av. Yusuf Can Delipınar kimdir

av. Yusuf Can Delipınar kimdir

Gayrimenkul hukuku alanındaki gelişmeleri özellikle takip etmekte olan Av. Yusuf Can Delipınar kimdir? Yusuf Can Delipınar, bugüne kadar hangi işlere imza attı? İşte Av. Yusuf Can Delipınar..

Perga Biyoteknoloji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Perga Biyoteknoloji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 30 bin TL sermaye bedeli ile Kadir Padır, Seval Bal ve Yusuf Can Bayrak ortaklığıyla kuruldu... 

Eminevim'in acı günü! Yunus Can vefat etti!

Emin Grup bünyesinde bulunan Eminevim ve Eminotomotiv firmalarının avukatı ve HAGEV (Merhum Hacı Habibullah Geredevi Vakfı) Müdürü Av. Yunus Can vefat etti. 

Yozgat Bozok Üniversitesi Hastanesi Temmuz'da tamam!

Yozgat Bozok Üniversitesi'nin kampüs alanında yapımı devam eden Tıp Fakültesi Morfoloji Binası ve 200 yataklı Araştırma Uygulama Hastanesi'nin inşaatı Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer Rektör Prof. Dr. Salih Karacabey tarafından incelendi.

Maksef Tapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Maksef Tapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Ataşehir'de Yusuf Can Kösoğlu tarafından kuruldu.

Yusuf Can Delipınar kimdir?

Gayrimenkul hukuku alanındaki gelişmeleri özellikle takip etmekte olan Av. Yusuf Can Delipınar kimdir? Yusuf Can Delipınar, bugüne kadar hangi işlere imza attı? İşte Av. Yusuf Can Delipınar..

Kira ödemeyen kiracıya karşı ne yapılabilir?

Mal sahiplerinin karşılaştığı önemli sorunlardan biri hiç ödeme yapmayan; ancak evi veya dükkanı kullanmaya devam eden kiracılardır. Peki kira ödemeyen kiracıya karşı ne yapılabilir? Avukat Yusuf Can Delipınar konuyu Emlakkulisi.com okurları için yazdı..

Akkor Proje Mühendislik Enerji İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akkor Proje Mühendislik Enerji İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Yusuf Can Üçkardeşler tarafından 10 bin TL sermaye ile 28 Aralık'ta Sultanbeyli, Hasanpaşa Mahallesi, Hasanpaşa Caddesi'nde kuruldu.

Hasan Can: Ümraniye İstanbul'un ticaret merkezi haline geldi!

İstanbul'un parlayan yıldızı haline gelen Ümraniye, sosyal belediyecilik yatırımlarıyla da örnek çalışmalara imza attı. Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye'yi hak ettiği hizmetlerle buluşturmaya devam edeceklerini söyledi.

Can Çaycı, Kadıoğlu Konağı’nda işletme müdürü oldu!

15 yıldır turizm sektöründe üst düzey yöneticilik yapan Can Çaycı, bu ay (Mart 2014) restorasyonu tamamlanarak, hizmete açılan 150 yıllık tarihi Kastamonu Kadıoğlu Konağı'nda işletme müdürü olarak görev yapıyor.

ERA Türkiye’nin Kurucusu Can Ekşioğlu UFRAD Yönetim Kurulu’nda!

ERA Türkiye’nin Kurucusu Can Ekşioğlu UFRAD Yönetim Kurulu’nda. Türkiye’deki franchising sisteminin tek çatı örgütü olan UFRAD’ın Yönetim Kurulu'na gayrimenkul sektörünü temsil etmek üzere Can Ekşioğlu seçildi.

Can Bozyokuş Seha Yapı'nın yeni Kurumsal İletişim Yöneticisi oldu!

İttifak Holding'in inşaat sektöründeki temsilcisi Seha Yapı'nın yeni Kurumsal İletişim Yöneticisi Can Bozyokuş oldu. Kurumsal İletişim Yöneticisi olarak görevlendirilen Boıyokuş, Seha Yapı'nın tüm iletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Can Ekşioğlu: Emlak sektörüne dayanışma gerekiyor!

ERA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu, gayrimenkul danışmanlığı sektörünün tüm oyuncuların dayanışma içinde olması gerektiğini belirtti. Mipim ülkemizin tanıtımı için oldukça büyük önem taşıyor dedi...

Can Ekşioğlu: MIPIM, Türkiye’nin vizyonuna katma değer sağlıyor!

ERA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu, gayrimenkul sektörünün ilgiyle takip ettiği ve dünyanın en büyük buluşma noktalarından biri olan MIPIM’de, Türk gayrimenkul sektörünün tüm oyuncularının dayanışma içinde olması gerektiğine vurgu yaptı.

av. Yusuf Can Delipınar kimdir

av. Yusuf Can Delipınar kimdir av. Yusuf Can Delipınar kimdir

Yusuf Can Delipınar kimdir?

Av. Yusuf Can Delipınar 1990 yılında İstanbul’da doğdu. Lise eğitimini Robert Kolej’de tamamlayarak 2009 yılında buradan mezun oldu. 

Sonrasında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne birincilikle girmeye hak kazanmıştır. 2013 yılında da İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Üniversite eğitimi sırasında bir dönem değişim programıyla gittiği  Université Paris X–Nanterre’de, hukuk eğitimi görmüştür.  


İstanbul Üniversitesi’nde Özel Hukuk alanında kira hukukuyla ilgili olarak yürüttüğü yüksek lisans tez çalışmalarına devam etmektedir. Akademik çalışmalarının yanı sıra  İstanbul Barosu’na kayıtlı avukat olarak da ağırlıklı olarak özel hukuk alanında çalışmalar yürütmektedir. 


Gayrimenkul hukuku alanındaki gelişmeleri özellikle takip etmektedir.
Kira ödemeyen kiracıya karşı ne...