Ayşe Nezahat Kurukahveci ilkokulu açıldı

Ayşe Nezahat Kurukahveci ilkokulu açıldı

Çekmeköy’de hayırsever Mehmet Kurukahveci tarafından annesi Ayşe Nezahat Kurukahveci adına yaptırılan ilkokul düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Ayşe Sunay Gürsu, Kuyumcukent Gayrimenkul'den ayrıldı!

Kuyumcukent Gayrimenkul Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi olan Ayşe Sunay Gürsu, görevinden istifa etti.

Ayşe Sunay Gürsu kimdir?

Kuyumcukent Gayrimenkul Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi Ayşe Sunay Gürsu kimdir? Ayşe Sunay Gürsu, daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Ayşe Sunay Gürsu'nun biyografisi...

Ayşe Boyner ilk mağazasını açtı!

Türkiye’nin perakende devleri arasında bulunan Boyner’in üçüncü nesil temsilcilerinden biri olan Ayşe Boyner, ailesinin izinden giderek kendi markasını oluşturdu ve ilk mağazasını hizmete açtı.

Ayşe Boyner Faraway’in ilk mağazasını açtı!

Boyner’in üçüncü nesil temsilcilerinden Ayşe Boyner, ailesinin izinden giderek kendi markası olan Faraway’in ilk mağazasını açtı...

Kuyumcukent Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi Ayşe Sunay Gürsu oldu!

Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi olarak Ayşe Sunay Gürsu atandı...

Mimar Ayşe Ayberk Batman kabri başında anılacak!

Mimar Ayşe Ayberk Batman için anma töreni düzenlenecek. Batman'ın ailesi ve sevenleri anma töreni için ailesi bir mesaj yayınladı.

Hadise Ayşe Sultan Korusu’ndan ev alacak!

Geçtiğimiz yıllarda evine girmeye çalışan sapık yüzünden şok geçiren Hadise, korunaklı olan Bebek’teki Ayşe Sultan Korusu’na taşındı. Bebek’teki Ayşe Sultan Korusu’na taşınan Hadise, 10 milyon liralık daire için kesenin ağzını açtı.

İşletmeci Ayşe Kucuroğlu milyonluk evi harabeye çevirdi!

İşletmeci Ayşe Kucuroğlu, Nilgün Keçili'nin Bebek'teki dairesinin aylık 10 bin liralık kirasını aylarca ödemeyince evden zorla çıkartıldı.

Ayşe Arzu Karagöz, Pana Yapı'dan ayrıldı!

Pana Yapı'da yaklaşık 2 yıldır görev yapan Ayşe Arzu Karagöz bugün itibarı ile görevinden ayrıldı.

Vogue Bomonti Ayse Yapı fiyatlar!

Vogue Bomonti projesi toplam 60 daireden oluşuyor. Ayse Yapı imzası taşıyan Vogue Bomonti'de 1+1'den 3+1'e kadar konut seçenekleri sunuluyor...

Ayse Yapı Vogue Bomonti fiyat!

Ayse Yapı imzasıyla hayata geçirilen Ayse Yapı Vogue Bomonti fiyat listesi 309 bin TL'den başlıyor. Proje 60 daireden meydana geliyor.

Gaziantep Şahinbey'deki Ayşe Bacı Cami restore edildi!

Gaziantep Şahinbey ilçesindeki 303 yıllık Ayşe Bacı Cami restore edilerek yeniden ibadete açıldı.

Ali Ağaoğlu'nun Ayşe Özyılmazel'e açtığı davadan karar çıktı!

Ali Ağaoğlu'nun şikayeti üzerine sanatçı, yazar Ayşe Özyılmazel hakkında "Hakaret" suçundan başlatılan soruşturmada takipsizlik kararı verildi.

Ayşe Nezahat Kurukahveci ilkokulu açıldı

Ayşe Nezahat Kurukahveci ilkokulu açıldı Ayşe Nezahat Kurukahveci ilkokulu açıldı

Çekmeköy’de hayırsever iş adamı Mehmet Kurukahveci tarafından annesi Ayşe Nezahat Kurukahveci adına yaptırılan ilkokul açıldı. Açılışa İstanbul Vali Yardımcısı Yusuf Ziya Karaca, İl Milli eğitim Müdürü Muammer Yıldız, Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, iş adamı Mehmet Kurukahveci ve çok sayıda öğrenci ve öğretmen katıldı.


Okul açılışı öncesinde konuşma yapan İstanbul Vali Yardımcısı Yusuf Ziya Karaca, “Medeniyetleri ayakta tutan unsurların arasında bilgiye ve eğitime verdikleri önemle yer alınmaktadır. Bilen insana, öğrenen insana her zaman ve her toplumda değer verilmiştir. Bilgi ve eğitimin olması hepimiz biliyoruz ki okullardan geçmektedir. İstanbul’umuzda vatandaşlarımıza en iyi şartlarda eğitim ve öğretim hizmetleri oluşturmak ve eğitim kalitesini arttırmak için çalışırken fiziki altyapı hizmetleri, bine ve arsa imkanlarının sağlanmasında vatandaşlarımızın, sivil toplum kuruluşlarımızın...