Bahçelievler Belediyesi 2016 projeleri

Bahçelievler Belediyesi 2016 projeleri

Habertürk Gazetesi'nden Esra Boğazlıyan, bugünkü yazısında Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu ile röportajını yayınladı. Develioğlu, 3 dönemlik faaliyetlerini ve hayata geçireceği projeleri anlattı.

Bahçelievler Belediyesi'nin 2016 bütçesi 313 milyon TL!

Bahçelievler Belediye Meclisi 2016 Yılı Bütçesini onayladı. Meclis’te konuşan Başkan Osman Develioğlu “Bahçelievler’imizin bütçesi artık 300 milyonu aşıyor. 2016 yılında, 313 Milyon liralık bütçemizle halkımıza hizmet edeceğiz” dedi.

Bahçelievler'deki 24 riskli bina yıkılıyor!

Bahçelievler'de riskli binalar belediye ekipleri tarafından yıkılıyor. Sabah saatlerinde Bahçelievler Belediyesi ekipleri, Mustafa Kemal Caddesi ve Siyavuşpaşa Caddesi'nde bulunan riskli binaların yıkımına başladı...

FuzulEv’den sanata tam destek!

FuzulEv ana sponsorluğunda, Bahçelievler Belediyesi’nin katkılarıyla yapılan ‘’2’nci Uluslararası Resim ve Pastel Sanatları Sergisi’’ 24 Aralık tarihinde Siyavuşpaşa Köşkü’nde kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Bedelsiz terki yapılan binlerce arsa ve araziye ilişkin emsal karar!

Bahçelievler Belediyesi, tramvay yolu için özel okul sahibi bir şirketten 531 metrekare alana sahip arsayı bedelsiz aldı. Şirket tramvay geçmediğini fark edince ‘Arsamızı geri verin’ dedi. 9 sene süren krizi Anayasa Mahkemesi (AYM) ‘Mülkiyet hakkı ihlal edildi’ diyerek çözdü.

Bahçelievler imar barışına hazır!

Bahçelievler Belediyesi imar barışından yararlanmak isteyen vatandaşların işini kolaylaştırmak için ‘İmar Barışı Bürosu’ kurdu.

İBB, 5 metro hattının yapım ihalelerini tamamladı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 2016'da ön yeterlilik ihalesine çıktığı 6 metro hattının elektro-mekanik işlerinin yapım ihalelerini biri dışında tamamladı.

Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşümü Ankara'da!

Ankara Büyükşehir Belediyesi 2016 yılı Faaliyet Raporu'nu yayınladı. Rapordaki maddeler de en dikkat çekici madde ''Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm projesinin Ankara'da yürütülmesi'' kararı oldu.

Trabzon Büyükşehir 2016 faaliyet raporu kabul edildi!

Trabzon Büyükşehir Belediyesi 2016 Yılı Faaliyet Raporu gerçekleşen meclis toplantısında kabul edildi. Toplantıda 2016 faaliyetleri de masaya yatırıldı.

İşte Kaynarca-Tuzla Metrosunun yeni istasyonları!

Pendik Belediyesi 2016 Yılı Faaliyet Raporu oy çokluğuyla kabul edildi. Gerçekleşen toplantıda Kaynarca-Tuzla Metrosu da masaya yatırıldı.

Altınok Öz: Yunus Mahallesi bu planla dönüşmez!

Kartal Belediyesi 2016 yılı faaliyet raporu kabul edildi. Gerçekleşen toplantıda konuşan Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz imar planlarıyla ilgili açıklama yaptı.

Tuzla Belediyesi 2016 Yılı Faaliyet Raporu kabul edildi!

Tuzla Belediyesi’nin 2016 yılı faaliyet raporu kabul edildi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı yaptığı açıklamada 2019’da vaatlerimizin yüzde 100’ünü gerçekleştireceğiz." dedi

Altındağ Belediyesi 2016 yılı faaliyet raporu meclisten geçti!

Altındağ Belediyesi, Nisan ayı meclis toplantısı gerçekleşti. Toplantıda Altındağ Belediyesi 2016 yılı faaliyet raporu da kabul edildi.

Eyüp cazibe merkezi olacak!

Eyüp Belediyesi 2016 Yılı Faaliyet Raporu onaylandı. Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın yaptığı açıklamada, Eyüp merkezi yeniden bir cazibe merkezi haline dönüştürecek bir çalışma başlattıklarını söyledi.

Esenler Belediyesi 2016 faaliyet raporu kabul edildi!

Esenler Belediyesi’nin 2016 yılını kapsayan "Yıllık Faaliyet Raporu" kabul edildi. Faaliyet raporunun sunumunu Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu yaptı.

Bahçelievler Belediyesi 2016 projeleri

Bahçelievler Belediyesi 2016 projeleri Bahçelievler Belediyesi 2016 projeleri

Habertürk Gazetesi'nden Esra Boğazlıyan, bugünkü yazısında Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu ile röportajını yayınladı. Develioğlu, 3 dönemlik faaliyetlerini ve hayata geçireceği projeleri anlattı. İşte o röportaj...İstanbul’un ilçe belediye başkanları hizmetlerini anlatmaya devam ediyor... Bugünkü konuğum, Bahçelievler Belediye Başkanlığı koltuğunda 12 yıldır oturan Osman Develioğlu... Başkanla ilçeyi gezdik, 3 dönemdir yaptıklarını, önümüzdeki süreçte hayata geçirmeyi planladığı projelerini konuştuk


Üçüncü döneminiz... On iki yılın bir değerlendirmesini yapacak olursanız Osman Develioğlu ne yaptı Bahçelievler’e? Nasıl bir imza attı?


Göreve geldiğim zaman, eski başkan bana görevi teslim ederken ‘Bizim topluca bir yerde bin metrekare arsamız yok’ demişti. Çok şaşırmıştım ama baktım doğru. Biz ne yapabiliriz diye düşündük ilk göreve geldiğimiz 2004’te. Bol bol arazi satın almaya karar verdik. Bunların üzerine bizim tesis yapmamız gerekiyordu. Eksiklerin...