber sizin için. Antalya'da 60 bin konut alıcı bekliyor.

Emlak Katılım'ın 32'nci şubesi Antalya'da açıldı!

Türkiye’de farklı yerlerde şubeleşme çalışmalarına devam eden Emlak Katılım, yeni şubesini Türkiye turizminin önemli şehirlerinden Antalya’da hizmete açtı.

Emlak Vergisi Kanununda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi!

Emlak Vergisi Kanununda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi gereğince Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında vatandaşların emlak vergilerinin bir yıl ertelenmesi öngörülüyor.

Antalya'da 3.4 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Antalya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Doğu Antalya Emlak Müdürlüğü, Antalya Konyaaltında yer alan gayrimenkulü 3 milyon 398 bn TL bedelle satışa çıkardı.

Antalya'da emlak piyasasının öncelikleri değişti!

İstanbul’da meydana gelen 5.8 şiddetinde oluşan deprem Antalya'da emlak piyasasının önceliklerini değiştirdi. Sektör profesyonelleri, ucuz konut değil, sağlam konut algısının daha etkin hale geldiğini söylüyor.

Antalya Homes Emlak Anonim Şirketi Göztepe Şubesi açıldı! 

Antalya Homes Emlak Anonim Şirketi Göztepe Şubesi bugün Kadıköy'de 2 milyon 500 bin TL sermaye bedeli açıldı...

Emlak Vergisi Kanununda değişiklik yapılmasına dair kanun teklifi verildi!

Tahsil edilen emlak vergisi tutarının yüzde onunun, tahsilatın yapıldığı mahalle muhtarlığına ödenek olarak aktarılmasını amaçlayan Emlak Vergisi Kanununda değişiklik yapılmasına dair kanun teklifi verildi..

Emlak Konut Antalya Muratpaşa ihalesini Mesa Mesken kazandı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Antalya Muratpaşa Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 2. oturumu bugün gerçekleşti. Emlak Konut Antalya Muratpaşa ihalesini Mesa Mesken kazandı.

Emlak Konut Antalya Muratpaşa 2. oturum ihalesi 25 Temmuz'da!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Antalya Muratpaşa Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 2. oturum ihalesi 25 Temmuz'da yapılacak.

Emlak Konut Antalya Muratpaşa arsa ihalesi yarın!

Emlak Konut Muratpaşa Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 1. oturumu yarın gerçekleştirilecek.

Emlak Konut'tan 2 büyük ihale!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) bu ay 2 dev ihale gerçekleştirecek. Emlak Konut bu ay Antalya ve İstanbul'da çok önemli iki arsasını satışa çıkaracak.

Emlak Konut Konak 2. Etap ihalesinin 2. oturumu 21 Haziran'da

Emlak Konut Konak 2. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 2. oturumu 21 Haziran'da yapılacak. İhalenin 1. oturumunda en yüksek teklifi İzka İnşaat vermişti...

Emlak Konut Antalya Muratpaşa arsa ihalesi 18 Temmuz'da!

Emlak Konut Muratpaşa Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 1. oturumu 18 Temmuz'da yapılacak.

Emlak Konut Konak 2. Etap arsasına en yüksek teklif İzka'dan!

Emlak Konut Konak 2. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 1. oturumu yapıldı. İhalede en yüksek teklifi İzka İnşaat 50 milyon TL olarak verdi.

Antalya emlak teklifi

Antalya emlak teklifi Antalya emlak teklifi


Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Kemal Özgen, Antalya'da 50-60 bin civarında yapılıp da satılamayan konut bulunduğunu, bunların yerli müşteriye satılamaması halinde yabancılara satılmasının uygun olacağını bildirdi.


Özgen, ATSO Meclis toplantısının ardından yaptığı açıklamada, Antalya'da özellikle 2005 yılı sonu ile 2006 yılı Haziran ayları arasında konut satışının arttığını ancak bu tarihten itibaren taleplerin durmasından kaynaklanan bir fazlanın ortaya çıktığını söyledi. Antalya'daki bu konutların yerli müşterilere satılamaması durumunda yabancılara satılabileceğinin altını çizen Özgen, şunları kaydetti: "Antalya'da 50-60 bin civarında yapılıp da, satılamayan konut var. 100 bin civarında olduğu da söyleniyor. İspanya'nın bugüne kadar bu tür konut satışından kazandığı para 600 milyar avrodur. İkinci konut sorunu, yabancıya satış yapılarak değerlendirilmelidir. Yabancılara konut satışı yüzde 100 ihracattır. Demiri, çeliği ülke...