28 / 05 / 2022

Avrupark Bahçekent teslimleri

Avrupark Bahçekent teslimleri

Baçekent'te Emlak Konut GYO güvencesiyle hayat bulan Avrupark Bahçekent projesi daire sahibi olmak isteyenlere avantalı fiyatlarlar sunuyor. Projede daire fiyatları 220 bin TL'den başlıyor.

Avrupark Bahçekent'e yabancı ilgisi!

Yurt içi ve yurt dışından büyük ilgi gören projeyi özellikle Arap yatırımcılar ve Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşları da tercih ediyor.

Cihan İnşaat Avrupark'ta fiyatlar 174 bin TL'den başlıyor!

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent'te dairelerin fiyatları 174 bin TL'den başlıyor. Projede teslimler 2018 yılının Nisan ayında gerçekleşecek.

Avrupark Bahçekent’in lansman kampanyası uzatıldı!

Emlak Konut GYO güvencesiyle Cihan İnşaat ve Konut Yapı tarafından Bahçekent’te hayata geçirilen Avrupark Bahçekent yurt içi ve yurt dışından büyük ilgi görüyor.

Emlak Konut'un Mayıs şampiyonu Avrupark Bahçekent!

Emlak Konut GYO'nun satışta olan projelere dair Mayıs 2015 raporu yayımlandı. Emlak Konut GYO güvencesinde hayata geçirdiği Avrupark Bahçekent en çok satışı yaptı.

Avrupark Bahçekent'te ödeme avantajları devam ediyor!

BAHÇEKENT'TE Cihan İnşaat ve Konut Yapı işbirliğinde Emlak Konut GYO güvencesinde hayata geçirilen Avrupark Bahçekent büyük ilgi görüyor.

Avrupark Bahçekent'te 170 bin TL'ye 1+1!

Avrupark Bahçekent’in 1.394 konut ve 86 ticari birimden oluştuğunu söyleyen Cihan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Yavuz Pala, “Projemizi etaplara bölmek yerine tüm konutları aynı anda satışa sunduk” dedi.

Avrupark Bahçekent'te metrekare fiyatı 2.400 lira!

Cihan İnşaat'ın Başakşehir bölgesindeki Bahçekent'te inşaatına başladığı Avrupark projesine mevcut konut sayısının 3 katı talep geldi.1.394 daire 86 ticari ünite inşa edilecek projeye 5.500 ön talep alındı.

Avrupark Bahçekent projesi yarın satışa sunulacak!

EMLAK Konut GYO güvencesinde Cihan İnşaat ve Konut Yapı'nın yaklaşık 500 milyon liralık yatırımla hayata geçirdiği Avrupark Bahçekent projesi 11 Nisan Cumartesi günü satışa sunuluyor.

Avrupark Bahçekent satışa çıktı!

TOKİ ve Emlak Konut GYO’nun geliştirdiği Cihan İnşaat tarafından Bahçekent’te hayata geçirilen Avrupark, geniş yeşil alanlar, örnek şehircilik anlayışı, evrensel standartlardaki altyapısı ve kent hizmetleriyle dikkat çekiyor.

Avrupark Bahçekent'te 3 ayda 2 bin 100 adet konut satıldı!

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, "İlk çeyrekte 1,3 milyar lira ciro elde ettik ve 2 bin 100 adet konut satışı gerçekleştirdik" dedi.

Avrupark Bahçekent projesi 2018 Mayıs'ta tamamlanacak!

Cihan İnşaat ve Konut Yapı işbirliğinde yaklaşık 500 milyon liralık yatılımla hayata geçirilen Avrupark Bahçekent projesinde yer alan 1394 konut için satışa çıkmadan 5 bin 500 ön talep geldi.

Avrupark Bahçekent talep süreci devam ediyor!

İstanbul'un Avrupa yakasına kurulacak 1 milyon nüfuslu Yenişehir'in bir parçası olan Bahçekent. konutları, işyerleri, sağlık tesisleri, eğitim alanları ve sosyal donatılarıyla kendi kendine yeten bir yer olacak.

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent projesi ön talep süreci devam ediyor!

Cihan İnşaat'ın Avrupark Bahçekent projesi 160 bin metrekarelik şehir parkı Hayat Park'ın hemen yanında yer alacak. Avrupark Bahçekent'te 1+1'den 4+1'e farklı daire seçenekleri yer alıyor.

Avrupark Bahçekent teslimleri ne zaman?

Avrupark Bahçekent teslimleri ne zaman sorusunun yanıtına haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Başakşehir Avrupark Bahçekent projesi toplam 1.380 adet konut ve 72 adet dükkandan meydana geliyor...

Avrupark Bahçekent ne zaman teslim?

Toplam 1.394 daireden meydana gelen Avrupark Bahçekent projesinde daireler 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Proje toplam 78 bin 640 metrekare arsa üzerine yayılıyor. Peki Avrupark Bahçekent ne zaman teslim?

Avrupark Bahçekent lokasyon bilgileri!

Avrupark Bahçekent lokasyon bilgileri kapsamında proje Silivri banliyö tren hattına 1.2 kilometre kadar uzaklıkta bulunuyor. Proje toplam 78 bin 640 metrekare arsa üzerine yayılıyor.

Emlak Konut Avrupark Bahçekent satış ofisi!

Emlak Konut Avrupark Bahçekent satış ofisi telefon numarası 444 61 63 olarak belirlendi. Ulşaım bilgileri kapsamında 3. havalimanına 30 kilometre kadar uzaklıkta bulunan projede toplam 86 ticari ünite yer alıyor.

Avrupark Bahçekent Başakşehir fiyat!

Avrupark Bahçekent Başakşehir fiyat listesi kapsamında daireler 158 bin TL'den başlıyor. Toplam 1.394 dairenin bulunduğu proje Cihan İnşaat ve Konut Yapı imzasıyla hayata geçiriliyor.

Başakşehir Avrupark Bahçekent satılık!

Başakşehir Avrupark Bahçekent satılık daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farlılık gösteriyor. Toplam 78 bin 640 metrekare arsa üzerine yayılan proje 500 milyon TL yatırım bedeline sahip.

Avrupark Bahçekent Rezidans nerede?

Cihan İnşaat ve Konut Yapı imzası ile hayata geçirilen Avrupark Bahçekent Konutları 500 milyon TL yatırım bedeline sahip. Proje 78 bin 640 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Peki Avrupark Bahçekent Rezidans nerede?

Avrupark Bahçekent Başakşehir satılık!

Avrupark Bahçekent Başakşehir satılık daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edildi. 3. havalimanına 30 kilometre mesafede bulunan proje dev şehir parkı Hayat Park'a yakın konumda yükseliyor.

Avrupark Bahçekent Başakşehir teslim tarihi!

Avrupark Bahçekent Başakşehir teslim tarihi 3 yıl sonra yapılması planlandı. Toplam 500 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen proje TOKİ ve Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçiriliyor.

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent ulaşım!

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent ulaşım bilgilerine göre proje Silivri banliyö tren hattına 1.2 kilometre kadar uzaklıkta bulunuyor. Dairelerin tiplerinin 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor.

Başakşehir Avrupark Bahçekent daire fiyatları!

Başakşehir Avrupark Bahçekent daire fiyatları 158 bin TL'den başlıyor. 500 milyon TL yatırım bedeli ile yükselen projede fiyatlar dairelerin konum ve büyüklüklerine bağlı olarak değişiyor.

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent daire fiyatları!

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent daire fiyatları , dairelerin konum ve büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Avrupark Bahçekent ‘te yer alan dairelerin büyüklükleri 64 metrekare ile 186 metrekare arasında değişiyor.

Avrupark Bahçekent iletişim!

Avrupark Bahçekent iletişim numarası 444 61 63 olarak belirlendi. Satışları devam eden projede 1394 adet daire bulunuyor. Avrupark Bahçekent ‘te yer alan daireler 2018 yılında teslim edilecek.

Avrupark Bahçekent ulaşım!

Cihan İnşaat ve Konut Yapı işbirliğiyle hayata geçirilen Bahçekent Avrupark projesi Başakşehir'de 78 bin 640 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Avrupark Bahçekent ulaşım bilgileri haberimizde yer alıyor.

Avrupark Bahçekent teslimleri Haberi

Avrupark Bahçekent teslimleri

Cihan İnşaat ve Konut Yapı imzası taşıyan Avrupark Bahçekent projesi Baçekent'te inşa ediliyor. Proje Emlak Konut GYO güvencesiyle yükseliyor.


Avrupark Bahçekent’in uygulamaya başladığı “Biz bize ödeme planı’ kapsamında daire bedelinin yüzde 25’ini peşinat olarak verenler borcun kalan kısmını 36 ay boyunca hiç faizsiz ödeme imkanına sahip olacak.


İstanbul’un Avrupa yakasına kurulan yeni şehrin tam kalbinde  Bahçekent’te,  Cihan İnşaat  ve Konut Yapı işbirliğinde Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa edilen Avrupark Bahçekent, yıl sonu kampanyasıyla dileyen herkesi ev sahibi yapıyor. Avrupark Bahçekent’in “Biz bize ödeme planı” ev almak isteyenlere lansman dönemini aratmayan avantajlı fiyatlar sunuyor. “Biz bize ödeme planı” kapsamında 1+1 daireler 220 bin liradan, 2+1 daireler 298 bin liradan, 3+1 daireler 380 bin liradan, 4+1 dairelerse 458 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa...