Arnavutköy Belediyesi Arnavutköy Yeraltı Otopark imar planı

Arnavutköy Belediyesi Arnavutköy Yeraltı Otopark imar planı

Arnavutköy Merkez Mahallesi, 1704, 1708, 1709 ve 1710 parsellerin Zemin Altı Katlı Otoparka alınmasına ilişkin 1/5000 ve 1/1000 ölçekli imar planları 25 Nisan 2014 Cuma günü askıdan iniyor.

Arnavutköy Belediyesi'nden yeraltı otopark imar planı açıklaması!

Arnavutköy Belediyesi, Merkez Mahallesi'nde 1704-1708-1709-1710 parsel sayılı yerlerin Katlı otopark Alanına (KOP) alınmasına ilişkin imar planı açıklaması yaptı. İşte Arnavutköy Belediyesi'nden yapılan yeraltı otopark imar planı açıklaması...

Arnavutköy'ün ilk bisiklet yolu Hadımköy'de inşa edilecek! 

Arnavutköy Belediyesi ilçe geneline bisiklet yolu kazandırmak için düğmeye bastı. Belediye Hadımköy'de 3 kilometre uzunluğunda bisiklet yolu inşa edecek. 

Arnavutköy’de 2 mahalleye 2 sağlık ocağı inşa ediliyor!

Arnavutköy Belediyesi, Nenehatun ve Atatürk Mahallesi’nde projelendirilen sağlık ocakları için ilk kazmayı attı..

Arnavutköy'deki metruk yapılar yıkılıyor!

İlçedeki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Arnavutköy Belediyesi ilçede bulundan metruk yapıları, kontrollü bir biçimde yıkmaya başladı.

Arnavutköy Belediyesi'nden 59.7 milyon TL'ye satılık 7 gayrimenkul!

Arnavutköy Belediye Başkanlığı, Arnavutköy, Hadımköy, Haraççı, Ömerli ve Sazlıbosna'da bulunan arsaları satışa çıkardı. Söz konusu gayrimenkullerin satış bedeli 59 milyon 717 bin TL olarak belirlendi.

Arnavutköy'de 15 bina ve 1 okul mühürlendi!

Silivri açıklarında oluşan deprem sonrasında hasar tespit çalışmalarını tamamlayan Arnavutköy Belediyesi ekipleri, hasarlı 15 bina ve 1 okulu tahliye etti. Binaların akıbeti ise incelemelerin ardından belli olacak.

Arnavutköy Bolluca ve Boğazköy’e kültür merkezi müjdesi!

Arnavutköy Belediyesi'nin gerçekleştirdiği Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, Bolluca ve Boğazköy’e Kadın Kültür Merkezi açılacağını söyled.

Arnavutköy Millet Kıraathanesi 13 Mart'ta açılacak!

 Arnavutköy Belediyesi Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, millet kıraathanelerinin önemine değinerek, Arnavutköy Millet Kıraathanesi'nin 13 Mart'ta açılacağını söyledi.

Arnavutköy Tayakadın, meydanına kavuşuyor!

Arnavutköy Belediyesi tarafından inşaatına devam edilen Tayakadın Meydan düzenleme çalışmalarının yüzde 70’lik kısmı tamamlandı.

Arnavutköy'de imar barışına yoğun ilgi!

İmar Barışı ile 13 milyon konutun imar ve iskan sıkıntısı sona eriyor. Düzenlemeye kısa sürede büyük ilgi gösteren Arnavutköylüler, başvurularını Arnavutköy Belediyesi’nde yapıyor.

Arnavutköy Revizyon Nazım İmar Planı değişikliği askıda!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Arnavutköy İlçesi, Merkez ve Çevresi Revizyon Nazım İmar Planı Plan Notu Değişikliği askıya çıktı..

Arnavutköy Sosyal Hizmetler Merkezi açıldı!

Arnavutköy Belediyesi bünyesinde hizmet veren, içerisinde Yaşlı ve Engelli Merkezi ve Sosyal Yardım Marketi bulunan, Arnavutköy Sosyal Hizmetler Merkezi, Başkan Haşim Baltacı tarafından açıldı.

Arnavutköy Kültür Merkezi açılıyor!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Arnavutköy Belediyesi, ilçeye yeni bir kültür merkezi daha inşa etti.

Arnavutköy Yaşam Merkezi açıldı!

Arnavutköy Belediyesi tarafından hayata geçirilen Arnavutköy Yönetim ve Yaşam Merkezi hizmete açıldı.

Arnavutköy Belediyesi Arnavutköy Yeraltı Otopark imar planı Haberi

Arnavutköy Belediyesi Arnavutköy Yeraltı Otopark imar planı


Arnavutköy İlçesi, Merkez Mahallesi, 1704, 1708, 1709 ve 1710 parsellerin Zemin Altı Katlı Otoparka alınmasına ilişkin 1/5000 ve 1/1000 ölçekli Nazım ve Uygulama İmar Planı tadilatı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 25 Nisan 2014 Cuma tarihinde askıdan indiriliyor.


Büyükşehir Belediyesi, 27790 dosya numaralı imar plan tadilatını 17 Ocak 2014'te onaylamış; ilanen 25 Mart 2014'te askıya çıkarmıştı.


Arnavutköy Zemin Altı Otopark imar planı hakkında detaylı bilgi için tıklayın!Arnavutköy Merkez Mahallesi yeraltı otoparkı 1/5000 ölçekli imar planı için