balıkesir gönen kentsel dönüşüm

balıkesir gönen kentsel dönüşüm

Balıkesir Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Gönen’in sağlık turizmine büyük katkı sağlayacak projelerin TOKİ vasıtası ile hayata geçirileceğini açıklarken, ilçede bulunan tabakhaneler bölgesinin de tahliye edileceğini kaydetti.

Gönen'de kentsel dönüşüm için sözleşme yapıldı!

Turizm alanı ilan edilen ve kentsel dönüşümün uygulanacağı tabakhane mevkiinde değer tespit çalışmaları başlatılırken, Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, sürecin hızlı bir şekilde devam edeceğini söyledi.

Gönen'de kiralık ev fiyatları arttı!

Kovid-19 salgını sebebiyle büyükşehirlerden uzaklaşmak isteyenler Balıkesir Gönen'i tercih ediyor. Gönen'e olan talebin artmasıyla birlikte ev fiyatları da arttı.

Balıkesir Gönen'de 8.5 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Balıkesir Gönen Altay Mahallesi'nde yer alan gayrimenkul 8 milyon 548 bin TL bedelle satışa çıkarıldı.

Balıkesir'de 7 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Gönen Kaymakamlığı Milli Emlak Şefliği, Balıkesir Gönen'de yer alan gayrimenkulü 6 milyon 979 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Balıkesir’in deprem master planı hazırlanıyor!

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz, "Balıkesir’in deprem master planını hazırlamak için süreç başlattık. Bu kapsamda Balıkesir’in yapı stokunu inceliyor, hangi noktaların kentsel dönüşüme ya da sağlıklılaştırma çalışmalarına ihtiyacı olduğunu tespit ediyoruz" dedi...

Balıkesir Gönen'de 7 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü Balıkesir Gönen Altay Mahallesi'nde yer alan gayrimenkulü 6 milyon 979 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Balıkesir'de 7 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Gönen Kaymakamlığı Milli Emlak Şefliği, Balıkesir Gönen'de yer alan gayrimenkulü 6 milyon 979 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Balıkesir Gönen'de 6.7 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü Balıkesir Gönen'de yer alan gayrimenkulü 6 milyon 979 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Balıkesir'de 68 bin konut dönüştürülecek!

BALTOK Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bahçeci Balıkesir’in sıkışık kent dokusunun artık kenti zorladığını, birçok şehirde olduğu gibi Balıkesir'de de kentsel dönüşüm ihtiyacının görmezden gelinemeyeceğini söyledi. 

Balıkesir Gönen'de 3.6 milyon TL'ye satılık 89 arsa!

Gönen Belediyesi, Gündoğan Mahallesi'ndeki 49, Hasanbey Mahallesi'ndeki 40 arsa olmak üzere toplam 89 arsayı ihale ile satıyor. İhale 12 Nisan'da yapılacak..

TOKİ Gönen Sarıköy başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Balıkesir Gönen Sarıköy projesi için başvurular bugün itibariyle başladı.

Balıkesir Gönen'e otel konforunda öğrenci yurdu!

Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar'ın girişimleriyle yapılan yurt projesinde çalışmalar devam ediyor. Yurt, 2017-2018 eğitim öğretim yılında faaliyete girecek..

Balıkesir Gönen'e 75 milyonluk yatırım!

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Gönenli vatandaşlarla bir araya geldi. Uğur vatandaşlara Gönen yatırımlarını anlattı.

Roman mahallelerindeki kentsel dönüşüm mecliste!

CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, meclis toplantısında Roman mahallelerindeki kentsel dönüşüm uygulamalarına değindi.

balıkesir gönen kentsel dönüşüm

balıkesir gönen kentsel dönüşüm balıkesir gönen kentsel dönüşüm

Balıkesir Gönen’de, kentsel dönüşüm için Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, düğmeye bastı. Terör ve global ekonomik krizin kentsel dönüşüm projesinin yaşama geçirilmesini geciktirdiğini belirten Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, “Gönen Tabakhanesinin bulunduğu alan başta olmak üzere 132 dönüm alana uygulanacak olan Gönen Kentsel Dönüşüm projesi 1 Milyar dolarlık proje” dedi.Gönen’in çıtasını yükseltecek olan Kentsel Dönüşlüm Projesinden vazgeçmediklerinin altını çizen Başkan Yakar, “Amacımız, Türkiye’nin en büyük termal turizm merkezini Gönen’e kazandırmak. Mineral bakımından dünyanın en kaliteli kaplıca suyuna sahibiz, bu değeri ilçemiz ve bölgemiz için kullanacağız. Kentsel Dönüşüm Proje süreci devam ediyor. TOKİ İstanbul Daire Başkanlığı projeyi üstlendi. TOKİ'ye yatırımcı bulacak yada 5 yıldız otel ve butik oteller yapıp yatırımcılara tek tek satacak. Gönen Belediyesi olarak biz, otellere sıcak su satacağız” dedi.


GÖNEN...