Bakırköy City 2

Bakırköy City 2

İstanbul’un en eski semtlerinden ve kendine has kültüre sahip Bakırköy’de Beyaz İnşaat imzası ile yükselen Bakırköy City'de kişiye özel ödeme fırsatı sunuluyor..

Bakırköy City'de vade farksız 24 ay taksitle!

Bakırköy City'de 2. etapta son kalan daireler için satışlar ve ödeme kolaylıkları devam ediyor. 25 peşinata 24 ay sıfır faizle şirket bünyesinde vadelendirme yapılabiliyor. Ayrıca düşük faizli kredi avantajı da sunuluyor..

Bakırköy City 2'de teslimler Ağustos 2018'de!

Bakırköy City 2'de teslimler Ağustos 2018'de başlayacak. Bakırköy -Veliefendi Hipodromu'nun karşısında konumlanan proje, 4 bin 448 metrekare alan, 5 blok, 62 daire ve 12 ticari alana sahip olacak.

Bakırköy City 2 projesi Haziran'da satışta!

Beyaz İnşaat'ın Bakırköyde hayata geçirdiği Bakırköy City 2 Haziran'da satışa çıkıyor. Bakırköy City 2'nin 2018 yılında sahiplerine teslim edilmesi tamamlanıyor.

Halk GYO Referans Bakırköy 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı portföyündeki "Referans Bakırköy'' projesindeki 2 bağımsız bölüm için 2019 yılsonu değerleme raporu yayınlandı...

Hzl Grup Konut Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hzl Grup Konut Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 2 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Hatip Arslan ve Mehmet Şah Karataş ortaklığında kuruldu. 

Baybars Grup Turizm Gayrimenkul Otomotiv İnşaat Tekstil Gıda Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Baybars Grup Turizm Gayrimenkul Otomotiv İnşaat Tekstil Gıda Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 2 milyon TL sermaye bedeli ile Ziver Turan tarafından kuruldu. 

Ekol Modern Yapı Anonim Şirketi kuruldu!

Ekol Modern Yapı Anonim Şirketi bugün Bakırköy'de 2 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Ulaş Doğan ve Sabri Doğan ortaklığında kuruldu.

Bakırköy City ödeme koşulları 2018!

Bakırköy City ödeme koşulları 2018 detayları haberimizde yer alıyor. Tapuların hemen teslim edildiği projede satışlar son daireler için devam ediyor.

Bakırköy City'de kişiye özel ödeme planı!

Bakırköy City'de kişiye özel ödeme planı hazırlanıyor. Tapuların hemen verildiği proje 20 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. 

Bakırköy City ödemeleri!

Bakırköy City ödemeleri hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. İki etapta 5 katlı 5 blok ve 9 katlı 5 bloktan meydana gelen proje 20 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 

Bakırköy City ödeme bilgisi!

Bakırköy City ödeme bilgisi haberimizde yer alıyor. Hemen tapu hemen teslim fırsatı sunulan Bakırköy City projesi Beyaz İnşaat imzasını taşıyor.

Bakırköy City'de hemen tapu hemen teslim fırsatı!

Beyaz İnşaat tarafından hayata geçirilen Bakırköy City'de hemen tapu hemen teslim fırsatı sunuluyor. Projedeki son dairelere 24 ay 0 faizle sahip olunabiliyor..

Bakırköy City'de kişiye özel ödeme planları!

Teslime sayılı günler kalan Bakırköy City'de kişiye özel ödeme planları hazırlanıyor. Projede 24 ay vade farksız taksit imkanı ile ev sahibi olunabiliyor...

Bakırköy City'de yüzde 25 peşinatla!

Bakırköy City projesinde yüzde 25 peşinde 24 ay 0 faizle şirket bünyesinde vadelendirme yapılıyor. İki etapta 5 katlı 5 blok ve 9 katlı 5 bloktan oluşan projede son daireler satılıyor.

Bakırköy City'de son daireler 24 ay 0 faizle!

Bakırköy City'de son daireler için 24 ay 0 faiz fırsatı ve kişiye özel ödeme imkanı sunuluyor. Ayrıca anlaşmalı bankalarla düşük faizli kredi imkanları ile de ev sahibi olunabiliyor..

Bakırköy City'de 24 ay sıfır faizle!

Bakırköy City'de 24 ay sıfır faizle ödemeler yapılıyor. Beyaz İnşaat tarafından hayata geçirilen proje İstanbul Bakırköy'de inşa ediliyor. 

Bakırköy City 2

Bakırköy City 2 Bakırköy City 2

Beyaz İnşaat'ın, İstanbul’un en eski semtlerinden ve kendine has kültüre sahip Bakırköy’de hayata geçirdiği Bakırköy City'de iki ayrı etapta 5 katlı 5 blok ve 9 katlı 5 blok ve 5 bin metrekarelik yeşil bir alan yer alıyor.

Bakırköy City, buradaki düzene uygun; komşuluğun olduğu, çocukların parklarda güvenle oynadığı, eski mahalle kültürüne sahip çıkan bir yaşam alanı olmayı amaçlıyor.

Akıllı ev sistemlerine sahip Bakırköy City'de 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin dışında geniş aileler için 2. Etapta yer alan 4+1 ve 6+1 dublex daire seçenekleri de yer alıyor. Projede daireler yeşil alana veya geniş deniz manzarasına hakim oluyor.

Oturumun başlamasına 3 ay kala yüzde 25 peşinata 24 ay sıfır faizle şirket bünyesinde vadelendirme; anlaşmalı bankalarla düşük faizli kredi imkanları ve kişiye özel ödeme...