Avm Partners hisse

Avm Partners hisse

2006 yılında alışveriş merkezi yönetimi ve kiralamada çözüm ortağı olarak müşterilerine hizmet vermeye başlayan Avm Partners’ın, Alman mfi AG ile 2008 yılından bu yana sürdürdüğü ortaklığı sona erdi.

Ülker ve Boyner, Starcity AVM’nin devri için resmen başvuruda bulundu!

Ülker ve Boyner’in sahibi oldukları Starcity AVM’nin devri için resmen başvuruda bulunuldu. Rekabet Kurumu’nun da onay vermesi ile birlikte, hisse devir işlemleri tamamlanacak.

AVM'ler profesyonel firmalar tarafından yönetilecek!

Türkiye'de mülk yönetimi, stratejik danışmanlık, araştırma, perakende hizmetleri ve proje yönetimi alanlarında hizmet vermeye başlayan JLL, yolunu 9.5 yıldır alışveriş merkezi yönetimi ve kiralama alanında faaliyet gösteren AVM Partners ile birleştirmişti

Marmara Forum AVM'den, İBB'ye hisse ve arsa teklifi!

Belediyeye terk etmesi gereken alanları vermediği gerekçesi ile mayısta otoparkı mühürlenen Marmara Forum, İBB'ye hisse ve arsa teklif etti.

Avm Partners, Jones Lang LaSalle (JLL) ile anlaştı!

Kurumsal gayrimenkul danışmanlığı alanında hizmet veren JLL, dokuz yıldır alışveriş merkezi yönetimi ve kiralama alanında faaliyet gösteren AVM Partners’ı satın aldı. İşte dev birleşmenin ayrıntıları...

Jones Lang LaSalle şirketi AVM Partners'ı satın aldı!

Kurumsal gayrimenkul danışmanlığı alanında hizmet veren JLL, dokuz yıldır alışveriş merkezi yönetimi ve kiralama alanında faaliyet gösteren AVM Partners’ı satın aldı.

Cushman Wakefield Avm Partners'a talip oldu!

Geçen yıl Alman mfi ile yaptığı işbirliğini sona erdiren Avm Partners’a iki talip çıktı. Bunlardan birisi Cushman & Wakefield, diğeri ise ticari gayrimenkul üzerine finansal ve yatırım yönetimi alanında danışmanlık hizmetleri sunan JLL.

Palladium Ataşehir AVM'ye ödül!

AVM Partners tarafından yönetilen Palladium Alaşehir AVM, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi tarafından düzenlenen 2015 Solal Marketing Awards'ta on binlerce balondan yapılan dev "Alice in Wonderland - AiriGami" etkinliği ile ödüle ulaştı.

Migros BC Partners ve Anadolu Endüstri Holding eşit ortak oldu!

Migros BC Partners ve Anadolu Endüstri Holding eşit ortak oldu. Migros'ta beklenen imzalar atıldı. Anadolu Endüstri Holding ile BC Partners'a bağlı Moonlight Capitals hisse alım satım anlaşmasını noktaladı.

Ankara Kentpark AVM, Avm Partners’la el sıkıştı!

Güçlü marka karmasıyla Ankara’nın en çok tercih edilen alışveriş merkezi Kentpark AVM, Avm Partners’la el sıkıştı. Bu yeni işbirliğine göre bundan sonra Kentpark’ın yönetimi ve kiralamasını Avm Partners gerçekleştirecek.

Taurus AVM'nin ziyaretçi sayısı arttı!

AVM Partners tarafından yönetilen ve geçtiğimiz yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda kapılarını açan Taurus AVM'nin ziyaretçi sayışı başkentin nüfusunu aştı. Taurus, bir yılda 6 milyon ziyaretçi sayısına ulaştı.

STFA Yatırım Holding, enerji grubu şirketi Enerya’da Partners Group ile ortak oldu!

STFA Yatırım Holding, enerji yatırımlarını yürüten şirketi Enerya’ya yüzde 30 hisse ile ortak olması için dünyanın en önemli finans kuruluşlarından biri olan İsviçreli Partners Group ile anlaştı...

Avm Partners, hisselerini mfi AG’den geri aldı!

2006 yılında alışveriş merkezi yönetimi ve kiralamada çözüm ortağı olarak müşterilerine hizmet vermeye başlayan Avm Partners’ın, Alman mfi AG ile 2008 yılından bu yana sürdürdüğü ortaklığı sona erdi.

AVM MFI Partners perakende güneşi ödülünü aldı!

Avm Mfi Partners’ ın Alışveriş Merkezleri Yönetim Direktörü Aytaç Özçiçek Perakende Günleri çerçevesinde verilen, alışveriş merkezleri kategorisindeki “ En Başarılı Profesyonel Yönetici ” ödülünü aldı...

Avm Partners hisse Haberi

Avm Partners hisse

Sektörünün öncü kuruluşlarından olan Avm Partners, farklılaşan hedef pazar ve büyüme stratejisi nedeniyle varılan anlaşma sonrasında, karşılıklı mutabakatla hisselerini mfi AG’den geri aldı.


Aydın Yurdum, Tarkan Ander ve Dora Şahintürk tarafından kurulan Avm Partners, Türkiye çapında tamamlanan ve devam etmekte olan 5.100 mağaza,  1.6 milyon m2’yi aşan kiralanabilir alan ile toplam 51 AVM ve karma kullanımlı projeye hizmet veriyor. Türkiye’nin yanı sıra Avrupa, Balkanlar, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetler’de de hizmet veren şirket, yeni proje ve faaliyetlerini Avm Partners unvanıyla da artırarak...