ataşehirde satılık toki evleri

ataşehirde satılık toki evleri

TOKİ, Ataşehir'de bin 350 evi kamulaştırdı. Ancak kamulaştırma kararını sanki tebligatmış gibi binalara asan şirketler, vatandaşı yanıltıyor

TOKİ Afyonkarahisar Dinar satılık!

106 konutluk Afyonkarahisar Dinar TOKİ projesinde 1 cami, 2 ticaret merkezi inşaatları ihalesi yapıldı. İşte, TOKİ Afyonkarahisar Dinar satılık daire seçenekleri..

Kaman TOKİ Evleri satılık!

Kaman TOKİ Evleri satılık fiyatları 140 bin 157 TL'den başlıyor. Toplamda 106 adet daireden oluşan projede 180 aya varan vade sağlanıyor.

TOKİ Giresun Aksu ve Küçükköy satılık daire!

Toplam 592 adet konutun satıldığı TOKİ Giresun Aksu ve Küçükköy satılık daire başvuruları 14 Haziran - 15 Temmuz 2016 tarihleri arasında kabul edilecek.

Ilgın TOKİ satılık daire başvuruları!

4 Ağustos'ta kura çekimin gerçekleşeceği Ilgın TOKİ projesinde toplam 609 adet konut yer alıyor. Ilgın TOKİ satılık daire başvuruları...

TOKİ Zonguldak Kdz Ereğli Evleri satılık!

TOKİ Zonguldak Kdz Ereğli Evleri satılık başvuru işlemleri 13 Haziran'da başladı ve devam ediyor. Projede toplamda 200 adet daire satışa sunuldu.

Bozüyük TOKİ satılık daire!

TOKİ Bilecik Bozüyük'te bulunan 59 adet Alt Gelir Grubu konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunuluyor. Bozüyük TOKİ satılık daire fiyatları 74 bin 352 TL'den başlıyor.

Emekli TOKİ Balıkesir Manyas Konutları satılık!

Emekli TOKİ Balıkesir Manyas Konutları satılık toplamda 500 adet emekliler için satışa çıkarıldı. Konutların 2+1 şeklinde tasarlandığı projede ödemelere göre 240 aya kadar varan vade sağlanıyor.

TOKİ Malatya Beydağı Konutları satılık!

Daire alanlarının 82,31 metrekareden başladığı Malatya Beydağı TOKİ projesinde toplamda 377 adet konut satışta. TOKİ Malatya Beydağı Konutları satılık dairelerin fiyatları 106 bin 943 TL'den başlıyor.

Balıkesir Manyas TOKİ satılık daire!

Ödemelere göre 240 aya varan vade sağlanan projede toplamda 500 adet konut satışa çıkarıldı. Balıkesir Manyas TOKİ satılık daire için kurası 20 Nisan Çarşamba gününde yapılacak.

TOKİ Kastamonu Seydiler Konutları satılık!

Ödemelere göre 180 aya varan vade sağlanan projede daire alanları 74,82 metrekareden başlıyor. TOKİ Kastamonu Seydiler Konutları satılık fiyatları 99 bin 798 TL'den başlıyor.

TOKİ Emekli Aksaray Güzelyurt Evleri satılık!

Aylık taksitlerin 350 TL olarak belirlendiği TOKİ Aksaray Güzelyurt'ta toplamda 56 adet daire emekliler için satışta. TOKİ Emekli Aksaray Güzelyurt Evleri satılık kura çekimi 13 Mayıs 2016 gününde yapılacak.

TOKİ Emekli Eskişehir Tepebaşı satılık daireler!

TOKİ Emekli Eskişehir Tepebaşı satılık daireler için kura tarihinin 22 Nisan 2016 gününde yapılacak. Toplam 250 adet dairenin emekliler için satışa çıkarıldığı projede başvuru dönemi bitti.

TOKİ Emekli Aksaray Merkez Evleri satılık!

Toplamda 300 adet konut emekliler için satışta olduğu projede ödemelere göre 240 aya varan vade sağlanıyor. TOKİ Emekli Aksaray Merkez Evleri satılık daireler için kura çekilişi 12 Mayıs 2016'dır.

ataşehirde satılık toki evleri

ataşehirde satılık toki evleri ataşehirde satılık toki evleri

İstanbul'un son yıllardaki en çok değer kazanan yerlerinden olan Ataşehir yakınlarındaki Şerif Ali Çiftliği Mevkii'nde kurulu olan Yenişehir Mahallesi'nde garip olaylar yaşanıyor. Son birkaç yıldır TOKİ tarafından Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamına alınacağı konuşulan 1.350 konutlu mahalle, bu süreden beri bölgede inşaat yapmak isteyen 4 firmanın akınına uğramıştı. Ve geçtiğimiz 2 Temmuz tarihinde bölge TOKİ tarafından kentsel dönüşüm projesi kapsamında kamulaştırıldı. Kimin tarafından asıldığı belli olmayan kağıtlar, bölge sakinlerinin tepkisini çekti.

TOKİ: Biz asmadık
Hukuki haklarından habersiz olan ve "Zaten burası kamulaştırıldı, hakkımızı alamayacağız" endişesine kapılan mahalelinin evlerinin değerinden çok ucuza alıcı firmalara satılması için böyle birşey yapıldığı iddia ediliyor. Konuyla ilgili olarak TOKİ'den bir yetkili, bölgede kamulaştırma kararının alındığını ancak henüz tebligat yapılmadığını söyledi. Kamulaştırmanın Ataşehir Belediyesi'yle organize bir şekilde...