Başakşehir konut fiyatları

Başakşehir konut fiyatları

Endeksa.com verilerine göre Başakşehir‘de ortalama konut satış fiyatı 417 bin 186 TL, geri dönüş süresi 24 yıl, ortalama metrekare kira bedeli ise 12.4 TL. İlçede 1+1 ile 4+1 konut tipleri aralığı ortalama değerlerle 228 bin 480 ile 767 bin 448 TL arasında değişiyor.

Başakşehir'de modern şehirleşme devam edecek!

İstanbul’un marka ilçeleri arasında yerini alan Başakşehir, hali hazırda yürütülen projeler ile değerlenmeye devam ediyor. 

Başakşehir‘de konut fiyatları son 5 yılda yüzde 44 arttı!

Başakşehir‘de konut fiyatları son 5 yılda yüzde 44 artış gösterdi. Bölgede metrekare satış fiyatları 3 bin 175 TL, konut fiyatı 422 bin TL, kira bin 467 TL, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 24 yıl olarak açıklandı. 

Türk halkının en güvendiği yatırım gayrimenkul!

2018 yılı kentsel dönüşüm yıkı olarak ilan edildi ve dikkatler planlı yapılaşan ilçelere çevirdi. Her ayrıntının tek tek ele alınarak inşa edildiği ilçelerde uzmanlar, en büyük getiriyi vatandaşın sağladığını söylüyorlar. 

Başakşehir'de arsa fiyatları sürekli artıyor!

Kanal İstanbul’dan büyük ulaşım yatırımlarına, TOKİ’nin önemli park yatırımından şehir hastanelerine kadar bir çok projenin hayata geçirildiği Başakşehir değer artışı yaşıyor. 

Kanal İstanbul dört ilçede gayrimenkul fiyatlarını artıracak!

Kanal İstanbul‘un güzergahında yer alan dört ilçede gayrimenkul fiyatlarının artması bekleniyor. Endeksa.com’un Kurucu Ortağı ve CEO‘su Görkem Öğüt, özellikle Avcılar, Küçükçekmece, Başakşehir ve Arnavutköy‘de fiyatların artacağına dikkat çekti. 

Başakşehir yeni şehir olma yolunda!

Başakşehir, bir yandan kamunun 3. havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu, 3. köprü, bölge hastanesi, dev şehir parkları gibi mega yatırım projeleri, bir yandan da birbiri ardına yükselen konut ve yaşam alanlarıyla adeta yeni bir şehir olma yolunda ilerliyor.

Başakşehir'de gayrimenkul fiyatları hızla yükseliyor!

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, Avrupa Yakası'nda bulunan Başakşehir hakkında açıklamalar yaptı. Çetinsaya, ''Bölgede fiyatlar hızla yükseliyor" diye konuştu.

Başakşehir ve Kayaşehir'de 2. el konut fiyatları!

2 milyar dolarlık Sağlık Kampüsü, Kanal İstanbul ve metro projeleri ile prim potansiyelini daha da artıracak olan Başakşehir ve Kayaşehir bölgesinde 2. el konut fiyatları ne kadar?

Başakşehir'de konut projeleriyle nüfus hızla artıyor!

2003 yılından bugüne hızla gelişen Başakşehir bölgesi genelinde hayata geçirilen konut yatırımları, bölge nüfusunun hızla artmasına neden oldu..

Cansel Turgut Yazıcı: Başakşehir'de konut fiyatları yüzde 27 arttı!

Eva Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Cansel Turgut Yazıcı, Başakşehir'in İstanbul'da hızla devam eden alt yapı projelerine ev sahipliği yapması nedeniyle Avrupa yakasının yükselen yaşam alanları arasında öne çıktığını belirtiyor.

Başakşehir'de konut fiyatları mega projelerle yüzde 27 arttı!

Eva Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Cansel Turgut Yazıcı, Başakşehir’in İstanbul’da hızla devam eden alt yapı projelerine ev sahipliği yapması nedeniyle Avrupa yakasının yükselen yaşam alanları arasında öne çıktığını belirtiyor.

Başakşehir'de ev fiyatları yükseldi!

İstanbul'un planlı gelişen ilk ilçelerinden olan Başakşehir'de konutların metrekaresi son 10 yılda % 100 oranında arttı. 2001'de 3+1 bir dairenin fiyatı 34 bin lira iken aynı daire şuanda 350 bin liradan alıcı buluyor.

Başakşehir konut fiyatları zirveye oynuyor!

İstanbul'un batısına doğru kayan yerleşim bölgeleri Başakşehir - İkitelli aksının yıldızını parlattı. Realty World CEO'su Coşkun Erginer, konut fiyatlarının Başakşehir'de lüks semtlere göre zirveyi zorladığını söyledi...

Başakşehir konut projeleri 2013!

Yeni yatırımlarla birlikte prim potansiyelini her geçen gün artıran Başakşehir’deki yatırım fırsatlarını emlakkulisi.com takipçileri için araştırdık. İşte yatırımcısına yüksek prim vaat eden Başakşehir konut projeleri 2013…

Başakşehir‘de konut fiyatları son 5 yılda yüzde 44 arttı!

Başakşehir‘de konut fiyatları son 5 yılda yüzde 44 artış gösterdi. Bölgede metrekare satış fiyatları 3 bin 175 TL, konut fiyatı 422 bin TL, kira bin 467 TL, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 24 yıl olarak açıklandı. 

Avrupa Konutları Başakşehir proje fiyatları!

Avrupa Konutları Başakşehir proje fiyatları 623 bin TL'den başlıyor. Proje 941 konut ve 27 ticari üniteden meydana geliyor...

Başakşehir'de konut fiyatları yükseliyor!

Kanal İstanbul, şehir hastanesi, şehir parkı, 3. havalimanı, 3. köprü bağlantı yolları gibi büyük ölçekli kamu yatırımlarına yakın olması nedeniyle Başakşehir'de konut fiyatları artış gösteriyor...

Emlak Konut Kuzey Yakası Başakşehir ofis fiyatları!

Karma konseptte dizayn edilen Kuzey Yakası Başakşehir projesi 373 adet ofisten meydana geliyor. Emlak Konut Kuzey Yakası Başakşehir ofis fiyatları 349 bin TL'den başlıyor.

Başakşehir Park Mavera 3 konut fiyatları!

Başakşehir Park Mavera 3 konut fiyatları 213 bin TL'den başlayarak değişiyor. Park Mavera 3 projesinde 723 daire yer alıyor...

3. İstanbul Evleri konut fiyatları ne kadar?

3. İstanbul projesi Asaf İş Adi Ortaklığı tarafından İstanbul Başakşehir'de hayata geçirildi. 3. İstanbul Evleri konut fiyatları ne kadar?

Hoşdere Tual Bahçekent konut fiyatları 2017!

Tual Bahçekent projesi Dağ Mühendislik tarafından İstanbul Başakşehir'e bağlı Hoşdere bölgesinde hayata geçirildi. Hoşdere Tual Bahçekent konut fiyatları 295 bin TL'den başlıyor...

3. İstanbul Evleri Başakşehir konut satış fiyatları!

3. İstanbul Evleri Başakşehir konut satış fiyatları minimum 514 bin TL'den başlıyor. Proje Asaf İş Adi Ortaklığı tarafından hayata geçirildi...

Tual Bahçekent Hoşdere 2017 konut fiyatları!

Emlak Konut güvencesiyle İstanbul Başakşehir Hoşdere bölgesinde hayata geçirilen Tual Bahçekent projesinde konut fiyatları 295 bin TL'den başlıyor. Projede 4+1 dairelerin tümü satıldı...

Asaf 3.İstanbul Başakşehir konut fiyatları!

Asaf 3.İstanbul Başakşehir konut fiyatları 495 bin TL'den başlıyor. 3.İstanbul Evleri'nde daireler Temmuz 2019'da teslim ediliyor...

Başakşehir 3. İstanbul konut fiyatları!

3. İstanbul Evleri 2019 yılında teslim edilecek. Başakşehir 3. İstanbul konut fiyatları 495 bin TL'den başlıyor.

3.İstanbul Başakşehir konut fiyatları 2017!

3.İstanbul Başakşehir konut fiyatları 495 bin TL'den başlıyor. 3.İstanbul'da sıfır faizle 60 ay kadar taksitli ödemeler yapılıyor...

Evvel İstanbul Başakşehir Emlak Konut fiyatları 2017!

İstanbul Başakşehir'de yükselen Evvel İstanbul projesi 11-29 katlı sekiz blokta 678 daire ve ticari birimlerden oluşuyor. Evvel İstanbul projesi de "Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti" isimli konut satış kampanyasına katıldı. Evvel İstanbul Başakşehir Emlak Konut fiyatları 2017...

Başakşehir konut fiyatları

Başakşehir konut fiyatları Başakşehir konut fiyatları

Endeksa.com‘un verilerine göre Başakşehir‘de satılık konutların ortalama brüt alanı 129 metrekare, ortalama birim metrekare fiyatı 3 bin 234 TL, ortalama konut fiyatı 417 bin 186 TL, konut yatırımının ortalama geri dönüş süresi ise 24 yıl.

İlçede 1+1’den 6+1’e kadar farklı seçeneklerde konut tipleri bulunuyor. Konut tipine göre dağılıma bakıldığında ortalama değerlerle Başakşehir‘de 1+1‘lerin fiyatı 228 bin 480 TL, brüt alan 70 metrekare, geri dönüş süresi 22 yıl; 2+1‘ler 301 bin 100 TL, brüt alan 100 metrekare, geri dönüş süresi 23 yıl; 3+1‘ler 469.075 TL, brüt alan 145 metrekare, geri dönüş süresi 25 yıl; 4+1‘ler 767.448 TL, brüt alan 198 metrekare, geri dönüş süresi 28 yıl.

Ortalama metrekare kira bedeli 12.4 TL

Başakşehir‘de kiralık konutlara bakıldığında ise Endeksa verilerine göre ortalama brüt alan...