Aydın Vakıflar yeni bina için çalışmalar başladı

Aydın Vakıflar yeni bina için çalışmalar başladı

Aydın Efeler’de Atatürk Kent Meydanı yanında yer alan ve Vakıflar Bölge Müdürlüğü lojmanları olarak kullanılan binanın yerine Vakıflar Bölge Müdürlüğü’ne ait yeni hizmet binası yapımı için yıkım çalışmaları başladı.

Aydın ve Muğla'da 6.3 milyon TL'ye yapım karşılığı kiralama ihalesi!

Kültür ve Turizm Bakanlığı Vakıflar Genel Müdürlüğü Aydın Vakıflar Bölge Müdürlüğü Aydın Efeler ve Muğla Milas'ta 6 milyon 322 bin 867 TL bedelle yapım karşılığı kiralama işi ihale edecek.

TOKİ'den Aydın Çine'ye 81 yeni konut müjdesi!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Aydın Çine'de 81 yeni konut inşa edecek.

Aydın'da 6.3 milyon TL'ye yapım karşılığı kiralama ihalesi!

Vakıflar Genel Müdürlüğü Aydın Vakıflar Bölge Müdürlüğü 6 milyon 330 bin 67 TL bedelle yapım veya onarım karşılığı kiralama işi ihale edecek.

Nevzat Aydın 3 yeni gayrimenkul şirketi kurdu!

Türk girişimci, melek yatırımcı ve mentor Nevzat Aydın, bugün Şişli'de toplam 60 milyon TL sermaye bedeli ile 3 yeni şirket kurdu.

Muğla ve Aydın'da 9.2 milyon TL'ye inşaat karşılığı kiralama ihalesi!

Vakıflar Genel Müdürlüğü Aydın Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Muğla ve Aydın'da yer alan gayrimenkuller için yapım veya onarım karşılığı kiralama ihalesi düzenliyor. 

TOKİ'den Aydın'a yeni hükümet konağı!

Aydın İli Çine İlçesi Hükümet Konağı İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 25 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

Aydın Vakıflar'dan 21.6 milyon TL'ye yapım karşılığı 4 kiralık arsa! 

Vakıflar Genel Müdürlüğü Aydın Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından; Muğla İli, Milas İlçesi, Güllük Mahallesi ve Aydın İli, Efeler İlçesi, Işıklı Mahallesi'nde yer alan 4 adet arsa toplamda 21 milyon 692 bim 844,790 TL bedel ile kiraya verilecek. 

TOKİ'den Aydın'a 206 yeni konut!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Aydın İncirliova'da hayata geçireceği 206 yeni konutun ihalesini 25 Nisan'da gerçekleştirecek.

Aydın Nazilli'de yapım karşılığı kiralama ihalesi 12 Eylül'de!

Vakıflar Genel Müdürlüğü Aydın Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Aydın Nazilli'ye bağlı Cumhuriyet Mahallesi'nde yapım karşılığı uzun süreli kiralama işi ihale ediyor...

TOKİ Aydın ve Çanakkale'de yeni hükümet konağı yapacak!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Aydın ve Çanakkale'de yeni hükümet konağı inşa etmek için 27 Ağustos'ta ihaleye çıkacak...

Fethiye'deki 6 arsa 25 yıllığına kiraya veriliyor!

Kültür ve Turizm Bakanlığı Vakıflar Genel Müdürlüğü Aydın Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından 6 arsa 25 yıllığına ihale ile kiraya veriliyor...

Muğla Bodrum'da konut yapım karşılığı kiralama ihalesi 10 Mayıs'ta!

Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü Aydın Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından Muğla İli Bodrum İlçesi Gökçebel Mahallesi'nde konut yapım karşılığı kiralama işi ihale ediliyor...

Aydın'a yeni sağlık kompleksi!

Aydın'da 20 yıldır atıl vaziyette olan YİMPAŞ A.Ş. binası, 27 milyon liralık yatırımla sağlık kompleksi olarak kente kazandırılıyor.

Aydın Vakıflar yeni bina için çalışmalar başladı

Aydın Vakıflar yeni bina için çalışmalar başladı Aydın Vakıflar yeni bina için çalışmalar başladı

Aydın Efeler’de Atatürk Kent Meydanı yanında yer alan ve Vakıflar Bölge Müdürlüğü lojmanları olarak kullanılan binanın yerine Vakıflar Bölge Müdürlüğü’ne ait yeni hizmet binası yapımı için yıkım çalışmaları başladı. Yapılan denetimler sonucunda binanın deprem yönetmeliğine uygun olmaması ve güçlendirme çalışma maliyetlerinin yeni bina yapımına göre daha yüksek olması nedeniyle lojman binası yerine zeminle birlikte toplam 6 katlı bir bina yapılacak. Bina üzerinde kayda değer malzemelerin sökümü için başlatılan çalışmaların sona ermesiyle birlikte belediyeden alınan yıkım izni sonrasında çevrede güvenlik tedbirleri alınarak yüklenici firma iş makinelerini devreye sokarak yıkım çalışmalarını başlattı. Ayrıca yıkım esnasında ortaya çıkan tozdan dolayı da Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi de yıkım çalışmaları esnasında sulama yaparak çevredekilerin rahatsız olmasını engellemeye çalışıyor. Toplam 450 gün içinde bitmesi planlanan...