Bahçeşehir Eston Şehir Mahallem Evleri

Bahçeşehir Eston Şehir Mahallem Evleri

Bahçeşehir’in gerçek kimliğine uygun az katlı, yeşille iç içe konseptiyle öne çıkan Eston Şehir Mahallem’de hayat bu yaz başlıyor. Eston Şehir Mahallem’de anında yüzde 15 indirim ve yüzde 0.70 faizle 60 aya kadar vade imkânı sunuluyor.

Bahçeşehir Eston Şehir Mahallem Evleri!

Bahçeşehir Eston Şehir Mahallem Evleri projesinde metrekare birim fiyatı 4 bin 300 liradan başlıyor. Bahçeşehir Eston Şehir Mahallem Evleri projesinde teslimler Haziran 2018'de gerçekleştiriliyor...

Bahçeşehir Eston Şehir Koru'da yüzde 1 KDV fırsatı!

Bahçeşehir'de hayata geçirilen Eston Şehir Koru projesinde yüzde 1 KDV ve yüzde 10 peşinat fırsatı sunuluyor....

Eston Şehir Koru Bahçeşehir'de yüzde 10 peşinatla!

Eston Şehir Koru Bahçeşehir'de yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Projede 2+1’den 5,5+2’ye kadar konut seçeneği bulunuyor.

Bahçeşehir Eston Şehir Koru fiyat listesi 2017!

2+1'den 5+1'e kadar daire tipleri bulunan Bahçeşehir Eston Şehir Koru Polatyol Yapı imzası taşıyor. Projede 4 bin kişinin yaşaması planlanıyor. İşte Bahçeşehir Eston Şehir Koru fiyat listesi 2017!

Bahçeşehir Eston Şehir Koru iletişim!

Eston Şehir Koru projesi İstanbul Bahçeşehir'de Polatyol Yapı tarafından hayata geçirildi. Projede 2+1'den 5+1'e kadar konut tipleri sunuluyor...

Bahçeşehir Eston Şehir Koru teslim tarihi!

Eston Şehir Koru projesi tamamlandığında projede 4 bin kişinin yaşaması planlanıyor. Bahçeşehir Eston Şehir Koru teslim tarihi ne zaman?

Bahçeşehir çevresi peş peşe gelen projelerle değer kazanıyor!

Bahçeşehir - Ispartakule çevresi Eston’dan Kuzu Grup’a, Sur Yapı’dan Garanti Koza’ya kadar markalı konut üreticilerinin proje üssü konumuna döndü. Bahçeşehir çevresine metro hattının gelmesiyle bölgeye ilginin daha da artması bekleniyor.

Bahçeşehir Eston Mahallem Evleri ödeme planı!

Bahçeşehir Eston Mahallem Evleri ödeme planı kapsamında 60 aya kadar sıfır faizle taksitli ödemeler yapılıyor...

Bahçeşehir Eston Şehir Mahallem ödeme seçenekleri!

Eston Şehir Mahallem'de metrekare birim fiyatı 4 bin 500 TL'den başlıyor. Bahçeşehir Eston Şehir Mahallem ödeme seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Bahçeşehir Eston Şehir Mahallem'de fiyatlar!

315 konuttan oluşan Eston Şehir Mahallem projesi İstanbul Bahçeşehir'de yükseliyor. İşte, Bahçeşehir Eston Şehir Mahallem'de fiyatlar...

Bahçeşehir Eston Şehir Mahallem fiyatları!

Bahçeşehir Eston Şehir Mahallem projesi 315 adet daireden oluşuyor. Eston Şehir Mahallem'de avantajlı satışlar sürüyor. İşte, Bahçeşehir Eston Şehir Mahallem fiyatları...

Eston Mahallem Bahçeşehir ödeme koşulları!

Eston Mahallem Bahçeşehir ödeme koşulları kapsamında vade farkı olmadan 60 ay taksit imkanı sunuluyor...

Bahçeşehir Eston Şehir Mahallem’de hayat bu yaz başlıyor!

Bahçeşehir’in gerçek kimliğine uygun az katlı, yeşille iç içe konseptiyle öne çıkan Eston Şehir Mahallem’de hayat bu yaz başlıyor. Eston Şehir Mahallem’de anında yüzde 15 indirim ve yüzde 0.70 faizle 60 aya kadar vade imkânı sunuluyor.

Eston Mahallem Bahçeşehir fiyatlar!

Eston Mahallem Bahçeşehir'de metrekare birim fiyatı 4 bin 500 TL'den başlangıç gösteriliyor...

Bahçeşehir Eston Şehir Mahallem Evleri Haberi

Bahçeşehir Eston Şehir Mahallem Evleri

Polatyol tarafından geliştirilen, Bahçeşehir’in en güzel projesi Eston Şehir Mahallem’de hayat bu yaz başlıyor. İnşaatı son hızla devam eden Eston Şehir Mahallem Bahçeşehir’in yeni gözdesi oldu. Semtin gerçek kimliğine uygun az katlı, yeşille iç içe konseptiyle öne çıkan Eston Şehir Mahallem satışa sunulduğu günden bu yana 3’te 2’si satıldı. Dünyanın lider mimarlık ofislerinden Swanke Hayden Connell tarafından çizilen Eston Şehir Mahallem’de özgün mimariye sahip apartman daireleri, sıra evler ve villalarla 1+1’den 5+1’e kadar farklı tarzlarda ve planlarda ev tipleri sunuluyor.


Her biri bahçeli, teraslı ya da balkonlu

Eston Şehir Mahallem’in en dikkat çeken özelliklerinden biri toplam 68 dönüme yayılan ve 47,5 dönümü açık ve yeşil alan olarak tasarlanan az yoğunluklu bir proje olması. Her biri bahçeli, teraslı veya balkonlu olan dairelerin...