bağddat caddesi Greenwood Residence satılık

bağddat caddesi Greenwood Residence satılık

Bağdat Caddesi'nde inşa edilen ve 22 daireden oluşan Greenwood Residence'tak özel güvenlik şifreli internet sistemi, evin içini 24 saat izleyebilme imkânı veriyor.

Aykurt Nuhoğlu'ndan Bağdat Caddesi açıklaması!

İstiklal Caddesi'nden sonra Bağdat Caddesi'nde de pek çok dükkanın kepenk indirdiği gözlendi. Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu "Altının üzerindeki toz kalkar Bağdat Caddesi de toparlanacaktır" açıklamasında bulundu.

Bağdat Caddesi'ndeki dükkanlar boşalıyor!

Dünyanın en fazla danışmana sahip en büyük gayrimenkul danışmanlık firması Keller Williams, İstanbul’un en gözde caddelerinden biri olan Bağdat Caddesi’ndeki taşınma trendini mercek altına aldı.

Bağdat Caddesi’nde dönüşüm tıkandı!

Bağdat Caddesi’nde evleri kentsel dönüşüme girecek ev sahiplerinin talepleri artık neredeyse müteahhitleri kaçıracak boyutlara ulaştı. Aylık kira talepleri 8-10 bin TL’lere dayanınca bölgedeki dönüşüm de tıkandı

Four Winds Residence Bağdat Caddesi!

Four Winds Residence Bağdat Caddesi'nde teslimler hemen gerçekleşiyor. Arsa alanı 44 bin metrekare olarak belirlenen projede fiyatlar 498 bin dolardan başlıyor.

İşte Tülin Şahin ile Mehmet Özer'in Bağdat Caddesi'ndeki evi!

Manken Tülin Şahin eşi Mehmet Özer ile, Bağdat Caddesi'nde yaşadıkları evin kapılarını Instyle Home Dergisi'ne açtı. Tülin Şahin "Evimi çok seviyorum. Belki inanmayacaksınız, ama ütü yapmak beni çok rahatlatıyor. " dedi.

Kadıköy Bağdat Caddesi'nde dönüşüm kiraları artırdı!

Kentsel dönüşüm, Türkiye'nin en lüks semtini dev bir şantiyeye çevirdi. Kadıköy Bağdat Caddesi'nin son halini görenler gözlerine inanamıyor. Bağdat Caddesi’nde kiralar dönüşümden sonra el yakıyor.

Bağdat Caddesi'nde kiralar 3 katına çıktı!

Kentsel Dönüşüm Yasası kapsamında çalışmaların sürdüğü Bağdat Caddesi adeta şantiye alanına dönüştü. Deprem riski taşıdığı belirlenen binaların yıkım işlemleri sürerken, bir yandan da peşi sıra yeni binalar yükseliyor.

Ihlamur Terrace Bağdat Caddesi'nde 850 bin dolara 3+1!

Ihlamur Terrace Bağdat Caddesi'nde 3+1'lerin fiyatları 850 bin dolardan başlıyor. Kentsel dönüşüm kapsamında yükselen Ihlamur Terrace projesi yıl sonu teslim edilecek...

Bağdat Caddesi’nde mağazalar kapanıyor!

Kentsel dönüşümün yoğun yaşandığı Bağdat Caddesi’nde yüksek kiralar dev markalara mağaza kapattırıyor. Caddede yer bulmak zorlaşırken 100 metrekarelik bir dükkanın aylık kirası 50 bin doları buluyor

Sakarya Bağlar caddesi yeni yüzüne kavuştu!

Serdivan Bağlar Caddesi’nde başlatılan asfalt çalışmalarının sonlandığını açıklayan Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Serdivan İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Serdivan Belediyesi arasında kalan arterde içmesuyu yenileme hattı çalışmaları tamamladı" dedi

Cihan İnşaat Bağdat Caddesi'nde kentsel dönüşüme giriyor!

Cihan İnşaat, kentsel dönüşüme Bağdat Caddesi'nde başladı. İlk proje için çalışmalar tamamlandı. Cihan İnşaat bundan sonrasında da Bağdat Caddesi'nde kentsel dönüşüme devam edecek.

Bağdat Caddesi'nde 30 dükkan boşaldı!

Perakendenin gözbebeği, alışverişin en önemli caddelerinden biri olan İstanbul Kadıköy’deki Bağdat Caddesi son bir yıl içinde ciddi bir sıkıntıya girdi.Yıllardan beri ilk defa caddede 30’a yakın boş dükkan satılık veya kiralık tabelasıyla müşteri bekliyor

Bağdat Caddesi’nde kentsel dönüşüm tartışması!

Bağdat Caddesi’ndeki bir kentsel dönüşümde müteahhit firma ile bir daire sahibi birbirine girdi, aralarında pankartlı mücadele başladı. Firma dönüşüm ve kullanım hakkı isterken, daire sahibi güçlendirmeyle yetinilmesini talep ediyor.

bağddat caddesi Greenwood Residence satılık Haberi

bağddat caddesi Greenwood Residence satılık

Hoffman İnşaat tarafından Anadolu yakasında yeni bir rezidans projesi hayata geçirilecek. Suadiye'de Bağdat Caddesi lokasyonunda inşa edilecek Greenwood Residence'ın temeli 2 hafta içinde atılacak. Proje, tek bloktan meydana gelecek ve bina zemin artı 12 kat yüksekliğinde olacak. Toplam 22 dairenin bulunacağı Greenwood Residence'ın her katında 2 daireye yer verilecek, ancak üstteki ilk iki kat tek daireden oluşacak.

8'inci kattan itibaren deniz manzarası

Greenwood Residence'daki normal daireler 3 oda ve 1 salon tipinde inşa ediliyor. 3+1 normal dairelerin büyüklükleri 140 metrekare olarak hesaplanıyor. Üstteki iki katta yer alan büyük daireler ise 5 oda ve 1 salon olarak tasarlanıyor. Bu daireler de 280 metrekare büyüklüğünde inşa...