Balkan

Balkan

Ege Plast altyapı, üstyapı ürün gruplarından oluşan ihracatını artırdı.

Osmanlı tapuları dijital ortamda

Osmanlı Devleti sınırları içerisinde kalan 25 ülkenin gayrimenkul kayıtları dijital ortama aktarıldı

İnşaat sektöründe istihdam arttı!

Neredeyse bir yıl boyunca tek bir çivi bile çakılmayan inşaat sektöründe son 4 aydır büyük bir hareketlenme yaşanıyor

Nurko Yapı Anonim Şirketi Küçükçekmece Şubesi açıldı!

Nurko Yapı Anonim Şirketi Küçükçekmece Şubesi bugün Küçükçekmece'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Kamil Korkut Balkan tarafından açıldı.

Havsa Belediyesi'nden esnaflara kira desteği!

Havsa Belediye Başkanı Aydın Balkan yaptığı açıklamada yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını dolayısıyla dükkanlarını kapatmak zorunda kalan esnaflara 500 TL'ye kadar kira desteği verileceğini açıkladı.

Bosna Hersek'te Balkan Gençlik Okulu açıldı!

Bosna Hersek Saraybosna'da, Yurt Dışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığının (YTB) desteğiyle gerçekleştirilen "Balkan Gençlik Okulu" projesi açıldı. 

Tepe Home Arnavutluk’ta ilk mağazasını açtı!

Tasarımlarıyla fark yaratan Tepe Home, Balkan Ülkesi Arnavutluk’ta mobilya sektörüne yeni bir anlayış getiriyor. Firma, Arnavutluk’ta ilk mağazasının açılışını yaptı.

Arnavutluk depremi İstanbul depremini tetikler mi?

Balkan ülkesi Arnavutluk, bu sabah 05.54'te 6.4 büyüklüğünde meydana gelen bir deprem ile sarsıldı. Peki, yaşanan depremin Türkiye'ye etkisi olacak mı? Deprem uzmanları ne diyor? İşte yanıtı...

Bulgaristan'da 479 yıllık cami yıkılmak üzere!

Pek çok Osmanlı mimarisinin bulunduğu Balkan ülkelerinden biri olan Bulgaristan'da bulunan 479 yıllık Fatih Sultan Mehmet Camii'si yıkılma tehlikesiyle karşı karşıya. Bulgaristan'ın Köstendil kentinde bulunan tarihi cami, bakımsızlık nedeniyle yok olma tehlikesi yaşıyor. 

Eskişehir'in imar sorunu var!

Demokrat Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ertuğrul Balkan, Eskişehir'in genel olarak bir imar sorunu olduğunu ifade etti...

Yunanistan Faik Paşa Camisi'ni restore edecek!

Balkan Savaşı’ndan önce Yunanistan’ın Yanya kentine bağlı bir kasaba olan Arta’daki Faik Paşa Camisi Yunan hükümeti tarafından restore edilecek.

Binali Yıldırım: Gaziosmanpaşa'ya metro gelecek!

Gaziosmanpaşa, Paşa Köşkü’nde düzenlenen ‘Balkan Göçmenleri ile Buluşma’ programında konuşan AK Parti  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Gaziosmanpaşa'ya metro müjdesi verdi.

Balkan Proje Pazarlama Gayrimenkul İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Balkan Proje Pazarlama Gayrimenkul İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Neslihan Balkan tarafından kuruldu. 

Kiğılı'dan yurtdışında mağazacılık atağı!

Yurtiçinde 200 mağaza ile gidebilecekleri her yere gittiklerini ifade eden Kiğılı’nın patronu Abdullah Kiğılı, “Gücümüzü yüzde 100 yerli üretimden alıyoruz. Önceliğimiz Balkan ülkeleri olacak” diye açıklama yaptı. 

Feriköy'den bakınca Topkapı Sarayı, Ayasofya, Sultanahmet görünürdü!

Prof. Dr. Hatemi, "Feriköy'den bakınca Topkapı Sarayı, Ayasofya, Sultanahmet bizim sokaktan görünürdü. Diğer tarafa bakınca da Balkan Harbi'nden kalan istihkamlarla Okmeydanı'na kadar açıktı. 1950-1951'de yüksek apartmanlar görüldü" dedi...

Polat Holding'ten Macaristan'a gayrimenkul yatırımı!

Önce Balkan ülkelerine açılan Türk müteahhitler şimdi de rotayı Orta Avrupa ülkelerine çevirdiler. İçlerinde bina alıp yenileyen ve satan da var, sıfırdan proje geliştiren de. Son olarak Polat Holding, Macaristan’da proje geliştireceğini açıkladı. 

Balkan

Balkan Balkan
Ege Plast, Irak başta olmak üzere Arap ülkeleri, Türk Cumhuriyetleri, Balkan ülkeleri ve Afrika ülkelerine altyapı, üstyapı ürün gruplarından oluşan ihracatını artırdı. Mazhar Zorlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren Ege Plast, bu yılın ilk yarısında ihracata ağırlık verdi. Irak'ın yeniden yapılanmasında aranan bir marka olduklarını belirten Ege Plast Genel Müdürü Sami Yüksel, bu yılın ilk 6 ayında, geçen yılın aynı dönemine göre ihracatı üçe katladıklarını söyledi. Ege Plast, 93.5 milyon YTL ciro gerçekleştirdiği 2007 yılında, 10.6 milyon YTL'lik ihracata ulaşmıştı. Irak başta olmak üzere Arap ülkeleri, Türk Cumhuriyetleri, Balkan ülkeleri ve Afrika ülkelerine altyapı, üstyapı ürün gruplarından oluşan ihracatın artarak devam ettiğini ifade eden Yüksel, "Altyapı projelerinde ortaya koyduğumuz satış sonrası hizmet anlayışımız artan ihracatımızda önemli rol oynuyor. Tüm olumsuz...