antalyadaki deniz baykal arazisi

antalyadaki deniz baykal arazisi

TBMM'de iktidar ile muhalefetin "yıllık hesaplaşmasına" dönüşen bütçe görüşmelerinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'a malvarlığıyla yüklendi

Ünlü inşaat patronu suikast iddiasıyla gözaltına alındı!

Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Candaş'ın öldürülmesi olayıyla ilgili suç örgüt lideri Mithat Y. ve adamlarının gözaltına alındığı ortaya çıktı. Mithat Y. 6 yıl önce 300 bin dolar karşılığında dönemin CHP lideri Deniz Baykal'a suikast yapacağı iddiasıyla ilgili gözaltına alınmıştı.

Deniz Baykal ALTİD'i ziyaret etti!

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, “Turizm nezle olursa ülke ekonomisi zatürre olur” derken, ALTİD Başkanı Burhan Sili de “Turizm ve sektörünün de içinde yer alacağı bir karar mekanizması oluşturulmalı” dedi.

Deniz Baykal KKTC'ye Su Temin Projesi'ni değerlendirdi!

CHP Antalya Milletvekili adayı Deniz Baykal, KKTC'ye su taşıyacak olan Asrın Projesi hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Deniz Baykal: İnşaat sektörü Türkiye’nin yüz akıdır!

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal; “Türkiye’de en hızlı gelişen ve ekonominin gelişmesine, ülkenin kalkınmasına, dolayısıyla Türkiye’nin istihdamına, refahına en büyük katkı yapan sektörlerin başında inşaat ve müteahhitlik sektörü gelir” dedi.

İzmir Karşıyaka Belediyesi iki yeni anaokulu kuracak!

Yeni Girne Caddesi üzeri ve Mavişehir Cahar Dudayev Bulvarı'nda iki yeni anaokulu açacak. Yeni Girne'de Deniz Baykal Kültür Merkezi'ne taşınan Haberleşme Müzesi'nin yerine kurulacak olan anaokulu, 3 sınıfla 40 öğrenciye hizmet verecek.

Adnan Yıldız, Bambus Yapı Denetim Şirketi'ni kurdu!

İşadamı Adnan Yıldız, yapı denetim sektörüne adım atarak, Bambus Yapı Denetim Limited Şirketi'ni kurdu. Şirketin açılışına Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal ile çok sayıda işadamı katıldı.

Melih Gökçek'ten flaş Ankapark açıklamaları!

Ankara 5. İdare Mahkemesi'nin Ankapark kararı ne olacak? Ankapark imar planları değişecek mi? Atatürk'ün AOÇ vasiyeti ne? Ankapark için Deniz Baykal ve CHP ile anlaşma sağlanmış mıydı? Ankapark, Disneyland'dan büyük mü? Melih Gökçek açıklıyor!

ATAÇ İnşaat A.Ş.'nin alacaklıları iflas istedi!

Varlıkları 500 milyon doları aşan, Deniz Baykal'ın damadınında ortağı olduğu ATAÇ İnşaat A.Ş.'nin alacaklıları iflas isterken, şirketi iflastan kurtarmak için yönetime gelen fon şirketinin yönetim kurulu da iflas erteleme istedi.

Manavgat Atatürk Kültür Merkezi açıldı!

Manavgat Belediyesi tarafından yaptırılan Atatürk Kültür Merkezi eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın da katıldığı törenle açıldı. Manavgat Atatürk Kültür Merkezi, 36 bin 359 metrekarelik alanda 5 bin 576 metrekare alan üzerine inşa edildi.

Deniz Baykal iş merkezine kiracı arıyor!

Antalya'nın Zeytinköy semtinde CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal’ın kat karşılığı yaptırdığı iş merkezi inşaatı tamamlandı. Dükkanların ve ofislerin yer aldığı iş merkezindeki bağımsız bölümlere şimdi ’kurumsal kiracılar’ aranıyor.

Deniz Baykal Antalya'daki iş merkezine kiracı arıyor!

Antalya'nın Zeytinköy semtinde CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ın kat karşılığı yaptırdığı iş merkezi inşaatı tamamlandı. Dükkanların ve ofislerin yer aldığı iş merkezindeki bağımsız bölümlere şimdi 'kurumsal kiracılar' aranıyor.

Baykal'ın tarlası lüks AVM oluyor!

Deniz Baykal 1985’te tarla olarak aldığı, imara açılınca TBMM’de tartışma konusu olan araziyi kat karşılığı müteahhite verdi. Şimdi arazide iş merkezi ve AVM yükseliyor. İnşaat bitiminde Baykal milyonlarca liralık mülkün sahibi olacak...

Deniz Baykal'ın evine hırsızlık amacıyla girdiği iddia edilen kişiye 11 yıl hapis istendi!

Ankara Cumhuriyet Savcılığı, CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ın evine hırsızlık amacıyla girdiği iddia edilen kişinin 11 yıla kadar hapsini istedi

antalyadaki deniz baykal arazisi Haberi

antalyadaki deniz baykal arazisi


Erdoğan, Baykal'ın hisse sahibi olduğu Antalya-Zeytinköy'deki bir arazi üzerinde imar planı değişikliği yapan DSP'li belediye başkanının daha sonra CHP'ye geçtiğini, imarlı arsanın şu andaki değerinin 5 milyon YTL'den az olmadığını anlattı. Baykal, oturduğu yerden, "Ne kadar yazık, yazıklar olsun" diye Erdoğan'a müdahale etti. Erdoğan da "Aileme kadar herşeyi söyleme hakkını kendinizde buluyorsunuz, ama sizin karanlık defterleriniz karıştırılınca hoplayacaksınız, hoplama, rahat ol, yerinde otur" dedi. Sataşma nedeniyle söz alan Baykal, sözkonusu arsayı aldığında siyasette olmadığını, bu iddiaları ortaya atan basın kuruluşunun ise kendisine tazminat ödemek zorunda kaldığını söyledi. Baykal, "Çürümüş, eskimiş iddialar. Çalı dibini taşlayarak, bir şey bulamazsınız. Bizim...