antalya mardan palace

antalya mardan palace

Mardan Palace nisan ayında yeniden tatilcileri ağırlamaya başladı. Otel, Titanic Otelleri tarafından Halk Bankası'ndan kiralanarak resort konseptiyle yeniden hizmete girdi.

Mardan Palace Oteli satışının fesih davası görüldü!

Azeri asıllı Rus milyarder Telman İsmailov tarafından 1,4 milyar dolara inşa edilen Mardan Palace Oteli'nin, borçları yüzünden Halk Bankası'na icra yoluyla satılması ile ilgili ihalenin feshi için açılan davanın görülmesine devam edildi.

Antalya Mardan Palace icradan 650 milyon TL'ye satılıyor!

2009 yılında yapılan Mardan Palace, Antalya 4. İcra Müdürlüğü tarafından 650 milyon lira muhammen bedelle satışa çıkarıldı. Tesisin satışının ilk ihale tarihi 3 Haziran saat 14.00, ikinci ihale tarihi de 30 Haziran saat 14.00'de yapılacak.

Mardan Palace’a Rum ipoteği!

İdari mahkeme Antalya’da 1.4 milyar dolara 7 yıldızlı Mardan Palace otelini inşa etmesi nedeniyle Rus lider Putin’in, ‘Paraları çarçur ediyor’ diye tepki gösterdiği Azeri kökenli milyarder Rus işadamı Telman İsmailov’un mal varlığını dondurdu.

Mardan Palace İbrahim Tatlıses'e 2 yıl bedava!

Mardan Palace'ın sahibi Telman İsmailov, 2004'te doğum gününde bedava sahneye çıkan İbrahim Tatlıses'e büyük jest yaptı. İbrahim Tatlıses 2 yıl otelde kalıp beş kuruş para ödemeyecek...

İsmailov'a ait Çerkez Pazarı geçici olarak kapatıldı

Antalya'da 1,4 milyar dolara yaptırdığı Mardan Oteli ile gündeme gelen Azeri asıllı ünlü işadamı Telman İsmailov'a ait Moskova'da bulunan Çerkez Pazarı'nın geçici bir süre kapatıldığı bildirildi

Mardan Palace'ın makyajı 2D Collection'dan

Dünyanın en pahalı oteli Mardan Palace, dış cephe tasarımı ile de dikkat çekiyor

Mardan Palace'ta kalana MOL'dan yüzde 90 indirim!

MOL Mağazaları CEO'su Oktay Özdemir, Antalya'da Mardan Palace'ın yanında açacağı 2 bin 500 metrekarelik mağazada, otelde kaldığını belgeleyenlere yüzde 90 indirim yapılacağını söyledi

El Maktum yatırım için Antalya'ya geldi

El Maktum'un Türkiye'yi çok sevdiği ve yatırımlar yapmak istediği ancak bazı bürokratik engeller nedeniyle yatırımların hızlı bir şekilde ilerleyemediği öğrenildi

Hasan Sökmen'den 'köprü altı oteli' önerisi!

İstanbul'a 3. Köprü tartışmaları devam ederken mimar Hasan Sökmen'den zihni sinir bir öneri geldi

Mardan Palace'a bayram denetimi!

Maliye Bakanlığı denetim ekipleri Ramazan Bayramı'nda Antalya'daki konaklama tesisleri ve eğlence yerlerinde denetim yaptılar

Ali Ağaoğlu Mardan Palace'ta şampanya patlattı

Ali Ağaoğlu geçtiğimiz günlerde Telman İsmailov'un 1.4 milyar dolara yaptırdığı Mardan Palace Otel'e gitmiş

Telman İsmailov'un Çerkezovski Pazarı 2'nci kez yandı!

Telman İsmailov'un sahibi olduğu Çerkezovski Pazarı, önceki gün 2'nci kez yandı

Mardan Palace çalışanları maaşlarını gecikmeli alıyor!

Telman İsmailov'un Antalya'da açtığı Mardan Palace'ta maaşını alamayan bazı çalışanlar ses yükseltti...

Domuz gribi Mardan Palace'ı vurdu

Rusya'nın en zengin işadamlarını listesine 45'inci sıradan giren Telman İsmailov'un  başı "zenginlik gösterisi" yüzünden epeyce derde girdi

Titanic Grup Mardan Palace'ı resort otel yaptı!

Titanic Grup 20 milyon euro yatırımla Mardan Palace'yi resort otel yaptı. 15 yıllığına Halkbank'tan kiralanan otel mayıs ayında kapılarını açmıştı.  

Titanic Otel Grubu'ndan Mardan Palace'a 25 milyon Euro'luk yatırım!

Mardan Palace nisan ayında yeniden tatilcileri ağırlamaya başladı. Otel, Titanic Otelleri tarafından Halk Bankası'ndan kiralanarak resort konseptiyle yeniden hizmete girdi.

Antalya Titanic Mardan Palace açıldı!

Antalya'da Titanic Hotels'in 15 yıllığına kiraladığı Titanic Mardan Palace yeniden hizmete açıldı. Yaklaşık 20 milyon euroluk yeni yatırım yapılan Titanic Mardan Palace,her şey dahil ultra lüks dahil sistemini uygulayacak. 

Antalya Mardan Palace yeniden açılıyor!

Antalya'da bulunan Mardan Palace Hotel'i Halkbank'tan 15 yıllığına kiralayan Titanic Hotels, tesisi ay sonunda yeniden açıyor. Ultralüks özelliklere sahip olan otel, 1.5 yıldır kapalıydı.

Mardan Palace’ın dönüşümü!

Titanic Hotels Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün, görkemli açılışı ve saray konsepti ile dikkat çeken Titanic Mardan Palace’ı yeniden açmak için özenli bir hazırlık çalışması sürdürüyor...

Mardan Palace kapılarını 25 Nisan'da açıyor!

Ekonomik sıkıntılar sonrası haciz yoluyla Halkbank'a geçen Mardan Palace Otel, 25 Nisan'da kapılarını açıyor.

Mardan Palace'a alıcı çıkmayınca, Titanic'e kiralandı!

Borcu nedeniyle icradan satışa çıkarılan Mardan Palace, birkaç kez ihaleye çıktığı halde alıcı bulmayınca Titanic Grubu'na kiralandı.

AST İnşaat iflas etti!

İflas eden Antalya’daki Mardan Palace Otel’in sahibi Azeri asıllı Rus işadamı Telman İsmailov’un oğullarına ait olan AST İnşaat Turizm A.Ş de iflasını açıkladı. Şirket, iflas eden ünlü otelin de mülk sahibiydi...

Titanic Otelleri’nden Mardan Palace'a yılda 8 milyon Euro!

Almanya ve Türkiye’de toplam 13 otel ile hizmet veren Titanic Otelleri’nin Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün, Mardan Palace ile ilgili bazı detayları paylaştı.

Titanic Otelleri, Mardan Palace'a talip oldu!

TİTANİC Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün, Mardan Palace'a talip olduklarını söyledi...

Mardan Palace Hotel’in borcu 115 milyon euroya ulaştı!

Antalya Kundu'da bulunan Mardan Palace Hotel'in toplam borç miktarı 115 milyon euro civarına ulaştı. Otel, maaşlarını alamayan personel tarafından kullanılamaz hale getirildi. İşte otelin son hali.

Mardan Palace'ın satışında son durum!

Uzun zamandır satışıyla ilgili gündemden düşmeyen Mardan Palace ile ilgili Maya Holding’den açıklama geldi. Maya Holding’in, otelin satışı ile hiçbir ilgisinin olmadığı açıkladı.

Titanic ve Maya, Mardan Palace için masaya oturdu!

2009'da Azeri asıllı Rus işadamı Telman İsmailov tarafından Antalya Kundu’da hizmete açılan Mardan Palace Hotel için iki şirket devreye girdi. 1.4 milyar dolar harcanarak yapılan otelin borçlarını Maya Holding kapatacak.

antalya mardan palace

antalya mardan palace antalya mardan palace

Rus işadamı Telman İsmailov tarafından Antalya Kundu’da açılan yaklaşık 1.4 milyar dolar yatırıma sahip Mardan Palace, borçları nedeniyle icralık olmuştu. Geçtiğimiz dönemde Titanic grubu tarafından otel kiralandı. 

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan haberde, Nisan ayında Titanic Mardan Palace ismiyle yeniden hizmete giren otel ile ilgili son gelişmeleri Titanic Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün anlattı. Halk Bankası’ndan kiraladıkları otel için yıllık 8-10 milyon Euro arasında kira ödeyeceklerini ve 10 yıllık bir anlaşmaları olduğunu söyleyen Aygün, kiraladıklarından bu yana otele 25 milyon Euro’luk yatırım yaptıklarını belirtti.

Mardan’ın açıldığından bu yana bir yılda kazanamadığı parayı kira olarak ödemeyi taahhüt ettiklerini vurgulayan Aygün, otelde yaptıkları değişiklikler hakkında bilgi verdi. Grup olarak tesisi nasıl Türk turizmine yeniden kazandırırız diye çalıştıklarını söyleyen Aygün, "Tesisin açılışı çok muhteşemdi....