18 / 08 / 2022

başakşehir referasn ne zaman teslim edilecek

başakşehir referasn ne zaman teslim edilecek

Referans Başakşehir Vadi projesinde çalışmalar tamamlanıyor. KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt projede yer alan konutların kısa süre içerisinde hak sahiplerine teslim edileceğini dile getirdi.

Meydan Başakşehir'in değeri ne kadar? 

Meydan Başakşehir projesinin 2021 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı. Peki Meydan Başakşehir'in değeri ne kadar oldu?

Emlak Konut GYO İstanbul Başakşehir parsellerinin değeri ne kadar?

Emlak Konut GYO İstanbul Başakşehir parsellerinin değerleme raporu yayınlandı. Peki Emlak Konut GYO İstanbul Başakşehir gayrimenkulünün değeri ne kadar? 

Emlak Konut GYO Başakşehir Kayabaşı parsellerinin değeri ne kadar?

Emlak Konut GYO'ya ait Başakşehir Kayabaşı parsellerinin değerleme raporu yayınlandı. Peki Emlak Konut GYO Başakşehir Kayabaşı parsellerinin değeri ne kadar oldu?

Başakşehir Göçmen Konutları Kentsel Dönüşüm Projesi'nde son durum ne?

Bulgaristan’dan zorunlu göçe tabi tutulan soydaşlar için 1989 yılında TOKİ  tarafından inşa edilen Başakşehir Göçmen Konutları Kentsel Dönüşüm Projesi'nde son durum ne?

Başakşehir Sular Vadisi yargı sürecinde son durum!

İBB 'nin meclis kararıyla Başakşehir Belediyesi’ne tahsis edilen Sular Vadisi’ndeki yapının devrine itiraz ederek başlattığı yargı süreci devam ediyor. İBB söz konusu yargı süreci ile ilgili açıklama yaptı.

TOKİ İstanbul Başakşehir kura çekilişi 2020 ne zaman?

TOKİ İstanbul Başakşehir kura çekilişi 2020 ne zaman sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ İstanbul Başakşehir kura çekilişi 2020 ne zaman sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Başakşehir Sular Vadisi'ndeki inşaat çalışmalarında son durum ne?

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Başakşehir ilçesindeki Sular Vadisi'ne gitti. İmamoğlu, vadi içindeki kreş inşaatı, pazar alanı ve Bahçe Market'i dolaştı. 

Başakşehir İkitelli Şehir Hastanesi inşaatında son durum ne?

Yaklaşık 1 milyon metrekare kapalı inşaat alanı ve 2 bin 682 yatak kapasitesine sahip Başakşehir İkitelli Şehir Hastanesi'nin inşaatında son durum ne?

Başakşehir-Kayaşehir metrosunda son durum ne? 

Başakşehir-Kayaşehir metrosunun uzunluğu 6,20 kilometre olacak ve saatte tek yönde 70 bin yolcuya hizmet sağlayacak. Peki Başakşehir-Kayaşehir metrosunda son durum ne? İşte Başakşehir-Kayaşehir metrosu inşaatıyla ilgili detaylar...

Başakşehir Şehir Hastanesi'ne giden yol inşaatı neden durduruldu?

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, yapımı tamamlanmak üzere olan Başakşehir Şehir Hastanesi’ne giden yolların inşaatın durudulması ile ilgili açıklama yaptı...

TOKİ Başakşehir 2020 kura çekilişi ne zaman yapılacak?

TOKİ Başakşehir 2020 kura çekilişi ne zaman yapılacak? TOKİ Başakşehir 2020 kura çekilişi tarihleri belli oldu mu? TOKİ Başakşehir 2020 kura çekimi ne zaman?

Başakşehir Şehir Hastanesi ne zaman açılacak?

Tamamlandığında dünyanın en büyük hastaneleri arasında yer alacak olan Başakşehir Şehir Hastanesi ne zaman açılacak? İşte merak edilen o sorunun yanıtı...

Başakşehir Şehir Hastanesi ne zaman açılacak?

Tamamlandığında dünyanın en büyük hastaneleri arasında yer alacak olan Başakşehir Şehir Hastanesi'nin inşaatı devam ediyor. Peki Başakşehir Şehir Hastanesi ne zaman açılacak?

başakşehir referasn ne zaman teslim edilecek Haberi

başakşehir referasn ne zaman teslim edilecek

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki KİPTAŞ tarafından gerçekleştirilen Referans Başakşehir Kentsel Dönüşüm Projesi'nde çalışmalar tamamlanmak üzere. 168 bağımsız birimden meydana gelen projede yer alan daireler kısa zaman içerisinde hak sahiplerine teslim edilecek.

2018'de temeli atılan ancak 2019'da mali sebepler nedeniyle durma noktasına gelen Referans Başakşehir Kentsel Dönüşüm Projesi'ne son dokunuşlar yapılıyor. Projede fiziki ilerleme yüzde 95 seviyesinde.

Sosyal medyadan açıklama yapan KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, "2 blok konut, 1 blok ticari olmak üzere toplam 168 bağımsız birimden oluşan #Başakşehir Referans Vadi projesini tamamlamak üzereyiz. Yakın zamanda teslimine başlıyoruz." dedi. 

KİPTAŞ ve Kiler GYO ortaklığında hayata geçirilen proje 8 bin 600 metrekare arsa alanına sahip. Proje içerisinde 87 konut ve 63 ticari alan yer alıyor. 

Proje içerisinde yer alan...