bağcılar projeleri

bağcılar projeleri

Bağcılar Belediyesi Meclis Toplantısı, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı’nın, belediyenin 2015 Yılı Faaliyet Raporu ile ilgili yaptığı sunumla başladı. Toplantıda Bağcılar Belediyesi 2015 Faaliyet Raporu kabul edildi.

Bağcılar yatırımcıların gözdesi haline geldi!

İSTOÇ, MASSİT Oto Center gibi Türkiye'nin çok önemli ticaret merkezlerinin de faaliyet gösterdiği Bağcılar, yeni havalimanı ve Kanal İstanbul projesine olan yakınlığıyla adeta cazibe merkezi oldu.

Bağcılar'da 33 dönümlük alana dev tesis inşa edilecek!

Her geçen gün değişen çehresiyle vizyon şehir olma yolunda ilerleyen Bağcılar, yeni yaşam alanlarına kavuşuyor. Fevzi Çakmak Mahallesi’ne inşa edilecek park, Pazar yeri ve 417 araçlık otopark her yaştan ilçe sakinine hizmet verecek.

Bağcılar'da otoparklı camiler inşa ediliyor!

Bağcılar Belediyesi tarafından Yavuz Selim Mahallesi’nde inşa edilecek olan Ahmet Ziyaüddin Gümüşhanevi Camii’nin temeli ilçe sakinlerinin katıldığı coşkulu törenle atıldı. Camii inşaatı tamamlandığında aynı anda 2 bin kişi ibadetini yapabilecek...

Bağcılar'ın altyapı sorunu çözüldü!

Bağcıların sorunları tüm ilçe sakinlerinin katılımıyla gerçekleşen Halk Meclislerinde çözülüyor. Bağcılar Belediyesi tarafından düzenlenen Kirazlı Mahallesi Halk Meclisi ilçeyi yönetenlerle hizmet alanları bir araya getirdi.

Bağcılar'a 150 kişilik yurt yapılacak!

BAGİMDER’in öğrencilerin en büyük ihtiyaçlarından olan barınma sorununa çözüm bulmak amacıyla hayırsever işadamlarının da katkısıyla 150 kişilik Erkek Öğrenci Yurdu yaptıracağı belirtildi.

Bağcılar'daki havai hatlar yeraltına alınıyor!

BEDAŞ Genel Müdürü Abdullah Atalay, Bağcılar’da Yüzyıl, Çınar, Yenigün ve Yıldıztepe mahallelerinde havai hatların yeraltına alınması’nın tamamlanmak üzere olduğunu ve diğer mahallelerde ise 2017 yılı sonuna kadar bitireceklerini söyledi.

Bağcılar'da kentsel dönüşüm emin adımlarla sürüyor!

Bağcılar'da kentsel dönüşüm emin adımlarla sürüyor. Bağcılar'da Kentsel Dönüşüm Projesi emin adımlarla devam ediyor. Bağcılarlıların destek verdiği Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yeni yaşam alanları kurmak için yıkımlar yapılıyor.

Bağcılar'da kar ve buzlanmaya karşı çözüm!

Bağcılar'da kar ve buzlanmaya karşı çözüm bulundu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM) ile Meteoroloji yetkilileri yoğun kar yağışının devam edeceğini belirterek özellikle trafikte dikkatli olunması uyarısında bulundu.

Bağcılar'da kentsel dönüşüm devam ediyor!

Yaklaşık 8 bin bina 24 bin de bağımsız birimin (bir binadaki daire sayısı) yenileneceğini ilçede, şu ana kadar yaklaşık 410 konutu proje kapsamında yenilenirken, 854 riskli yapı belirlendi.

Bağcılar yenilenen konutlarıyla dikkat çekiyor!

TÜİK'in, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi (ADNKS) sonuçlarına göre ülkemizin yüzde 1 'inin yaşadığı Bağcılar, son yıllarda mimari, sosyal ve kültürel alanlarda kentsel dönüşüm yaşıyor.

Türkiye'nin yüzde 1'i Bağcılar'da yaşıyor!

Toplam 752 bin 250 nüfusuyla İstanbul’un en kalabalık ilçesi olan Bağcılar, ülkemizin 81 ilinden ve 1924 mübadelesi sonrası Balkanlardan göç ederek yerleşen ilçe sakinlerine ev sahipliği yapıyor.

Bağcılar'ın cefasını çeken sefasını da sürecek!

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, kentsel dönüşümü başlatan ilk belediyeler arasında yer aldıklarını da hatırlatarak, projeyi ilçe sakinlerinin yüzde 100 desteği ile sürdürdüklerini de söyledi

Bağcılar'a 3 öğrenci yurdu!

Bağcılar'a 3 öğrenci yurdu geliyor. Bağcılar Belediyesi Gençlik Merkezi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yeni yaşam alanlarına kavuşan Bağcılar, eğitim ve öğretime yönelik hayata sunulan projelerle de dikkat çekiyor.

Bağcılar'a üç öğrenci yurdu geliyor!

Bağcılar'a üç öğrenci yurdu geliyor. Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yeni yaşam alanlarına kavuşan Bağcılar, eğitim ve de öğretime yönelik hayata sunulan projelerle de dikkat çekiyor.

Miran Sosyal İnşaat Projeleri Tekstil Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu! 

Miran Sosyal İnşaat Projeleri Tekstil Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 2 milyon TL sermaye bedeli ile Edip Aktar tarafından kuruldu.

Bağcılar'da markalı 7 konut projesi!

Bağcılar'da konut projeleri yükselmeye devam ediyor. Peki markalı konut projelerinin geliştirildiği bölgede hangi projeler ön plana çıkıyor? İşte cevabı...

İşte Bağcılar konut projeleri!

Tünaydın gazetesi yazarı Mahmut Kılınç bugünkü yazısında Bağcılar projelerini kaleme aldı. İşte Kılınç'ın o yazısı...

Bağcılar konut projeleriyle yatırıcının gözdesi halinde!

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı, düzenlen iftar yemeğinde röportaj verdi. Çağrıcı, ''Bağcılar artık yeni otel, prestijli konut ve ofis projeleri ile de yatırımcıların gözdesi haline geldi'' dedi.

Bağcılar'ın modern dönüşümü sürüyor!

Bağcılar, son yıllarda gerçekleştirilen projeler, eğitim ve raylı ulaşım yatırımları ve kentsel dönüşüm hamlesiyle bir cazibe merkezine dönüşüyor. Başkan Lokman Çağırıcı, Bağcılar’da yeni dönemde hayata geçireceği projeleri anlattı...

Bahçelievler'de 2014'te satışa çıkacak konut projeleri!

Bakırköy’e, Küçükçekmece’ye, Bağcılar’a ve Güngören’e komşu konumda olan Bahçelievler'de bu yıl içinde Özkanca Yapı ve Yazıcıoğlu İnşaat'ın projeleri satışa çıkacak... İşte Bahçelievler'de satışa çıkacak konut projeleri...

Batı Duvarı İnşaat, Bağcılar ve Bayrampaşa'da kentsel dönüşüm projeleri yapacak!

Tekstil ve taahhüt kökenli Batı Duvarı İnşaat ilk markalı konut projesi West Wall Marina Vilları'nın ardından dönüşüm projelerine yöneldi. Şirket Bağcılar ve Bayrampaşa'da kentsel dönüşüm projeleri yapacak.

Bağcılar kentsel dönüşüm projeleri 2013!

Bağcılar kentsel dönüşüm projelerini mercek altına aldık. Toplam ne kadar alan dönüşecek, hangi mahallelerde dönüşüm olacak hepsi ve daha fazlasının cevabı haberimizde. İşte tüm detayları ile Bağcılar kentsel dönüşüm projeleri 2013…

Bağcılar'da yer alan 4 projenin havadan videosu!

Bağcılar'da hayata geçirilen Batışehir Mall of İstanbul, Automall ve İstoç C Plaza projeleri 29 Ağustos 2013 tarihinde www.havadanemlakvideo.com ekibinden kameraman Sayen Kaspar tarafından havadan görüntülendi

Bağcılar konut projeleri 2013!

İstanbul'un en hareketli emlak piyasalarından biri olan Bağcılar, "Bağcılar-Başakşehir Olimpiyatköy" metro hattı ile adeta zirveye oturdu. Şimdi gelin Bağcılar konut projelerini daha yakından inceleyelim. İşte Bağcılar konut projeleri...

Küçükçekmece konut projeleri 2013!

Bağcılar-Başakşehir-Olimpiyatköy metro hattı ile prim potansiyelini artıran Küçükçekmece'deki yatırım fırsatlarını araştırdık. İşte kazançlı bir yatırım yapmak isteyenler için Küçükçekmece konut projeleri ve Küçükçekmece konut fiyatları....

Bağcılar'da yer alan 2 konut projesinin havadan videosu!

Bağcılar'da yer alan Mall of İstanbul ve Batışehir projeleri www.havadanemlakvideo.com ekibi tarafından görüntülendi

Lokman Çağırıcı: Bağcılar İstanbul'un Manhattan'ı olacak!

Bağcılar'da da başlatılan kentsel dönüşüm projeleri ile ilgili olarak Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı: " Maslak için Manhattan deniyor ama yakında bu Bağcılar için söylenecek." dedi...

bağcılar projeleri

bağcılar projeleri bağcılar projeleri


Bağcılar Belediyesi Meclis Toplantısı, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı’nın, belediyenin 2015 Yılı Faaliyet Raporu ile ilgili yaptığı sunumla başladı. Bağcılar Belediyesi olarak ilçeye örnek gösterilen projeleri hizmete sunduklarını belirten Çağırıcı, “Hizmet kervanı 23’üncü yılımızda da emin adımlarla yoluna devam ediyor.” şeklinde konuştu.


Bağcılar’ın modern yaşam alanları, yeni iş merkezleri, sosyal ve kültürel tesisleriyle örnek gösterildiğinin altını çizen Çağırıcı, “Yerel yönetimlerde Bağcılar Modeli, diye bir model oluştu. Hizmetlerimiz ödüle layık görülüyor.  Hemşehrilemizin her birinin arzu ve isteklerine göre ilçemize katkı sağlayan projeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz. Aldığımız ödüllerle de hizmet kalitemizi kanıtlıyoruz. Bize hizmet etmek için fırsat veren hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Bağcılar’da hizmete sundukları Kadın ve Aile Kültür Sanat Merkezi, Engelliler Sarayı, 8 D Sinema ve Planetaryum, Dil Evi, 7...