arnavutköy arsa fiyatları

arnavutköy arsa fiyatları

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB) Gayrimenkul Değerleme Özel Projeler Departmanı Yönetici Yardımcısı Esra Adıbelli Neşeli, Arnavutköy'den arsa almanın püf noktalarını anlattı.

Arnavutköy'den arsa alırken dikkat edilecek 5 nokta!

Arnavutköy’ün yapımı devam eden 3. Havalimanı ve 3. Köprü gibi projelerle cazibesini her geçen gün artırdığını belirten Uzman Arsa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Özbek, bölgeden arsa alacaklara 5 önemli tavsiyede bulundu.

Arnavutköy'de arsa fiyatları yüzde 50 arttı!

Üçüncü havaalanı, üçüncü köprü gibi büyük projelerin geçiş noktasında olan Arnavutköy’de son 1 yılda arsa fiyatları yüzde 50 artış gösterdi. Bölgenin yüksek getiri potansiyeli, şimdi yabancı yatırımcıların radarında.

Arnavutköy'de 4.6 milyon TL'ye 11 gayrimenkul!

Arnavutköy Belediye Başkanlığı, Arnavutköy, Bolluca ve Hadımköy'de bulunan 11 gayrimenkulü satışa çıkardı. Bina ve arsalardan oluşan gayrimenkullerin satış bedeli 4 milyon 637 bin 930 TL olarak belirlendi.

Arnavutköy gayrimenkulde İstanbul'un parlayan yıldızı oldu!

Show Realty /Arnavutköy Temsilcisi Ferit Güner, Arnavutköy İstanbul’un parlayan yıldızı olduğunu belirtti. Havalimanı projesi ve Kanal İstanbul'un yanı sıra Karadeniz'e yapılacak marina ve yat limanları projeleri de yabancılar için çekim merkezi oldu.

Arnavutköy Belediyesi'nden 6 milyon TL'ye 5 arsa!

Arnavutköy Belediye Başkanlığı, Arnavutköy, Bolluca, Boğazköy ve Haraççı'da bulunan 5 arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsaların toplam bedeli 6 milyon 38 bin 503 TL olarak belirlendi.

Arnavutköy'de arsa fiyatları 2 yılda 10 kat yükseldi!

İstanbul Emlak Komisyoncuları ve Danışmanları Odası Başkanı Nizameddin Aşa, "Hem havaalanı hem de kanal projesi nedeniyle Arnavutköy ve çevresinde, arsa fiyatları son iki yıl içinde 10 kata kadar artış gösterdi" dedi.

Arnavutköy'de arsa fiyatları 2 yılda 10 kat arttı!

İstanbul Emlak Komisyoncuları ve Danışmanları Odası Başkanı Aşa: “Hem havaalanı hem de kanal projesi nedeniyle, Arnavutköy ve çevresinde arsa fiyatları son iki yıl içinde 10 kata kadar artış gösterdi.

Arnavutköy'de satış memurluğundan 2.1 milyon TL'ye satılık tarla!

Gaziosmanpaşa 1. Sulh Hukuk Mahkemesi Satış Memurluğu; Arnavutköy Baklalı Köyü'nde yer alan tarlayı 2 milyon 166 bin 756,48 TL'den satışa çıkardı. İhalesi, 4 Eylül'de yapılacak.

Üçüncü havaalanı bölgedeki fiyatları iki kat artırdı!

TSKB Gayrimenkul Değerleme AŞ Kurumsal Değerleme ve Özel Projeler Departmanı Müdürü Kolcuoğlu, " Bölgede metrekare fiyatları projeler açıklanmadan önceki rakamlardan neredeyse iki katı oranında arttı" dedi.

Acele kamulaştırma kararı Arnavutköy'deki fiyat tartışmasını tekrar gündeme getirdi!

2 Ocak’ta Bakanlar Kurulu’nca verilen acele kamulaştırma kararı bölgedeki fiyat tartışmasını tekrar gündeme getirdi. Hak sahipleri TOKİ’den gelen teklifi yetersiz bulurken, TOKİ ‘Biz arsaları hakkıyla almaya çalışıyoruz’ dedi.

3. havalimanı için acele kamulaştırmada fiyatlar düşük kaldı!

İSTANBUL’ un üçüncü havalimanı Karadeniz sahiline Terkos gölüne yakın Arnavutköy - Göktürk - Çatalca kavşağında 7700 hektarlık Akpınar ve de Yeniköy köyleri arasındaki alanda yapılacak...

Eczacıbaşı Arnavutköy'den 700 dönümlük arsa satın aldı!

Türkiye'nin önemli işadamlarının ve gruplannın bu yöndeki yatırımlarını okurlarımızı bilgilendirmek için yakından izliyoruz. En son Eczacıbaşı Ailesi'nin İstanbul'un yeni ilçelerinden Arnavutköy'e bir süredir ilgisinin olduğunu duyduk...

Kanal İstanbul Silivri ve Arnavutköy'de arsa fiyatlarını arttırdı!

Kanal İstanbul'un güzergâhının hâlâ kesinleşmemesinden yararlanan fısıltı gazetesi sayesinde Çatalca, Silivri ve Arnavutköy gibi ilçelerde arazi fiyatları yüzde 100 ile yüzde 400 arasında yükseliş gösterdi...

Antalya’da konut ve arsa fiyatları yatırımcıları şaşırttı!

Antalya’da hızla artan konut ve arsa fiyatları, uygun kredi fırsatından yararlanıp ev ve arsa almak isteyenleri şaşırttı. Antalya Emlakçılar Odası Başkanı Şeref Sağlam, “Fiyatlar bir anda 2 kat arttı” diye konuştu.

Bu ilçede arsa fiyatları İstanbul Boğazı ile yarışıyor!

Rize Çayeli'de, 300 metrekarelik arsa ve üzerindeki 2 katlı bina, belediye tarafından 5,5 milyon TL'ye satılıyor. Arsa ve binaya biçilen değerin İstanbul Boğazı'ndaki yalı fiyatlarıyla denk olduğu söyleniyor...

Kanal İstanbul güzergahındaki arsa fiyatları uçtu!

Kanal İstanbul projesinin yapılması tartışmaları devam ederken, bölgede arsa fiyatları yükselmeye başladı. Projeyle birlikte arsa fiyatlarında yüzde 20 yükseliş yaşandı...

Konut fiyatları artacak mı?

Türkiye'de gayrimenkul, çoğunluk tarafından en güvenilir yatırım aracı olarak kabul edilir. Ancak konut, arsa fiyatları her ay veya her yıl istikrarlı olarak artmaz. Fiyatlar bir süre sabit kalabilir hatta düşebilir...

Nef City 82 arsa fiyatları!

Nef City 82 arsa fiyatları haberimizde yer alıyor. Proje Kırşehir Kaman'da hayata geçiriliyor. İşte Nef City 82 arsa fiyatları...

Kaş’ta konut imarlı arsa fiyatları yüzde 171 arttı!

Beyaz yakalıların en çok tercih ettiği tatil beldelerinden birisi. Kaş’ta son üç yılda konut imarlı arsa fiyatları yüzde 171 oranında arttı. Arsa yatırımı açısından öne çıkan bölgelerin başında Çukurbağ ve Bayındır Köyü geliyor...

Sakarya Karasu'da konut yüzde 27, arsa yüzde 69 kazandırdı!

Endeksa'nın  güncel verilerine göre son yıllarda turistik ilgi gören ve altyapı çalışmaları nedeniyle de değerlenen Sakarya Karasu‘da 3 yılda konut fiyatları yüzde 27, konut imarlı arsa fiyatları ise yüzde 69 artış gösterdi. İlçede ortalama konut metrekare fiyatının 1.666 TL olduğu belirtiliyor.

İzmir'in köylerinde arsa fiyatları uçtu!

İzmir'in merkezinde ve köylerinde bulunan arsaların değerleri arttı. İzmir'in köylerinde arazi fiyatları son 4 yılda yüzde 120 artış gösterdi.

Lüks caddelerdeki arsa fiyatları düştü!

Konut sektöründe yaşanan durgunluk arsa fiyatlarına da yansıdı. Konut sektöründe yatırımların azalması, arsa fiyatlarını da düşürdü.  TSKB Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Makbule Yönel Maya, konu ile ilgili konuştu...

Ordu Gülyalı'da arsa fiyatları uçtu!

Ordu-Giresun Havalimanı ile Ordu'nun Gülyalı ilçesindeki emlak fiyatları adeta uçtu. İlçedeki arsa fiyatları borsa ile yarışıyor...

Sancaktepe'de arsa fiyatları yüzde 120 arttı!

Ulaşım imkanları ile dikkatleri çeken Sancaktepe‘de arsa fiyatları son 4 yılda yüzde 120 arttı. İlçede ortalama arsa metrekare fiyatı 2.040 TL...

Torbalı'da arsa fiyatları arttı!

Son dönemlerde İzmir Torbalı’da üst üste yapılan yatırımlar, başta arsa olmak üzere gayrimenkul fiyatlarının yükselmesine neden oldu.

Yatırımcılar Kanal İstanbul çevresinde arsa avına çıktı!

Proje süreci netleştikçe geçiş güzergahı Küçükçekmece-Başakşehir-Arnavutköy hattındaki arsa fiyatları artmaya devam ediyor. Ancak bölgede hala yatırım için uygun araziler bulunuyor.

arnavutköy arsa fiyatları

arnavutköy arsa fiyatları arnavutköy arsa fiyatları

3. Havalimanı ile gözlerin çevrildiği Arnavutköy'de 2013'ten bu yana arsa/tarla fiyatlarında yüzde 100'ün üzerinde artış gözlendi. Bölgeden arsa almanın püf noktalarını işin uzmanına sorduk. 


TSKB Gayrimenkul Değerleme'den yönetici Esra Neşeli dikkat edilecekleri şöyle sıraladı, "Arnavutköy'de yatırım yapmak isteyenler, hangi bölgelerin imara açılmasının beklendiğini araştırmalı, üst ölçek plan kararlarına dikkat etmeli." 


BU ALANLARA DİKKAT! 

Neşeli, bölge rayiçlerinin oldukça üzerinde rakamların talep edildiğini söyleyerek, "Bu yüzden yatırım kararı alanlar fiyatları araştırmalı ve özellikle İSKİ Havza sınırlarının olduğu alanlara dikkat etmeli" dedi. 


KADERİ DEĞİŞECEK! 

Neşeli'ye göre, Kanal İstanbul ve 3. Havalimanı yatırımları tetikleyebilir. Bölgede imarlı arsalar kısıtlı. Uzmanlar, Kanal İstanbul'un hayata geçmesiyle, imar  planlarının tamamlanıp, yatırımların hızlanmasını bekliyor. 


ARNAVUTKOY'ÜN NERESİNDEN ARSA ALMALI? 

Arnavutköy'de yatırımların yoğunlaştığı bölgeler; Balaban, Boyalık, Dursunköy, Hacımaşlı, Yeniköy, Tayakadm ve Taşoluk. Bunların dışında Baklalı, Çilingir, Haraççı,...