antalya ticaret odası binası satılık

antalya ticaret odası binası satılık

Önümüzdeki aylarda yeni hizmet binasına taşınmaya hazırlanan Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), mevcut hizmet binasını kapalı teklif alma açık artırma usulüyle satışa çıkaracak.

Antalya’da konut ve arsa fiyatları yatırımcıları şaşırttı!

Antalya’da hızla artan konut ve arsa fiyatları, uygun kredi fırsatından yararlanıp ev ve arsa almak isteyenleri şaşırttı. Antalya Emlakçılar Odası Başkanı Şeref Sağlam, “Fiyatlar bir anda 2 kat arttı” diye konuştu.

Polatlı Ticaret OSB'de 26.9 milyon TL'ye altyapı yapım işi ihalesi!

Polatlı Ticaret Odası Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Başkanlığı, yol, içmesuyu, atıksu, yağmursuyu ve kamera sistemi inşaatlarından müteşekkil altyapı yapım işini 26 milyon 969 bin 500 TL'ye ihale edecek.

Kocaeli Ticaret Odası'ndan konut alacaklara müjde!

Kocaeli Ticaret Odası, inşaat sektörünün canlanması ve vatandaşların uygun şartlarda konut sahibi olabilmesi için taşın altına elini koydu.  Ziraat Bankası ile imzalanan protokole göre KOTO üyesi müteahhit firmaların katkı payıyla vatandaşlar, yüzde 0,98 faizle konut sahibi olabilecek.

Küçük otellere 500 bin TL'ye kadar yenileme kredisi!

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, Ziraat Bankası iş birliğinde küçük otellere 6 ay ödemesiz olarak 500 bin TL'ye kadar yenileme kredisi verilmesi yönünde bir çalışma başlattı.

Golf alanlarına yeni tahsisler verilecek!

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Üyesi turizmci Cahit Şahin, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un golf alanlarına yeni tahsisler verileceği açıklamalarını gündeme getirdi.

Nazilli Ticaret Odası imar barışını anlattı!

Nazilli Ticaret Odası’nın (NTO) ev sahipliğinde Bozdoğan Çayboyu Mahallesinde yapılan sektör toplantısında, mermer sektöründe faaliyet gösteren firmalara imar barışı konusu anlatıldı. 

İmar barışı ATSO'da anlatıldı!

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Atatürk Konferans Salonu’nda Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yetkilileri tarafından ‘İmar Barışı’ konulu bilgilendirme toplantısı yapıldı. 

İzmir'deki ticaret haneler de kentsel dönüşümle yenilenmeli!

Kentsel dönüşümün metropol ilçelerden imalatın civar ilçelere kaydırılması gerektiğini vurgulayan İzmir Ticaret Odası (İZTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, "İzmir'deki ticaret haneler de kentsel dönüşümle yenilenmeli" diye açıklama yaptı.

Gaziantep'te yeni OSB ve ticaret merkezlerine ihtiyaç var!

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu, Gaziantep'te yeni OSB ve ticaret merkezlerine ihtiyaç olduğunu açıkladı.  

Menemen Ticaret Odası'nda emlak danışmalığı kursu!

Menemen Ticaret Odası ve Menemen Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile birlikte ortaklaşa gerçekleştirilen Emlak Danışmanlığı Kursu bir aylık eğitimini tamamlandı.

Ankara Ticaret Odası Emlak Vergisi Masası kurdu!

Ankara Ticaret Odası (ATO), “Emlak Vergi Değeri” artışlarına yapılacak itirazlar için “Emlak Vergisi Masası” kurdu.

Kayseri Ticaret Odası Yeni Hizmet Binası açılıyor!

Kayseri Ticaret Odası Yeni Hizmet Binası 08 Temmuz 2017 Cumartesi günü, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin katılımı ile gerçekleşecek törenle açılacak.

Büyük inşaat firmaları Antalya'ya gelmeye başladı!

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin, bölgedeki inşaat projelerine ilişkin açıklamalar yaptı. Çetin,

antalya ticaret odası binası satılık

antalya ticaret odası binası satılık antalya ticaret odası binası satılık

Edinilen bilgiye göre, kentin en işlek caddesinde bulunan Elmalı mahallesi Kazım Özalp Caddesi 2. Sokakta yer alan, yaklaşık 30 yıl önce inşa edilen 7 katlı ATSO hizmet binasının, 21 Ocakta kapalı teklif alma, açık artırma usulüyle satışı yapılacak.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Özgen AA muhabirine yaptığı açıklamada, uzun zamandır kamu kurum ve kuruluşlarının şehir trafiğinin rahatlatılması için şehir dışına çıkarılması konusunda öncülük yaptıklarını anımsatarak, şunları söyledi: "Biz de ATSO olarak bunu gerçekleştiriyoruz. Şehir trafiğinin rahatlatılması için kamu kurum ve kuruluşları şehir dışına çıkmalı. Biz de ATSO olarak bunun öncüsü olduk. ATSO mevcut hizmet binasının kiraya verilmesini çok rantabl olmadığını düşündüğümüz için satışa çıkardık. Kapalı teklif alma açık artırma suretiyle satışa çıkardık. Uygun koşullar olursa hizmet...