Bağcılar pazar yerleri

Bağcılar pazar yerleri

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı burada yaptığı konuşmada pazarcı esnafının çok önemli bir hizmeti yerine getirdiğini belirterek, "Kapalı pazaryerlerine servis hizmetini hayata geçirelim." diyerek bir müjde verdi...

Bağcılar'da pazar yerleri otoparka kavuşuyor!

Bağcılar'da pazar yerleri otoparka kavuşuyor. Esnaf, Bağcılar’ın birçok mahallesinde inşa edilecek olan otoparklı, sosyal tesisli ve yeşil alana sahip Pazar yerleriyle ilgili görüşlerini dile getirdiler.

Pazar yerlerinde bazı ürünlerin satışı ile ilgili kısıtlamalar kalkıyor!

İçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine "Pazar Yerleri" konulu yeni bir genelge gönderdi. Genelgeyle pazarlarda giyim, oyuncak, çiçek, fide, zücaciye malzemelerinin satışının kısıtlanmasına ilişkin alınan karar 11 Mayıs'tan itibaren kaldırdı.

Pazar yerleri için yeni tedbirler alındı!

Pazar yerlerine kontrollü giriş ve çıkışları sağlamak için belirlenen yerler haricinde diğer tüm alanlar demir bariyerle kapatılacak. Giriş ve çıkışlar aynı yerden yapılmayacak, alana içerideki esnaf sayısının en fazla 2 katı kadar vatandaş alınacak.

Gebze kapalı pazarlarındaki 19 dükkan kiraya veriliyor!

Gebze Belediyesi’ne ait Adem Yavuz ve Mevlana mahallelerinde yer alan kapalı pazar yerleri içindeki dükkanlar ile kiraya veriliyor.

Kentsel dönüşüm Bursa Yıldırım'a değer katıyor!

Bursa Yıldırım Belediyesi, özgün mimariye sahip modern pazar yerleri ile vatandaşların ihtiyaçlarına cevap veriyor. Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, bölgedeki projeleri ve yatırımları anlattı.

Türk firmaları Senegal'de milyar dolarlık işler başardı!

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "Türk firmalarının Senegal’de havalimanları, kongre ve kültür merkezleri, oteller, lojistik merkezleri ve pazar yerleri gibi milyar dolarlık işler yaptığını gördüm." dedi.

Bağcılar pazar alanı projesi imar tadilatı askıda!

Bağcılar Kemalpaşa Mahallesi, Gençosman Parkı Zeminaltı Otopark ve Pazar Alanı Projesi için imar planı tadilatı bugün askıya çıkı..

Bağcılar Belediyesi'nden 30 yıllığına kiralık işyeri!

Bağcılar Belediyesi, Mahmutbey Mahallesi'nde 59 araçlık yer altı katlı otoparkı, üzeri pazar alanı ve Pazar alanı üstü 2 kat spor salonu yapılması ve 30 yıllığına kiraya verilmesi ihalesi düzenliyor..

Bursa Yıldırım'a modern pazar yerleri!

Yıldırım Belediyesi, ilçede modern ve hijyenik pazar yerleri inşa ediyor. Hayata geçirilen pazar yerleri Yıldırım’da alışverişte kalite standartlarını üst noktaya çıkaracak.

Pazar Yerleri Hakkında Yönetmelikte değişiklik!

Pazar Yerleri Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı. İşte yönetmelik kapsamında yapılan düzenlemeler..

Bağcılar'da 10.1 milyon TL'ye otopark inşaatı yaptırılacak!

Bağcılar Belediye Başkanlığı, Bağcılar İlçesi'nin Mahmutbey Mahallesi'nde yeraltı otoparkı, pazar alanı ve spor salonu yaptıracak. 30 yıllığına kiraya verilecek gayrimenkullerin yatırım bedeli 10 milyon 129 bin 475 TL olarak belirlendi.

Bağcılar'da 10.1 milyon TL'ye inşaat ve kiralama ihalesi!

Bağcılar Belediye Başkanlığı tarafından, Teknik Altyapı Alanında (TAY) kalan taşınmazlarda 59 araçlık yer altı katlı otoparkı, üzeri pazar alanı ve pazar alanı üstü 2 kat spor salonu yaptıracak. Yatırım bedeli 10 milyon 129 bin 475 TL olarak belirlendi.

Kocasinan'daki pazar yerleri sosyal alan oluyor!

Kocasinan Belediyesi, Mimarsinan Mahallesi’nde toplamda 8 bin 520 metrekare alana sahip dev pazar yerinin inşaatına başladı. Kocasinan Belediyesi, ilçe genelinde yer alan pazar yerlerinin formatını alışılmışın dışına çıkarıyor.

Kayseri Kocasinan'a yüzme havuzlu pazar yeri geliyor!

Kocasinan Belediyesi, pazar yerlerinin formatını değiştiriyor. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ın talimatıyla içerisinde yüzme havuzu, düğün salonu, spor alanları ve kafeteryaların bulunduğu pazar yerleri yapımı için ilk adım atıldı.

Bağcılar pazar yerleri Haberi

Bağcılar pazar yerleri

Bağcılar'da hizmet veren pazarcı esnafı Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı'nda düzenlenen istişare programında biraraya geldi. Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı burada yaptığı konuşmada pazarcı esnafının çok önemli bir hizmeti yerine getirdiğini belirterek, "Kapalı pazaryerlerine servis hizmetini hayata geçirelim." diyerek bir müjde verdi. Pazarcıların da bir araya gelerek daha güçlü olmalarını isteyen Başkan Çağırıcı, "Her meslek mensubu hemşehrilerimin birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmesi gerektiğini düşünüyorum." dedi. Konuşmasında pazar yerlerini kapalı pazarlara dönüştürdüklerini ifade eden Çağırıcı, şunları söyledi: "Hürriyet Mahallesi pazar yerini boş alana taşıyacağız. Güneşli Mahallesi'ndeki pazarı yıkıp yeniden otoparklı yapacağız. Çarşamba Pazarı'nı yenileyerek katlı otopark yapacağız. Demirkapı Mahallesi'ndeki pazar yeri projemiz yakında başlayacak. Göztepe Mahallesi pazar yerini de hazırladık. Çalışmalarımız kapsamında Cuma pazarını da 30. Sokak'a alıyoruz. Aynca Yeni...