asgari ücret ne olacak 2021

asgari ücret ne olacak 2021

Asgari Ücret Tespit Komisyonu, 2021'de geçerli olacak asgari ücretin belirleneceği 4'üncü ve son toplantısını yarın yapacak. Toplantı sonrasında herkesin merak ettiği asgari ücret ne kadar olacak, asgari ücrette zam oranı ne soruları yanıtlanacak. 

Bugün belli oluyor! 2021 asgari ücret ne kadar olacak?

2021 asgari ücretinin belli olacağı kritik görüşme bugün yapılacak. Doğrudan 7 milyon çalışanı, dolaylı olarak 20 milyon kişiyi ilgilendiren asgari ücrette sona gelindi. Yeni ücretle asgari geçim indirimi, GSS primi ve tazminatlar da değişecek.

Asgari ücret görüşmelerinde kritik toplantı! Asgari ücret ne kadar olacak?

Asgari Ücret Tespit Komisyonu, 2021'de geçerli olacak asgari ücreti belirleme çalışmaları kapsamında yarın üçüncü toplantısını gerçekleşitirecek.

2021’de asgari ücret kaç lira olacak?

2021 yılının asgari ücreti belirlenmesi için bugün ikinci toplantı gerçekleşecek. Yılın son haftasına girilmeden ücret tespit komisyonu son toplantısını da gerçekleştirerek, 2021’in asgari ücreti açıklanacaktır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş asgari ücret açıklaması!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Asgari ücret görüşmeleri devam ediyor, bu görüşmelerden sonra durum bizim önümüze gelecek ondan sonra adımları birlikte atacağız, temennimiz odur ki isabetli bir karar çıkar ve yola devam ederiz." dedi.

 7 milyon kişi bekliyor! İşte olası asgari ücret zamları!

Yaklaşık 7 milyon çalışanı ilgilendiren asgari ücrete ilişkin toplantıların yapılmasına devam ediliyor. Çalışanlar ise maaşlarına yapılacak zammın ne kadar olacağını bekliyor.

Son dakika haberi! Asgari ücret maaşı 9 ücreti daha etkileyecek!

Milyonlarca çalışanla birlikte herkesi ilgilendiren 2021 yılındaki asgari ücret için ilk toplantı gerçekleşti. Bu ayın sonunda asgari ücretin rakamı belli olacak. Rakamın duyurulması ile birlikte işsizlik maaşı, kısa çalışma ödeneği ve diğer birçok ücret değişecek.

DİSK: Asgari ücret net 3 bin 800 lira olmalı!

DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu, 2021 yılı asgari ücretinin net 3 bin 800 bin lira olmalı dedi.

Milyonlarca çalışan bu haberi bekliyor! Yeni asgari ücret ne kadar olacak?

İşçi, işveren ve hükümet temsilcilerinden oluşan Asgari Ücret Tespit Komisyonu, 2021'de geçerli olacak asgari ücreti belirleme çalışmaları kapsamında, ilk toplantısını yarın yapacak.

Son dakika haberi! Asgari ücret belirlenmesine yönelik ilk açıklama!

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk "2021'de uygulanacak asgari ücreti belirleme çalışmaları kapsamında ilk toplantı 4 Aralık'ta yapılacak" dedi.

Milyonlara zam öncesi müjde! 2021 yılı asgari ücret zammı ne kadar olacak? 

Asgari ücret ile çalışmakta olan işçiler 2021 yılında asgari ücrete ne kadar zam yapılacağını sorgulamaya başladılar. Peki, 2021 asgari ücret zammı ne kadar olacak? Asgari ücret ne zaman belirlenir? İşte tüm merak edilenler...

Türk-İş açıkladı! İşte açlık ve yoksulluk sınırı!

Türk-İş verilerine göre , nisanda 4 kişilik bir ailenin açlık sınırı 2 bin 767, yoksulluk sınırı ise 9 bin 13 lira oldu. Türkiye'de uygulanan asgari ücret 2 bin 825 lira 90 kuruş...

Emlakçılara verilen ücret ne kadar olmalı?

Ev alıp satarken veya kiralarken hizmet alınan gayrimenkul danışmanlarına verilen ücret zaman zaman mülk sahipleri ve alıcıların canını sıkıyor. Çoğu zaman şikayet bu ücretler konusunda iki taraf ta şikayet ediyor. 

En düşük emekli aylığına asgari ücret şartı!

Emekliler ve asgari ücretliler için ‘sosyal refah paketi’ hazırlandı. TBMM'ye sunulan kanun teklifi kabul edilirse, en düşük emekli aylığına asgari ücret şartı getirilecek.

Bakan Selçuk açıkladı! Nakdi ücret desteği ne zaman ödenecek?

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Mart ayına ilişkin nakdi ücret desteği ödemelerini 9 Nisan'da yapacağız" dedi.

Tuzla’da lüks sitenin yönetimine 'Asgari ücret cezası' tepkisi!

Tuzla’da yer alan 250 konutluk lüks bir sitede, inşaat firması geçici olarak site yönetimini üstlendi. İddialara göre, son 3 aydır yönetimin yapmış olduğu bazı uygulamalar ve cezalar site sakinlerinin tepkisine neden oldu. 

2021 asgari ücret vergi dilimi!

Milyonlarca asgari ücretlinin maaşı üzerinden vergi kesintisi yapılıyor. 2021 asgari ücret vergi dilimi nasıl hesaplanıyor. İşte asgari ücret vergi kesintisi 2021...

Asgari ücret vergi dilimi 2021!

Milyonlarca asgari ücretlinin 2021 zammı açıklanmıştı. Peki asgari ücretlinin maaşından ne kadar vergi kesintisi yapılacak? Asgari ücret vergi dilimi 2021 nasıl hesaplanıyor. İşte asgari ücretli vergi kesintileri 2021...

Asgari ücretli vergi kesintisi 2021!

Milyonlarca asgari ücretlinin 2021 zammı açıklanmıştı. Peki asgari ücretlinin maaşından ne kadar vergi kesintisi yapılacak? İşte asgari ücretli vergi kesintisi 2021...

Kapalıçarşı esnafından aidat zammı tepkisi!

Kapalıçarşı esnafı aidatlara yapılan zamlara isyan ederken, Kapalıçarşı Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Kurtulmuş yapılan zammı asgari ücret ve maliyet artışı ile ilişkilendirdi. 

Yeni asgari ücretle kaç yılda ev alınıyor?

Milyonlarca çalışanın merakla beklediği asgari ücret belli oldu. 2021 yılında en düşük maaş 2 bin 825 lira 90 kuruş oldu. Peki asgari ücret kazanan vatandaşın ev alabilmesi için "yemeden içmeden" ortalama kaç yıl çalışması gerekiyor? Yeni asgari ücretle kaç yılda ev alınıyor?

TOKİ’den fırsat! Ucuza konut satışı başladı!

Ucuza konut satışına başlayan TOKİ, dar gelirli ve asgari ücret alan vatandaşlar için cazip konut sunmaya devam ediyor. İşte 150 bin TL'ye konut almak için başvuru şartları...

Kapıcılar için yeni asgari ücret ne oldu?

2021 yılı asgari ücret 2 bin 825 TL olmuştu. Açıklanan bu ücret ile kapıcılar için asgari ücret de 3 bin 40 TL'ye yükselmiş oldu.

2021 gayrimenkul değerleme asgari ücret tarifesi belli oldu!

Sermaye Piyasası Kurulu gayrimenkul değerleme hizmetlerine ilişkin tarifeyi belirledi. Brüt metrekaresi 250’yi aşmayan konutlar için 738 lira ücret ödenecek...

asgari ücret ne olacak 2021 Haberi

asgari ücret ne olacak 2021

Asgari Ücret Tespit Komisyonu, 2021'de geçerli olacak asgari ücretin belirleneceği 4'üncü ve son toplantısını yarın yapacak. İşçi, işveren ve hükümet temsilcilerinden oluşan Asgari Ücret Tespit Komisyonu, saat 10.30’da toplanacak. Toplantı sonrasında herkesin merak ettiği asgari ücret ne kadar olacak, asgari ücrette zam oranı ne soruları yanıtlanacak. 

Asgari Ücret Tespit Komisyonu, 2021'de geçerli olacak asgari ücretin belirleneceği 4. ve son toplantısını yarın düzenliyor.Takvim'de yer alan habere göre; işçi, işveren ve hükümet temsilcilerinden oluşan Asgari Ücret Tespit Komisyonu, saat 10.30'da toplantı yapmak üzere bir araya gelecek. 

AZALMA OLMASIN

Toplantıya Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk başkanlık edecek.

Türkİş, Hak-İş ve DİSK ortak bir açıklama yaparak, yeni yılda geçerli olacak asgari ücretin insan onuruna yaraşır geçinmeyi sağlayacak bir seviyede düzenlenmesi gerektiğine...