Antalya Kepez Belediye Meclisi olağanüstü toplantısı

Antalya Kepez Belediye Meclisi olağanüstü toplantısı

Antalya'nın Kepez Belediye Meclisi olağanüstü toplantısında Esentepe, Kazım Karabekir, Çankaya, Barış ve Yavuz Selim Mahallesi'nde parselasyon planı yapılmasına karar verildi.

Antalya Pir Sultan Abdal Cemevi'nin yüzde 70'i tamam!

Antalya Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Altınova Orta Mahallesi'nde inşa edilen Antalya Pir Sultan Abdal Cemevi'nin yüzde 70'inin tamamlandığını açıkladı.

Kepez Cemevi'nin inşaatı tamamlanıyor!

Antalya Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Altınova Orta Mahallesi'de yapımı süren cemevini inceledi. Başkan Tütüncü, "İnşallah kısa bir sürede yapımını tamamlayarak, cemevini, Alevi hemşehrilerimizin kullanımına sunacağız'' diye konuştu.

Antalya'da 23.9 milyon TL'ye satılık 3 gayrimenkul!

Antalya Kepez Belediye Başkanlığı, Fevzi Çakmak, Gazi ve Sinan mahallelerinde yer alan 3 adet gayrimenkulü 23 milyon 886 bin 950 TL bedelle satışa çıkardı. 

Antalya Kepez'e yeni okullar geliyor!

Antalya Kepez ilçesine yeni okullar inşa ediliyor. Kepez ilçesinde muhtarlar mahallelerinin eğitim alanındaki yatırım ihtiyaçlarını anlattı. Başkan Tütüncü “Yeni okullar geliyor” dedi...

Antalya Kepez TOKİ başvuruları başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Antalya Kepez projesi için başvuru dönemi başladı.

TOKİ Antalya Kepez 2019 başvuruları yarın başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Antalya Kepez 2019 projesinde yer alan 1 adet konut yarın satışa çıkıyor.

TOKİ Antalya Kepez başvuruları 25 Kasım'da başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Antalya Kepez projesi 25 Kasım 2019 tarihi itibariyle satışa çıkıyor.

Antalya'da 45.5 milyon TL'ye satılık 7 gayrimenkul!

Antalya Kepez Belediye Başkanlığı, Fevzi Çakmak, Çankaya, Gazi, Fabrikalar ve Sinan'da yer alan 7 adet gayrimenkulü 45 milyon 567 bin 408 TL bedelle satışa çıkardı.

Acun Ilıcalı Antalya Kepez Macera Ormanı ile ilgilenir mi?

Antalya Kepez Macera Ormanı 2016'da açıldı. Ancak belediye bu alanı komple başka bir işletmeye devretmek için ihaleye çıkmış, içerideki alanları parça parça özel sektöre verecekmiş...

Kepez Santral'de imar sevinci!

Antalya Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Santral Mahallesi’ni ziyarette bulundu. Tütüncü, mahalle sakinlerinin istediği gibi bir imar planının hazır olduğunu kaydetti.

Kepezaltı Santral'in tapuları dağıtılacak!

Antalya Kepez Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Kepez Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, 123 projesini açıkladı. Tütüncü, ''Kepezaltı Santral'in tapularını dağıtacağız'' dedi.

Antalya Altınova'da 35 yıllık imar sorunu çözüldü!

Antalya Kepez Belediye Meclisi'nin 2019 yılının ilk toplantısı gerçekleşti. 35 yıllık imar sorununun çözüldüğü Altınova'da 11000 ölçekli uygulama imar planı revizyonu oy çoğunluğuyla kabul edildi.

Antalya Altınova'ya emsal artışı müjdesi!

Antalya Kepez Belediye Meclisi'nin Ocak ayı toplantısı düzenlendi. Mecliste görüşülen uygulama imar planı revizyonu ile ticaret ve konut alanlarında 0.60 olan emsal 0.80'ne çıkarıldı.

Antalya Kepez Belediye Meclisi olağanüstü toplantısı

Antalya Kepez Belediye Meclisi olağanüstü toplantısı Antalya Kepez Belediye Meclisi olağanüstü toplantısı

Antalya'nın Kepez Belediye Meclisi olağanüstü toplantı ile Yavuz Selim Mahallesi'nde bulunan imar plan değişikliğini tamamladı. 

Karar kapsamında Esentepe, Kazım Karabekir, Çankaya, Barış ve Yavuz Selim Mahallesi'nde mülkiyet, imar planı ve 2B 'den kaynaklanan parselasyon planı yapılacak.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "Kentsel yenileme ile vatandaşlar daha değerli arsalara sahip olacaklar'' ifadelerini kullandı.