26 / 06 / 2022

Bahçelievler Belediye Başkan adayı Mimar Saffet Bulut

Bahçelievler Belediye Başkan adayı Mimar Saffet Bulut

CHP' nin Bahçelievler Belediye Başkan adayı Mimar Saffet Bulut; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül ile beraber Bahçelievler' de vatandaşlarla bir araya geldi.

Hakan Bahadır: Bahçelievler'de bina stoğumuzun 3'te biri yeni!

İstanbul Bahçelievler'de çöken boş bina hakkında, Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır açıklamalarda bulundu. Bahadır; Bina stoğumuzun 3'te biri yeni" dedi...

Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran'dan Yeni Çeşme projesi açıklaması!

Suudi Albassam Group’un, Çeşme ve Urla'da 15 milyar liralık proje hazırlattığı ortaya çıktı. Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran, hükümet ve valiliğin proje ile ilgili hiçbir bilgilendirmede bulunmadığını söyledi...

Karşıyaka’da stat krizi! Belediye Başkanı Cemil Tugay’dan tepkilere yanıt!

İzmir Karşıyaka'da yapımı bir türlü tamamlanamayan stadyum ile ilgili Karşıyaka yönetiminin sert bir dille tepki everdiği Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, bir açıklama yaptı.

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem'in villasına inceleme! 

Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem'in, imar barışı öncesinde imar izni olmayan 1700 metrekare arsa üzerine 7 milyon TL'ye villa yaptırdığı iddialarıyla ilgili AKP İlçe Başkanı Ufuk Ay, açıklama yaptı.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras hakkında suç duyurusu!

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras hakkında 'görevi kötüye kullanma' iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulunuldu, Aras yakın akrabalarına menfaat teminiyle suçlanıyor.

Orhangazi Belediye Başkanı'ndan 'öğrencilere ev kiralayın' çağrısı!

Bursa Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın,  ev sahiplerine ve emlakçılara “öğrencilere ev kiralayın” çağrısı yaptı. 

Menderes belediye başkanından tamamlanmayan hastane inşaatına tepki!

İnşaatına 2016 yılında başlanan Menderes Devlet Hastanesi'nin 2018 yılında tamamlanması gerekiyordu. Ancak inşaatta çalışmalar durdu. Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, 75 yataklı Menderes Devlet Hastanesi’nin çürümeye bırakılmasına tepki gösterdi. 

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'ye icra şoku!

Samsun Atakum Belediye Başkanı seçilen CHP'li Cemil Deveci, koltuğu AKP’li başkandan devralır almaz icra şoku ile karşılaştı.

Bahçelievler'e 75 bin metrekarelik millet bahçesi!

İstanbul’un en güzel ilçelerinden Bahçelievler’i sağlık ve spor kenti yapmak istediklerini söyleyen AK Parti Bahçelievler Belediye Başkan Adayı Dr. Hakan Bahadır, ilçeye yeni bir vizyon kazandıracaklarını söyledi. 

Çanakkale Belediye Başkan Adayı'nın kaçak binası yıkılacak!

Çanakkale Bağımsız Belediye Başkan Adayı İlyas Terzi'nin Çanakkale'nin Ayvacık ilçesine bağlı Kösedere Köyü'nde devasa bir kaçak yapı inşa ettiği ortaya çıktı.

Dönüşüm planlaması, belediye başkan adaylarına ilham verdi!

31 Mart’ta yapılacak yerel yönetim öncesi dersine iyi çalışmak isteyen belediye başkan adayları, ilçelerindeki yapı stoku, stoğun kalitesi ve riskli alan tespitine yönelik raporlar hazırlatmaya başladı. Raporu önden alanlar ise çözüm projelerini seçim vaatlerine ekledi.

Antalya’nın eski belediye başkanı Galip Kahraman’ın arazisi satıldı!

Antalya’nın eski belediye başkanı ve milletvekili Dr. Galip Kahraman’ın Antalya Valiliği’ne bağışladığı 3 bin 660 metrekarelik arazi ihale yoluyla bir şirkete satıldı.

İsmet Yıldırım, AKP Ümraniye Belediye Başkan Adayı oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, KİPTAŞ Genel Müdür'ü İsmet Yıldırım'ı Ümraniye Belediye Başkan Adayı olarak gösterdiğini açıkladı.

Bahçelievler Belediye Başkan adayı Mimar Saffet Bulut Haberi

Bahçelievler Belediye Başkan adayı Mimar Saffet Bulut

30 Mart 2014 seçimi hazırlıklarının sürdüğü şu günlerde, Bahçelievler Belediye Başkanlığı için deneyimli bir isim öne çıkıyor. 

1994 ve 1999 yıllarında iki kez Bahçelievler Belediye Başkanı olarak görev yapan Mimar Saffet Bulut, CHP'den Bahçelievler belediye başkan adayı oldu. Mimar Saffet Bulut; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül ile beraber Sıcak Eller Derneği ile kahvaltıda hazır bulundu. Sonrasında Şirinevler Kapalı Cad. Esnaf ve Halk Evi'yle görüşen Bulut, kendi yaşadığı ilçe olan Bahçelievler'de vatandaşlarla bir araya geldi. 


Bir deprem ülkesi olan Türkiye'de, Bahçelievler ve diğer tüm semtlerin kentsel dönüşüm projelerine odaklanmasının önemli olduğunu söyleyen Bulut, konuyla ilgili görüşlerini şu sözlerle paylaşıyor: "Deprem, belediyelerin genel sorunlarının çözülmesi için bir vesiledir. Bu durum, örneğin otopark sorununun da çözülmesine de yardımcı olacaktır. Özellikle Bahçelievler'de Siyavuşpaşa,...