Avrupark Bahçekent telefon numarası

Avrupark Bahçekent telefon numarası

Daire tiplerinin 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 3 oda 1 salon dubleks ve 4 oda 1 salon olarak tasarlandığı Avrupark projesinde 1.394 daire ve 86 ticari ünite yer alıyor.

Avrupark Bahçekent Evleri'nde 1+1 daireler 204 bin lira!

Banka kredisi ile ödemelerin yapılabildiği Avrupark Bahçekent projesinde 1+1'den 4+1'e kadar tüm daire tipleri yer alıyor. Projede 1.394 tane daire ve 86 tane ticari birim yer alıyor.

Avrupark Bahçekent fiyat!

Avrupark Bahçekent fiyat bilgilerine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Teslimlerinin 2017 yılının içerisinde gerçekleşmesi planlanan Avrupark Bahçekent projesinde alışveriş alanları, yürüyüş yolları, yüzme havuzları, oyun alanları ve spor alanları

Avrupark Bahçekent ne zaman satışa çıkacak?

Avrupark Bahçekent ne zaman satışa çıkacak sorusunun yanıtına haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Proje 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon tiplerinde dizayn edildi...

Avrupark Bahçekent: Avantajlı fiyatlarla ev seçme fırsatını kaçırmayın!

Bahçekent'de dev şehir parkı olarak inşa edilecek Hayat Parkı'nın yanı başında yükselen Avrupark Bahçekent projesi 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerinde tasarlandı...

Avrupark Bahçekent telefon!

Avrupark Bahçekent telefon numarasına haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Proje 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerinde tasarlandı...

Avrupark Bahçekent teslimleri!

Avrupark Bahçekent teslimleri haberimizin içerisinde yer alıyor. Avrupark Bahçekent projesinde üzme havuzları, alışveriş alanları, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, spor alanları gibi sosyal imkanlar bulunuyor...

Avrupark Bahçekent telefon numarası!

Avrupark Bahçekent projesi, 2017 yılında teslim edilecek. Projede 1.380 tane daire, 72 tane dükkan bulunuyor. Avrupark Bahçekent telefon numarası 0216 499 18 01.

Avrupark Bahçekent konut projesi!

Avrupark Bahçekent konut projesi daire büyüklükleri 60 metrekare ile 165 metrekare arasında değişiyor. Cihan İnşaat imzası ile yükselen proje 600 milyon TL yatırım bedeline sahip.

Avrupark Bahçekent projesi Aralık'ta satışa çıkacak!

Cihan İnşaat'ın Hoşdere projesi Avrupark Bahçekent Evleri Aralık ayı içerisinde satışa sunulacak. Ön taleplerin toplandığı Avrupark Bahçekent projesinin 2017 yılı sonunda teslim edilmesi planlanıyor...

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent projesi!

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent projesi içerisinde toplam 1.380 tane daire ve 72 tane dükkan yer alıyor. Proje Sultan Selim Köprüsü’ne yakın mesafede hayata geçiriliyor.

Avrupark Bahçekent projesi Cihan İnşaat imzasıyla yükseliyor!

Nitelikli konut projelerine ev sahipliği yapmaya hazırlanan, üçüncü havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne yakınlığıyla dikkat çeken Bahçekent, gayrimenkul yatırımları açısından İstanbul’un parlayan yıldızı olacak.

Avrupark Bahçekent iletişim!

Avrupark Bahçekent iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. 600 milyon TL yatırım bedeline sahip olan projede 1.3802 tane daire ve 72 tane dükkan bulunuyor.

Başakşehir Avrupark Bahçekent satış ofisi!

Başakşehir Avrupark Bahçekent satış ofisi telefon numarası 444 61 63 olarak belirlendi. Toplam 1.394 daire ve 86 ticari üniteden oluşan projenin 2018 yılı Nisan ayında teslim edilmesi planlanıyor.

TOKİ Avrupark Bahçekent iletişim bilgileri!

Toplam 78 bin 640 metrekare arsa üzerine hayata geçirilen projede daire alanları 64 metrekareden başlıyor. TOKİ Avrupark Bahçekent iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 61 63 olarak belirlendi.

Emlak Konut Avrupark Bahçekent satış ofisi!

Emlak Konut Avrupark Bahçekent satış ofisi telefon numarası 444 61 63 olarak belirlendi. Ulşaım bilgileri kapsamında 3. havalimanına 30 kilometre kadar uzaklıkta bulunan projede toplam 86 ticari ünite yer alıyor.

Avrupark Bahçekent Başakşehir fiyat!

Avrupark Bahçekent Başakşehir fiyat listesi kapsamında daireler 158 bin TL'den başlıyor. Toplam 1.394 dairenin bulunduğu proje Cihan İnşaat ve Konut Yapı imzasıyla hayata geçiriliyor.

Başakşehir Avrupark Bahçekent satılık!

Başakşehir Avrupark Bahçekent satılık daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farlılık gösteriyor. Toplam 78 bin 640 metrekare arsa üzerine yayılan proje 500 milyon TL yatırım bedeline sahip.

Avrupark Bahçekent Rezidans nerede?

Cihan İnşaat ve Konut Yapı imzası ile hayata geçirilen Avrupark Bahçekent Konutları 500 milyon TL yatırım bedeline sahip. Proje 78 bin 640 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Peki Avrupark Bahçekent Rezidans nerede?

Avrupark Bahçekent Başakşehir satılık!

Avrupark Bahçekent Başakşehir satılık daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edildi. 3. havalimanına 30 kilometre mesafede bulunan proje dev şehir parkı Hayat Park'a yakın konumda yükseliyor.

Avrupark Bahçekent Başakşehir teslim tarihi!

Avrupark Bahçekent Başakşehir teslim tarihi 3 yıl sonra yapılması planlandı. Toplam 500 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen proje TOKİ ve Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçiriliyor.

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent ulaşım!

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent ulaşım bilgilerine göre proje Silivri banliyö tren hattına 1.2 kilometre kadar uzaklıkta bulunuyor. Dairelerin tiplerinin 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor.

Başakşehir Avrupark Bahçekent daire fiyatları!

Başakşehir Avrupark Bahçekent daire fiyatları 158 bin TL'den başlıyor. 500 milyon TL yatırım bedeli ile yükselen projede fiyatlar dairelerin konum ve büyüklüklerine bağlı olarak değişiyor.

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent daire fiyatları!

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent daire fiyatları , dairelerin konum ve büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Avrupark Bahçekent ‘te yer alan dairelerin büyüklükleri 64 metrekare ile 186 metrekare arasında değişiyor.

Avrupark Bahçekent iletişim!

Avrupark Bahçekent iletişim numarası 444 61 63 olarak belirlendi. Satışları devam eden projede 1394 adet daire bulunuyor. Avrupark Bahçekent ‘te yer alan daireler 2018 yılında teslim edilecek.

Avrupark Bahçekent ulaşım!

Cihan İnşaat ve Konut Yapı işbirliğiyle hayata geçirilen Bahçekent Avrupark projesi Başakşehir'de 78 bin 640 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Avrupark Bahçekent ulaşım bilgileri haberimizde yer alıyor.

Avrupark Bahçekent telefon numarası Haberi

Avrupark Bahçekent telefon numarası

Cihan İnşaat tarafından hayata geçirilen Avrupark 1.394 tane daire ve 86 tane ticari birimden oluşuyor. Proje İstanbul Bahçekent'te inşa ediliyor. 


Avrupark Bahçekent projesinde teslimler 2018 yılının Nisan ayında gerçekleşecek. Projede bulunan dairelerin büyüklükleri 63 metrekareden başlıyor ve 190 metrekareye kadar ulaşıyor.


Avrupark Bahçekent projesinde 1+1 daire fiyatları 174 bin lira, 2+1 daire fiyatları 245 bin lira, 3+1 daire fiyatları 369 bin lira, 3+1 dubleks daire fiyatları 610 bin lira, 4+1 daire fiyatları ise 445 bin liradan başlıyor. 


1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 3 oda 1 salon dubleks ve 4 oda 1 salon dairelerden oluşan Avrupark Bahçekent Evleri'nde banka kredisi ile daire bedelinin yüzde 75'ine kadar vade yapılıyor. 


Bahçekent Avrupark projesinde spor alanları, tenis kortu, yürüyüş alanları,...