05 / 07 / 2022

Balance Güneşli fiyatları

Balance Güneşli fiyatları

Balance Güneşli, prestijli bir projede ofis yatırımı yapmak isteyen kurumsal firmalara ve serbest meslek sahiplerine kapılarını açtı. Balance Güneşli'de yatırım fırsatları devam ediyor..

Balance Güneşli'de yüzde 10 KDV imkanı!

Balance Gayrimenkul imzasıyla İstanbul Bağcılar Güneşli'de Mahmutbey Caddesi üzerinde hayata geçirilen Balance Güneşli'de yüzde 10 KDV imkanı ile satışlar yapılıyor.

Balance Güneşli'de vade farksız ödeme planı!

Balance Gayrimenkul tarafından Güneşli bölgesinde hayata geçirilmekte olan Balance Güneşli projesinde 24 ay 0 faizle ödeme avantajı sunuluyor.

Balance Güneşli teslimleri!

Balance Gayrimenkul imzasıyla Bağcılar Güneşli'de hayata geçirilen Balance Güneşli projesinde teslimler ne zaman? İşte, Balance Güneşli teslimleri!

Balance Güneşli'de teslime yaklaşılıyor!

Türkiye'nin çikolata ve şekerleme sektöründeki üreticilerinden Şölen Çikolata'nın sahibi İsmail Çoban, ilk gayrimenkul projelerini Mart 201 6'da teslim edeceklerini açıkladı.

Balance Güneşli'de teslimler Mart 2016'da!

Yeni nesil ofis projesi olarak Balance Gayrimenkul tarafından hayata geçirilmekte olan Balance Güneşli projesi ayrıcalıklı bir çalışma ortamı vadediyor.

Balance Güneşli 2015 sonunda teslim edilecek!

İlk projelerini Güneşli'de Balance Güneşli ismiyle hayata geçiren Şölen, plaza ofis, cadde ofis, ev ofis, loft ofis ve mağazalardan oluşan proje ile iş hayatının tüm ihtiyaçlarına cevap vermeye hazırlanıyor.

Balance Güneşli nasıl gidilir?

Balance Güneşli nasıl gidilir sorusunun yanıtına haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Satış süreci devam eden Balance Güneşli Konutları'nda metrekare birim fiyatı 4 bin 800 liradan başlayarak yükseliyor...

Balance Güneşli fiyat!

Balance Güneşli fiyat bilgilerine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Konut, rezidans, ofis ve mağaza birimlerinden meydana gelen Bağcılar Balance Güneşli projesinde teslimlerin 2015 yılı içerisinde yapılması planlanıyor...

Balance Güneşli adres!

Balance Güneşli adres bilgilerine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Balance Güneşli projesinde fitness, pilates, sauna, buhar odaları, müzik odası, çocuk oyun alanı, cep sineması, parti ve hobi alanları bulunuyor...

Balance Güneşli 2015 yılının son çeyreğinde tamamlanacak!

1989 yılında Gaziantep’te kurduğu Şölen ile çeyrek asırda önemli başarılara imza atan Çoban Ailesi, Balance Gayrimenkul şirketiyle inşaat sektörüne giriş yaptı. Balance Güneşli projesi 2015 yılının son çeyreğinde tamamlanacak...

Balance Güneşli'de metrekaresi 4 bin 800 lira!

Balance Gayrimenkul’ ün plaza ofis, cadde ofis, ev ofis, loft ofis ve mağazalardan oluşan ilk projesi Balance Güneşli, iş hayatının tüm ihtiyaçları dikkate alınarak geliştirildi...

Balance Güneşli konut fiyatları

Konut sahibi olmak isteyenlerin ödemelerde banka kredisi kullanabildiği Balance Güneşli konut fiyatları metrekaresi 4 bin 800 TL'den başlayarak değişiyor. Proje, İstanbul Avrupa yakası Güneşli'de yükseliyor..

Balance Güneşli ödemeleri

Balance Güneşli ödemeleri kapsamında yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunurken, 24 aya kadar sıfır faizle taksitlendirme avantajından da yararlanmak mümkün. Projede tamamı peşin ödemelerde yüzde 10 indirim yapılıyor...

Balance Güneşli 2015 sonunda hazır!

Şölen markasıyla uzun yıllardır çikolata sektöründe faaliyet gösteren İsmail Çoban, konuta da el attı. Balance Gayrimenkul'ün plaza ofis, cadde ofis, ev ofis, loft ofis ve mağazalardan oluşan ilk projesi Balance Güneşli görücüye çıktı...

Balance Güneşli'de yüzde 10 KDV fırsatıyla indirimli ofisler!

Ulusal ve uluslararası birçok markanın bulunduğu Balance Güneşli'de yüzde 10 KDV fırsatıyla indirimli ofis satışları devam ediyor. Proje, laza ofis, cadde ofis, loft ofis, stüdyo ofis ve ticari birimlerden meydana geliyor.

Balance Güneşli'de yüzde 10 KDV avantajıyla indirimli ofisler!

Balance Güneşli projesinde yüzde 10 KDV indirimli ofis satışları devam ediyor. Ulusal ve uluslararası birçok markanın yer aldığı projede birçok imkan yer alıyor. 

Balance Güneşli'de yüzde 10 KDV indirimiyle satılık ofisler!

Ulusal ve uluslararası birçok markanın yer aldığı Balance Güneşli'de yüzde 10 KDV indirimli ofis satışları devam ediyor. 

Balance Güneşli'de avantajlı yatırım imkanı!

Avantajlı kiralama ve satışların devam ettiği Balance Güneşli, kurumların farklı ihtiyaçlarına göre plaza ofis, cadde ofis, loft ofis, stüdyo ofis ve ticari birimlerden meydana geliyor...

Balance Güneşli'de yüzde 10 KDV indirimi fırsatı!

Balance Güneşli'de ulusal ve uluslararası markalar yerini alırken kiralamalar ve yüzde 10 KDV fırsatıyla satışlar devam ediyor..

Balance Güneşli'de KDV avantajı devam ediyor!

Balance Güneşli'de ulusal ve uluslararası markalar yerini alırken kiralamalar ve yüzde 8 KDV avantajıyla satışlar devam ediyor..

Balance Güneşli'de yüzde 8 KDV indirimi için son günler!

Kurumsal firmaların her geçen gün yerini aldığı, Güneşli ve çevresinin A+ ofis projesi Balance Güneşli’de avantajlı satışlar ve kiralamalar devam ediyor. Balance Güneşli'de yüzde 8 KDV indirimi için son günler... 

Balance Güneşli'de KDV indiriminden faydalanmak için son günler!

KDV indirim avantajından faydalanarak Balance Güneşli’den ofis sahibi olmak isteyenler için son günler.. Yüzde 8 KDV indirimi uygulaması 31 Ekim’de sona eriyor..

Balance Güneşli'de yatırım fırsatları devam ediyor!

Balance Güneşli, prestijli bir projede ofis yatırımı yapmak isteyen kurumsal firmalara ve serbest meslek sahiplerine kapılarını açtı. Balance Güneşli'de yatırım fırsatları devam ediyor..

Balance Güneşli'de yüksek kira getirili yatırım fırsatı!

Yüksek kira getirili yatırım fırsatı sunan Balance Güneşli'de işyeri ruhsatlı rezidans ofisler, firmalara önemli bir avantaj sağlıyor...

Balance Güneşli'de yüzde 10 KDV imkanı!

Balance Gayrimenkul imzasıyla İstanbul Bağcılar Güneşli'de Mahmutbey Caddesi üzerinde hayata geçirilen Balance Güneşli'de yüzde 10 KDV imkanı ile satışlar yapılıyor.

105 Güneşli fiyatları!

105 Güneşli fiyatları haberimizde yer alıyor. Uyumazlar Yapı imzasını taşıyan proje İstanbul'da Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa ediliyor.  

Balance Güneşli'de yatırım fırsatları!

Yatırım fırsatlarının sunulduğu Balance Güneşli'de ofisler satılık ya da kiralık, 50 metrekare ile 2 bin 500 metrekare arasında değişen envantere sahip...

Balance Güneşli fiyatları Haberi

Balance Güneşli fiyatları

Balance Güneşli'de yüksek kira getirili yatırım fırsatları sunuyor. Balance Güneşli, tamamlanmış, kaliteli, prestijli ve her geçen gün değerlenen bir projenin tüm avantajlarını yatırımcılarına sağlıyor. 

Balance Güneşli'de verilen tüm hizmetler A plus ofis projesi kalitesinde. Ticaretin merkezinde satılık ya da kiralık, 50 metrekare ile 2500 metrekare arasında değişen envantere sahip Balance Güneşli, kurumların farklı ihtiyaçlarına göre plaza ofis, cadde ofis, loft ofis, stüdyo ofis ve ticari birimler barındırıyor.

Balance Güneşli'den satın alınan ofis istendiği anda yatırıma dönüştürülüp kiraya verilebiliyor ve yüksek kira getirisi ile yatırımı sübvanse etmeye başlıyor. Üstelik bölgedeki hiçbir projede yer almayan ve sadece Balance Güneşli’de bulunan işyeri ruhsatlı rezidans ofisler, firmalara önemli bir avantaj sağlıyor. 

Balance Güneşli, kurumların farklı ihtiyaçlarına göre plaza ofis, cadde ofis, loft ofis, stüdyo ofis...