Bağcılar yıkım

Bağcılar yıkım

İstanbul'un Bağcılar ilçesinde henüz bilinmeyen bir neden ile doğalgaz kutusunda gaz kaçağı ve hemen ardından patlama yaşandı. Patlama sonrasında sokaktaki 5 bina tahliye edildi.

Bağcılar'daki riskli bina yıkıldı!

Bağcılar'da çökme riski bulunduğu için boşlatılan binanın yıkımına başlandı. Binanın yakınındaki 10 bina daha boşaltıldı.

Bağcılar’daki riskli 2 bina yıkıldı!

Bağcılar’da bir temel kazısı sırasında yan parselde bulunan 2 binanın duvarları çatladı. Çökme riski bulunan 2 bina yıkıldı.

Bağcılar'da 1394 riskli yapı yıkıldı!

Bağcılar'da Kentsel Dönüşüm Projesi ilçe sakinlerinin yüzde 100 desteğiyle devam ediyor. İlçede toplam 1394 riskli yapı, konut ve işyerinin yıkımı gerçekleştirildi...

İstanbul’da kentsel dönüşüm çalışmaları hızla devam ediyor!

İstanbul’da kentsel dönüşüm çalışmaları hızla devam ediyor. Avrupa Yakası Bağcılar Belediyesi’nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile gerçekleştirdiği dönüşüm alanının yüzde 65’i yeşil alan olarak düzenlenecek.

Bağcılar'da 18 binanın yıkım töreni yapıldı!

Göztepe Mahallesi Şanlı Sokak Barınkent Sitesi önünde düzenlenen törende konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, AK Parti iktidarında mühendislik, beton kalitesi, jeolojik testlerle birlikte dönüşümde önemli noktaya gelindiğini anlattı.

Bağcılar'da riskli binaların yıkımına başlandı!

Bağcılar'da kolon ve kirişlerinde zarar gördüğü için mühürlenen binaların yer aldığı Demircan Sitesi'nde yıkım havadan görüntülendi.

Bağcılar'da kentsel dönüşüm mağduriyeti!

Bağcılar'da riskli olan binalar için yıkım kararı verildi ancak 3 yıl geçmesine rağmen bir çivi bile çakmadı. 82 mağdur aile ise 38 aydır mağdur olduklarını iddia etti.

Akçaoğlu İnşaat Hafriyat ve Yıkım İşlemleri Geri Dönüşüm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akçaoğlu İnşaat Hafriyat ve Yıkım İşlemleri Geri Dönüşüm Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Zeynep Akçaoğlu tarafından kuruldu...

Bağcılar THY Sitesi'nde yıkım çalışmaları başladı!

Bağcılar'da yer alan THY Sitesi'nde kentsel dönüşüm kapsamında yıkım çalışmaları başladı. 444 konuttan oluşan THY Sitesi yenilenerek 10 bloklu, 696 konutluk ve 9 dükkanlık proje haline gelecek.

Huzurlu Marmara Güneşli için proje alanında yıkım başladı!

Huzurlu Marmara Beylikdüzü projesinin ardından Güneşli’de kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayata geçirilecek Huzurlu Marmara Güneşli için proje alanında yıkım başladı. Bağcılar

Bağcılar kentsel dönüşüm yıkım ve tapu teslim töreni yarın!

Bağcılar’da ‘yerinde dönüşüm’ düşüncesiyle hizmete sunulan ve ilçe sakinlerinin % 100 desteğiyle devam eden Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında inşaatı tamamlanan 99 konutun tapusu sahiplerine verilecek.

Bağcılar'da 14 binadan oluşan 52 daire yıkılıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın yürüttüğü kentsel dönüşüm projesi kapsamında Bağcılar'da müteahhitle anlaşan vatandaşlara ait 14 binadan oluşan 52 daire yıkılıyor. Yıkım, davullu zurnalı açılışla başladı...

Bağcılar'da bugün kentsel dönüşüm yıkım töreni yapılacak!

Bağcılar Belediyesi, “Kentsel Dönüşüm çalışmalarını güvenli ve hızlı bir şekilde sürdürüyor. Güneşli Mah. Evren Caddesi 8. Sokak No.56’da bulunan 14 ayrı bina ile 52 bağımsız birimin yıkımı gerçekleştirilecek.

Referans Güneşli yıkım işleri sözleşmesi imzalanmasına karar verildi!

Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Bağcılar Kirazlı'da yer alan Referans Güneşli yıkım işleri sözleşmesi imzalanmasına karar verildi.

Bağcılar'da bugün kentsel dönüşüm yıkım töreni gerçekleştiriliyor!

Bağcılar'da bugün kentsel dönüşüm yıkım töreni gerçekleştiriliyor. Bağcılar Belediyesi, yerel seçimlerin yapılmasına kısa bir süre kalmasına rağmen kentsel dönüşüm kapsamındaki yapılan çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Bağcılar Kirazlı Mahallesi'nde yıkım töreni halay çekilerek gerçekleştirildi!

Kentsel dönüşüm alanı ilan edilen Bağcılar'da, Kirazlı Mahallesi'nde bulunan Yuvam Sitesi'ndeki binaların yıkımı törenle gerçekleştirildi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, deprem bizi yıkmadan biz yıkalım dedi...

Bağcılar’da imar artışına onay çıktı!

Kentsel dönüşüm projesini cazip kılacak adımla Bağcılar’da bin metrekare ve üzeri parsellerde yüzde 10’dan 30’a kadar imar artışına onay çıktı.

Kentsel dönüşümle yıkım yapacak firmalar belli oldu!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, afet riski altındaki alanların dönüşümünde yeterliliği olan yıkım firmalarını belirledi.

Bağcılar yıkım

Bağcılar yıkım Bağcılar yıkım

İstanbul Bağcılar’da henüz bilinmeyen bir neden ile doğalgaz kutusunda gaz kaçağı ve hemen ardından patlama yaşandı. Patlama needeniyle 5 bina tahliye edildi.

Habertürk Gazetesi'nde yer alan habere göre, olay, 04.30 saatlerinde, İstanbul'un Bağcılar ilçesinde bulunan 1543. Sokakta yer alan doğalgaz kutusunda meydana geldi. Binanın önünde bulunan doğalgaz kutusunda henüz bilinmeyen bir nedenle gaz sızıntısı yaşandı. Sızıntının hemen ardından büyük bir gürültü ile patlayan doğalgaz kutusunda oluşan yangına polis ve itfaiye ekipleri müdahele etti.

Bir saatlik çalışmanın ardından yangın söndürülürken, çevredeki binalarda yaşayan vatandaşlar tahliye edildi. Patlama sonrası, çevrede büyük bir panik yaşanırken çevreye yayılan gaz kokusundan bazı vatandaşlar etkilendi.

Tahliye edilen apartmanlardan birinde bulunan Bayram Karabulut,“Gece yarısı uyuyorduk, aniden bir patlama sesi duyduk. Dışarı baktığımda gaz kaçağı ve patlaması olduğunu gördüm, çocuğuma...