Ayışığı Mercan Evleri Bodrum satılık konut

Ayışığı Mercan Evleri Bodrum satılık konut

İçerisinde; yarı olimpik yüzme havuzu, havuz başı barı, 24 saat güvenlik, müstakil açık otopark ve yeşil alan bulunan Ayışığı Mercan Evleri ne zaman teslim sorusuna cevap olarak Mayıs 2015 deniliyor...

Deniz İstanbul Mercan Evleri ödemeleri!

Keleşoğlu İnşaat tarafından yükselen proje İstanbul Beylikdüzü Yakuplu'da yer alıyor. Proje 4 bin 500 daire ve 600 villadan oluşacak. Deniz İstanbul Mercan Evleri ödemeleri kapsamında 60 aya varan vade sağlanıyor.

Yakuplu Deniz İstanbul Mercan Evleri iletişim!

Yakuplu Deniz İstanbul Mercan Evleri iletişim için 444 41 51 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Teslim tarihi 2017 yılı olarak belirlenen proje Keleşoğlu İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Deniz İstanbul Mercan Evleri teslim tarihi!

Deniz İstanbul Mercan Evleri teslim tarihi Kasım 2017 olarak belirlendi. Keleşoğlu İnşaat imzası taşıyan proje İstanbul'un Beylikdüzü ilçesine bağlı Yakuplu'da inşa ediliyor.

Denizİstanbul Mercan Evleri ödeme planı!

Denizİstanbul Mercan Evleri ödeme planı kapsamında banka kredisi ya da firma bünyesinde kredi kullanabilmek mümkün. Proje Atatürk Havalimanı’na 17 kilometre yakınlıkta hayata geçiriliyor.

Yakuplu Deniz İstanbul Mercan Evleri fiyat!

Toplam 300 adet daire satışa çıkarılacak olan proje 4 bin 500 konuttan oluşacak. Yakuplu Deniz İstanbul Mercan Evleri fiyat listesi kapsamında 520 bin TL'den başlıyor.

Deniz İstanbul Mercan Evleri satılık!

İlk etabın satışa çıkarıldığı projede daireler 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edildi. Deniz İstanbul Mercan Evleri satılık daire teslimleri 2 yıl sonra yapılması planlanıyor.

Deniz İstanbul Mercan Evleri Beylikdüzü fiyat!

Deniz İstanbul Mercan Evleri Beylikdüzü fiyat listesi 520 bin liradan başlıyor. Keleşoğlu İnşaat imzasını taşıyan Deniz İstanbul Mercan Evleri projesinde 60 aya kadar vade farksız ödemeler yapılıyor...

Deniz İstanbul Mercan Evleri fiyatları!

İstanbul Beylikdüzü'nde inşa edilen Deniz İstanbul projesinin Mercan Evleri etabı 1 Aralık'ta lanse edilecek. İşte, Deniz İstanbul Mercan Evleri fiyatları...

Deniz İstanbul Mercan Evleri Beylikdüzü satış ofisi!

Deniz İstanbul Mercan Evleri Beylikdüzü satış ofisi iletişim için 444 41 51 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Atatürk Havalimanı’na 17 kilometre mesafede olan projede çeşitli sosyal yaşam alanları bulunuyor.

Ayışığı Mercan Evleri'nde yaşam başladı!

Bodrum/Gümüşlük merkezde 3.500 m2 arazi üzerine projelendirilen, toplamda 14 daireden oluşan Ayışığı Mercan Evleri'nde inşaat tamamlandı ve yaşam başladı.

Ayışığı Butik Evleri ne zaman teslim?

Toplam 110 adet dairenin yer aldığı Ayışığı Butik Konutları İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt'ta inşa ediliyor. Projede konut fiyatları 180 bin TL'den başlıyor. Peki Ayışığı Butik Evleri ne zaman teslim edilecek?

Ayışığı Butik Evleri nerede?

Ayışığı Butik Konutları 14 bin metrekare inşaat alanından oluşuyor. Daire tipleri arasında 1+1'den 3+1'e kadar farklı seçenekler sunan proje Demir İnşaat imzası ile yükseliyor. Peki Ayışığı Butik Evleri nerede?

Ayışığı Butik Evleri fiyatları!

Ayışığı Butik Evleri fiyatları dairelerin metrekare büyüklüklerine göre değişiyor. Teslimlerin 14 ay sonra yapılması öngörülen proje İstanbul'un Avrupa Yakası Esenyurt ilçesinde hayata geçiriliyor.

Ayışığı Mercan Evleri Bodrum satılık konut

Ayışığı Mercan Evleri Bodrum satılık konut Ayışığı Mercan Evleri Bodrum satılık konut

Muğla'nın Bodrum ilçesine bağlı Gümüşlük bölgesinde yaşama geçirilen Ayışığı Mercan Evleri ne zaman teslim sorusunun yanıtına geçmeden önce projenin diğer bilgilerine geçelim.


Bodrum Ayışığı Mercan Evleri'nin sosyal donatı alanları arasında;  yarı olimpik yüzme havuzu, havuz başı barı, 24 saat güvenlik, müstakil açık otopark ve yeşil alan yer alıyor. Projede peşin ödeme yapılıyor. 


Ayışığı Konakları projesine 100 metre uzaklıkta hayata geçirilen Ayışığı Mercan Evleri ne zaman teslim sorusuna yanıt olarak 2015 yılı deniliyor.


İnşaat çalışmalarının Eylül 2014 tarihinde başlayacağı Bodrum Gümüşlük Ayışığı Mercan Evleri'nde yer alan dairelerin tamamı 2 oda 1 salon olarak tasarlandı. Proje, 3 bin 500 metrekare alana sahip. 


Konutların satışlarına devam edilen Ayışığı Mercan Evleri ne zaman teslim sorusuna 2015 yılının Mayıs ayı cevabı veriliyor. Proje toplamda 14 adet konuttan meydana...