ayka sefaköy çamlıkaltı

ayka sefaköy çamlıkaltı

Sefaköy Çamlıkaltı Mevkii'nde yer alan Ayka Çamlıkaltı Evleri projesi Ayka Tekstil Sanayi AŞ, tarafından inşa ediliyor. Fiyatlar ve diğer detaylar için tıklayın!

Sefaköy Royal İstanbul fiyatları!

Sefaköy Royal İstanbul fiyatları dairelerin metrekare büyüklüklerine göre değişiyor. Babacan Yapı imzası ile hayata geçirilecek projede yaklaşık 3 bin adet ünite yer alıyor.

Babacan Royal İstanbul Sefaköy projesinin ilk görselleri!

Babacan Yapı'nın Sefaköy projesi Royal İstanbul adıyla satışa sunulacak. Royal İstanbul Sefaköy'de bir bloğun ilk altı katı yabancıya satışa açıldı. İşte Babacan'ın Royal İstanbul projesinin ilk görselleri...

Sefaköy Keleş Center Airport nerede?

Keleş Center Airport projesinin arsa alanı Özelleştirme İdaresi'nden 120 milyon TL'ye satın alındı. Proje Keleş İnşaat imzasıyla inşa ediliyor. Peki Sefaköy Keleş Center Airport nerede?

Sefaköy Keleş Center Airport iletişim!

Sefaköy Keleş Center Airport iletişim numarası 0212 662 42 36 olarak belirlendi. Konut, ofis ve ticari birimlerin yer alacağı projede çeşitli sosyal donatı alanları da bulunacak.

Keleş Center Airport Sefaköy'de hayata geçirilecek!

Küçükçekmece Sefaköy'de hayata geçirilecek proje Keleş Center Airport adıyla satışa sunulacak.Keleş Center Airport projesinin arsası 120 milyon TL'ye Özelleştirme İdaresi'nden satın alınmıştı.

Keleş Center Airport Sefaköy projesi Aralık'ta başlıyor!

Keleş İnşaat'ın Küçükçekmece Sefaköy projesinde hazırlıklar devam ediyor. Küçükçekmece Sefaköy'de hayata geçirilecek proje Keleş Center Airport adıyla satışa sunulacak. Projenin satışı Aralık ayında başlayacak...

1998 yılında Galatasaray, Sefaköy'de kompleks inşa edecek!

1998 yılında Milli Emlak'tan Sefaköy'de 80 bin metrekarelik arsa kiralayan Galatasaray Kulübü, 30 yıllığına kiraladıkları arsaya spor tesisi ile birlikte otel ve alışveriş merkezi inşa edecekmiş.

Babacan Yapı Sefaköy projesi 1 ay sonra ön satışta!

1 ay sonra ön satışa çıkacak olan Babacan Yapı Sefaköy projesi 4 blok halinde yükselecek. 16 bin 527 metrekare alanda inşa edilecek olan projede residence, otel, apart otel ve alışveriş merkezi yer alacak.

Başakşehir-Sefaköy-Halkalı Havaray imar planı tadilatı askıda!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından, Başakşehir İlçesi, Sefaköy - Halkalı Havaray Hattı Projesine ilişkin 1/5000 ölçekli 15 Mayıs 2015 tasdik tarihli plan tadilatı bugün askıya çıkarıldı...

Karesi Sefaköy'de asfalt sorunu çözüldü!

Karesi Belediyesi, Karesi'nin çehresini değiştirmeye, modern bir şehir oluşturmaya devam ediyor. İlçede 'asfalt seferberliği' ilan eden, ekipler, son olarak Sefaköy Mahallesi'ni tozdan ve çamurdan kurtardı.

İzmir Urla Sefaköy vilları satışa sunuldu!

Birbirinden farklı evlerle seçkin kesime hitap ediyor. İzmir'in seçkin ailelerin ilgi gösterdiği Urla'da hayata geçirilen Sefaköy Villaları projesinin son parselindeki villalar satışa sunuldu.

Toya Moda Sefaköy satış ofisi!

Toya Moda Sefaköy satış ofisi telefon numarası 0212 424 54 34 olarak belirlendi. Yeşilköy’e ve Bakırköy’e 5 dakika yakınlıkta olan projede konutların 2016 yılı Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Sefaköy Toya Moda güncel fiyatlar!

Satış süreci devam eden Toya Moda Residence'de teslimlerin 2016 yılı Aralık ayında yapılması planlanıyor. Projede tamamı peşin alımlarda yüzde 8 indirim uygulanıyor. İşte Sefaköy Toya Moda güncel fiyatlar...

ayka sefaköy çamlıkaltı

ayka sefaköy çamlıkaltı ayka sefaköy çamlıkaltı

 

 6 bin 300 metrekarelik arsa üzerinde yer alacak olan proje RE/MAX Nur ofisi tarafından geliştiriyor. Projenin inşasına geçtiğimiz yıl başlandı.

Proje 3+1 şeklinde 133 ve 142 metrekarelik toplam 40 konuttan oluşuyor. Projede yer alan konutların fiyatı 178 bin ile 226 bin YTL arasında değişiyor.

Ayka Tekstil, kısa bir süre sonra  yine aynı bölge içinde fakat farklı konsepte 80 konutluk bir başka " Ayka Evleri " projesine daha başlamaya...