Balıkesir Köprülü Kavşak

Balıkesir Köprülü Kavşak

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından Cengiz Topel Caddesi üzerinde bulunan köprülü kavşak inşaatı hızlandı. İki ilçenin birbirine bağlayacak kavşağın 2019 yılı gelmeden açılması planlanıyor.

Balıkesir Köprülü Kavşak çalışmaları ne durumda?

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Karayolları Bölge Müdürü Mehmet Yazıcıoğlu ile birlikte çalışmaların hızla devam ettiği Emniyet Kavşağında incelemelerde bulundu.

Balıkesir Köprülü Kavşak hızla devam ediyor!

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Karayolları Bölge Müdürü Mehmet Yacızıoğlu ve ekibiyle birlikte Emniyet Kavşağı'ndaki çalışmaları inceledi. Uğur "Laf değil, iş üretiyoruz" dedi.

Anayasa Mahkemesi evin yanındaki köprülü kavşak nedeniyle hak ihlali kararı verdi!

Anayasa Mahkemesi, Trabzon'da evinin bitişiğine inşa edilen köprülü kavşak dolayısıyla taşınmazı değer kaybeden başvurucunun mülkiyet hakkının ihlal edildiğine karar verdi.

Yatırımcıların yeni gözdesi Balıkesir!

Tarımı, sanayisi, turizmi ve ulaşım ağındaki önemli kavşak noktalarıyla yatırımcıların gözü Balıkesir’de. Sadece yerli firmalar değil yabancılar da yatırım için burayı tercih ediyor. 

TEM Otoyolu-Metris Kavşağı'nda sona gelindi!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından inşaatı devam eden TEM Otoyolu-Metris Kavşağı Kuzey-Güney Yanyol ve Köprülü Kavşak İnşaatı’nda sona gelindi

Yatırımcının yeni adresi Balıkesir çok hızlı büyüyor!

İstanbul-İzmir ve Kınalı-İzmir otoyolları bu şehirde birleşecek. Marmara Bölgesi'nin en yeni lojistik üssü. Ulusal ulaşım ağının en son kavşak noktası. Yatırımcının yeni adresi Balıkesir çok hızlı büyüyor...

Antalya'ya yeni köprülü kavşak!

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile Serbest Bölge Köprülü Kavşağı'nda inceleme yaptı. 

Niğde-DİTAŞ'taki ulaşım sorunu meclis gündeminde!

Niğde-DİTAŞ yakınındaki hemzemin geçidin köprülü kavşak haline getirilmesi talebi meclis gündemine taşındı. CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı....

Balıkesir'in yeni köprülü kavşak inşaatı yıl sonunda bitecek!

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından Cengiz Topel Caddesi üzerinde bulunan köprülü kavşak inşaatı hızlandı. İki ilçenin birbirine bağlayacak kavşağın 2019 yılı gelmeden açılması planlanıyor.

İzmit Sanayi Sitesi'ndeki köprülü kavşak inşaatı durdu!

Yeni Gölcük Yolu İzmit Sanayi Sitesi kısmında inşa edilen köprülü kavşak projesinde çalışmalar durduruldu. Yüklenici firmanın ödenek sıkıntısı yaşadığı iddia edildi.

Manisa Köprülü Kavşak projesi 29 Ekim'de tamam!

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından İzmir-Ankara karayolu üzerinde Salihli ilçe girişi ile Sanayi Sitesini birbirine bağlayan noktada çalışmalarına devam edilen Manisa Köprülü Kavşak projesinin 29 Ekim'de açılacağı açıklandı.

Kayseri’ye 10 milyon TL'lik köprülü kavşak!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın’ın adını taşıyacak olan köprülü kavşağın temelini attı.

Ankara'ya 10 yeni köprülü kavşak müjdesi!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Başkent trafiğini rahatlatacak 10 yeni köprülü kavşağın müjdesini verdi.

TOPÇA Köprülü Kavşak projesinin inşaatı başladı!

TOPÇA Köprülü Kavşak projesindeki çalışmaları inceleyen Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu projeyle ilgili açıklamalar yaptı.

Şanlıurfa Karakoyun Köprülü Kavşağı için yıkımlar başladı!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilecek olan Karakoyun Köprülü Kavşak projesi için yıkımlar başladı.

Balıkesir Köprülü Kavşak

Balıkesir Köprülü Kavşak Balıkesir Köprülü Kavşak

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Cengiz Topel Caddesi üzerinde bulunan köprülü kavşak çalışmalarını yerinde inceledi. 

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Başkan Kafaoğlu kavşak çalışmasının tamamlanmasıyla Balıkesir merkezde iki ilçenin birbirine bağlanacağını açıkladı. Balıkesir’de şehir içi trafiğinin rahatlayacağını belirten Kafaoğlu, 2019 yılı gelmeden kavşağın trafiğe açılacağını söyledi.

Yüklenici firmanın fore kazıkları çakarak ayakları yaptığını belirten Başkanı Kafaoğlu, “En son kirişler gelerek inşaat tamamlanacak. İnşallah yılbaşına kadar kavşak çalışması bitecek. Balıkesir’in iki ucu bir araya gelecek. Altıeylül ile Karesi ilçemizi Paşaalanı, Sefaköy, Ali Hikmet Paşa Mahallesi tarafıyla özellikle şehir hastanesi, adliye ve yeni açılacak alışveriş merkezine doğru olan Bahçelievler, Plevne, Gazi Osman Paşa ve Yıldız Mahallesi bölgesine bağlayacak. Sürücüler şehir içerisine girmeden emniyetin oradaki kavşaktan, devlet demiryolları üst geçidi, Cengiz Topel’in...