Bağcılar kentsel yenileme

Bağcılar kentsel yenileme

Kentsel Dönüşüm Projesi’nin % 100 mutabakatla hayata geçirildiği, yeni yaşam alanlarının inşa edildiği, sosyal ve kültürel projelerin hizmete sunulduğu Bağcılar ilçesi 2014 yılında da hizmetlerle anıldı.

Bağcılar'ın cefasını çeken sefasını da sürecek!

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, kentsel dönüşümü başlatan ilk belediyeler arasında yer aldıklarını da hatırlatarak, projeyi ilçe sakinlerinin yüzde 100 desteği ile sürdürdüklerini de söyledi

Bağcılar'a üç öğrenci yurdu geliyor!

Bağcılar'a üç öğrenci yurdu geliyor. Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yeni yaşam alanlarına kavuşan Bağcılar, eğitim ve de öğretime yönelik hayata sunulan projelerle de dikkat çekiyor.

Bağcılar'da 14 bina ile 52 bağımsız bölüm yıkıldı!

Yüzde yüz mutabakatla devam eden proje kapsamında Güneşli Mahallesi'ndeki 2 bin metrekare alana sahip 14 ayrı bina ile 52 bağımsız birimin yıkımı davul zurna eşliğinde yapıldı şehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'a teşekkür etti.

Bağcılar'da bugün kentsel dönüşüm yıkım töreni yapılacak!

Bağcılar Belediyesi, “Kentsel Dönüşüm çalışmalarını güvenli ve hızlı bir şekilde sürdürüyor. Güneşli Mah. Evren Caddesi 8. Sokak No.56’da bulunan 14 ayrı bina ile 52 bağımsız birimin yıkımı gerçekleştirilecek.

İstanbul’da kentsel dönüşüm çalışmaları hızla devam ediyor!

İstanbul’da kentsel dönüşüm çalışmaları hızla devam ediyor. Avrupa Yakası Bağcılar Belediyesi’nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile gerçekleştirdiği dönüşüm alanının yüzde 65’i yeşil alan olarak düzenlenecek.

Bağcılar'da kentsel dönüşüm kapsamında bugün 18 bina yıkılacak!

Bağcılar'da kentsel dönüşüm kapsamında bugün 18 bina yıkılacak. Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris GÜLLÜCE’nin katılımlarıyla, Bağcılar’ daki 184 bağımsız birimin bulunduğu 18 binanın yıkımı gerçekleştirilecek.

Bağcılar'da bugün kentsel dönüşüm yıkım töreni gerçekleştiriliyor!

Bağcılar'da bugün kentsel dönüşüm yıkım töreni gerçekleştiriliyor. Bağcılar Belediyesi, yerel seçimlerin yapılmasına kısa bir süre kalmasına rağmen kentsel dönüşüm kapsamındaki yapılan çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Diyarbakır Dağkapı meydanına kentsel yenileme projesi!

Diyarbakır'daki Dağkapı Meydanı, 'kentsel yenileme projesi' ile yenişlenecek. Proje kapsamında Dilan sineması kültür merkezi haline getirilecek...

Eyüpsultan Nişanca Kentsel Yenileme Projesi askıya çıkıyor!

Eyüpsultan Belediyesi tarafından Nişanca Mahallesi Kentsel Yenileme Avan Projesi'nin detaylarını vatandaşı bilgilendirmek amacıyla askıya çıkıyor.

Konya Mevlana Türbesi'nin yakınındaki bölge kentsel yenileme alanı ilan edildi!

Konya'nın Karatay ilçesi Aziziye Mahallesi sınırları içerisinde yer alan Mevlana Türbesi'nin arkasında yer alan bölge "kentsel yenileme alanı" olarak belirlendi.

Kartal E-5 Kuzeyi Kentsel Yenileme Alanı imar planı tadilatı askıda!

Kartal İlçesi, E-5 Kuzeyi Planı'nda Kentsel Yenileme Proje Alanı B. Bölgesi Sınır Düzenlenmesine ilişkin 1/5000 ölçekli plan tadilatı bugün askıya çıkarıldı.

Uşak Kentsel Yenileme Projesi için son başvuru tarihi 31 Aralık!

3 oda 1 salon konutların yer aldığı Uşak Kentsel Yenileme Projesi için son başvuru tarihi 31 Aralık olarak belirlendi.

TOKİ Uşak Kentsel Yenileme Projesi'nde başvurular sona eriyor!

TOKİ Uşak Kentsel Yenileme Projesi'nde yer alan konutlar için başvuru dönemi bugün itibariyle sona eriyor...

TOKİ Ankara Saraycık Kentsel Yenileme Projesi başvuruları başladı!

Açık Satış Yöntemi ile satışa sunulan TOKİ Ankara Saraycık Kentsel Yenileme Projesi'ndeki 47 konut için başvuru dönemi bugün başladı..

Balbey Kentsel Yenileme Projesi mülkiyet değerini artıracak!

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Balbey Kentsel Yenileme Projesi ile bir toplantı gerçekleştirdi.

TOKİ Uşak Merkez Kentsel Yenileme Projesi için başvurular başladı!

TOKİ Uşak Merkez Kentsel Yenileme Projesi 1. Etap kapsamında yer alan konutlar için en düşük taksit tutarı bin 469 TL olarak belirlendi.

Bağdat Caddesi'nde kentsel yenileme projeleri arttı!

Kentsel yenileme projeleri, yarım kalmış binalar ve boş mağaza sayılarındaki artış, geçen yıl Bağdat Caddesi'nde ziyaretçi sayısının yüzde 27 azalmasına sebep oldu.

Ayvansaray Kentsel Yenileme Projesi’nde sona yaklaşıldı!

Fatih Belediyesi’nin 2006 yılında projelendirme çalışmalarını başlattığı Ayvansaray Kentsel Yenileme Projesi’nde sona yaklaşılıyor.

Niğde Efendibey Kentsel Yenileme Projesi'nde sözleşme heyecanı!

TOKİ'nin Niğde Efendibey Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi Sözleşme İmzalama İşlemleri yarın başlıyor.

Çanakkale'de kentsel yenileme çalışmaları incelendi!

İsmetpaşa Mahallesi’nde devam eden kentsel yenileme kapsamında yapımı devam eden inşaat çalışmaları Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan tarafından incelendi.

Bağcılar kentsel yenileme

Bağcılar kentsel yenileme Bağcılar kentsel yenileme

Kentsel Dönüşüm Projesi’nin % 100 mutabakatla hayata geçirildiği, yeni yaşam alanlarının inşa edildiği, sosyal ve kültürel projelerin hizmete sunulduğu Bağcılar ilçesi 2014 yılında da hizmetlerle anıldı. Başta engelliler ve kadınlar olmak üzere her yaştan ve her kesimden ilçe sakininin ihtiyaçlarına göre projeleri hizmete sunan Bağcılar Belediyesi 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi kalite sertifikalarına layık görüldü.

Türkiye’nin 81 ilinden ve Balkanlar ile Orta Asya’dan gelen insanlardan oluşan Bağcılar ilçesi, gerek coğrafi konumu gerekse ülke ekonomisine yaptığı katkı açısından İstanbul’un önemli ilçeleri arasında bulunuyor. Türkiye’nin çok önemli ticaret merkezlerinin de faaliyet gösterdiği Bağcılar, 2014 yılında da çok önemli projelerin hayata geçirildiği ilçe oldu.

Bağcılar...