Bahçelerarası İzmir İstinye Park

Bahçelerarası İzmir İstinye Park

Doğuş Gayrimenkul ve Orta Gayrimenkul İzmir'e İstinye Park'ı getiriyor. İzmir İstinye Park projesi AVM ve otel olarak planlandı. İzmir İstinye Park projesinde 211 odalı otel olacak....

İstinye Park AVM inşaatında tartışma büyüyor!

Türkiye’nin en büyük AVM projelerinden olması planlanan İstinye Park AVM, İzmir'de yarattığı rahatsızlık artış göstererek devam ediyor.

İzmir İstinye Park ne zaman açılacak?

İzmir Üçkuyular'da hayata geçirilen İstinye Park projesinin Mayıs 2020'de hizmete açılması planlanıyor. Proje Orjin Grup imzası taşıyor.

İzmir İstinye Park AVM için toplantı yapılacak!

İzmir Balçova Mevkiide Bahçelerarası Mahallesi'nde hayata geçirilen İzmir İstinye Park AVM için toplantı yapılacak. İDK Toplantısı 21 Ocak 2019 tarihinde gerçekleştirilecek...

İzmir İstinye Park'ta son durum!

İzmir Üçkuyular'da hayata geçirilen İstinye Park projesinin Ağustos 2019'da tamamlanması planlanıyor. İşte İzmir İstinye Park'ta son durum...

İzmir İstinye Park'ın yüzde 70'i tamam!

İzmir İstinye Park'ta inşa faaliyetlerinin yüzde 70'i tamamladı. İzmir İstinye Park, Ağustos 2019’da ziyaretçilere açılacak...

Doğuş İzmir İstinye Park’taki hisselerini Orjin’e devretti!

Doğuş Grubu çok başarılı olan İstanbul’daki ortaklığının hisselerini değil İzmir yatırımına ilişkin hisse devri kararı verdi. Doğuş Grubu yüzde 50 civarındaki hisselerini diğer ortak Orjin Grubu’na verdi. 

İzmir İstinye Park AVM'de son durum!

2019 yılının Eylül ayında hizmete açılacak olan İzmir İstinye Park AVM projesi 4 bin 500 kişiye istihdam sağlayacak.

İzmir İstinye Park Eylül 2019'da hizmete açılacak!

Doğuş Holding'in İzmir Balçova’da 250 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirdiği İzmir İstinye Park projesi 2019 yılının Eylül ayında hizmete açılacak.

İzmir İstinye Park AVM'de ÇED süreci uzayacak!

Kamuoyunda sayısız tartışmaya yol açan ve yargıya taşınan AVM proje için yeniden başlayan ÇED sürecinde bu sefer son kararı İzmir halkı verecek.

İzmir Üçkuyular Semt Garajı otopark oluyor!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, geçtiğimiz yaz kent ormanına taşınan Üçkuyular Semt Garajı için kararını verdi. Büyükşehir, İstinye Park AVM yanındaki arazisini otopark yapacak.

İzmir İstinye Park inşaatı nedeniyle otobüs durakları değişti!

İstinye Park inşaatı nedeniyle Fahrettin Altay Aktarma Merkezi'nden kalkan otobüs hatlarında 30 Mayıs Pazartesi'nden itibaren geçerli olacak değişiklikler yaptı.

İzmir İstinye Park'ın inşaatı başlıyor!

İzmir İstinye Park AVM ve Otel inşaatı 2016 yılının ilk çeyreğinde başlıyor. Üçkuyular'da yükselecek projede AVM ve 211 odalı otel yer alıyor.

İzmir İnciraltı'nda yıkım şoku!

İzmir'in Balçova ilçesindeki İnciraltı ve Bahçelerarası bölgesinde doğal sit alanındaki aykırı yapılaşmaları önlemek amacıyla bazı işletmeler için Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından yıkım kararı alındı.

Bahçelerarası İzmir İstinye Park

Bahçelerarası İzmir İstinye Park Bahçelerarası İzmir İstinye Park


Doğuş Gayrimenkul ve Orta Gayrimenkul tarafından İzmir Balçova ilçesi Bahçelerarası Mahallesi'nde İstinye Park AVM ve Otel projesi inşa edilecek. İzmir İstinye Park projesi 40 bin 314 metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirilecek.İzmir İstinye Park projesinin toplam inşaat alanı 301 bin 438 metrekare olarak belirlendi. 4 katı otopark olarak planlanan İzmir İstinye Park projesinde 1.bodrum katı süpermarket olarak değerlendirilecek. Zemin kat ve 1. Kat, mağazalar, sinema, yeme-içme alanı ve oyun salonları olarak değerlendirilirken, 2. Kat ise otel lobisi ve 3. Kat spor merkezi yer alacak. 4. Kat ile 23. Kat aralığında otel odaları bulunacak olup 24. Kat çatı katı Suit Oda olarak planlandı.İzmir İstinye Park projesinde toplam 1846 araçlık otopark olacak. İzmir İstinye Park projesinde 13 bin 624 metrekare...