batışehir ne zaman teslim

batışehir ne zaman teslim

Ege Yapı mucize gibi bir ödeme planı teklif ediyor... “Ege Yapı Finansman Modeli” ile tam 120 ay vade ile Batışehir’den evinizi bugün alıp yarın taşınabilirsiniz.

Batışehir'de ramazana özel kampanya başladı!

Hemen teslim evde peşinat iki yıl sonra Ege Yapı Group tarafından Emlak Konut GYO güvencesiyle Bağcılarda hayata geçirilen ve yaşamın başladığı Batışehir'de Ramazan'a özel kampanya başladı.

Batışehir yüzde 1 peşinatla! 268 bin liradan!

Batışehir projesi açık-kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, güvenlik, koşu parkuru, bisiklet parkuru, çocuk oyunları, süs havuzları, fitness center, basketbol sahası, güneşlenme terasları, spor alanları yer alıyor...

Bağcılar Batışehir'de yüzde 1 peşinatla!

Batışehir projesinde açık-kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, güvenlik, koşu parkuru, bisiklet parkuru, çocuk oyunları, süs havuzları, fitness center, basketbol sahası, güneşlenme terasları, spor alanları yer alıyor...

Batışehir'de taksitler 2 bin 297 liradan başlıyor!

3 etaptan meydana gelen Batışehir projesinde firma bünyesinde vadelendirme imkanı sunuluyor. Batışehir projesinde daire fiyatları 255 bin lira ile 1 milyon 977 bin lira arasında değişiyor...

Batışehir Konutları iletişim!

Batışehir Konutları iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Stüdyodan dublekse kadar farklı daire alternatiflerinin yer aldığı projede konutlar 255 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor.

Bağcılar Batışehir Cadde dükkanları ihalesi!

Ege Yapı imzası ile inşa edilen Batışehir projesi 3 bin 226 adet daire ve 121 adet ticari birimden meydana geliyor. Peki Bağcılar Batışehir Cadde dükkanları ihalesi ne zaman gerçekleşecek?

Bağcılar Batışehir'de 226 bin TL! 2 bin 297 TL'den başlayan taksitle!

İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar'da hayata geçirilen Batışehir projesinde taksitler 2 bin 297 TL'den başlıyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları 226 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Batışehir satılık daire fiyatları

818 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yaşama geçirilen Batışehir satılık daire fiyatları 255 bin TL'den başlayarak değişiyor. Projenin ilk etabında yer alan daireler hemen teslim edilecek..

Batışehir projesinde ev alacaklara yılın en büyük fırsatı!

Dairelerin 225 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulduğu Bağcılar Batı Şehir projesi, "Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi” ödülüne sahip. Projede konut satışlarına devam ediliyor...

Batışehir Projesinde konut fiyatları 188 bin TL'den başlıyor!

İstanbul’un Avrupa’ya açılan kapısı Bağcılar’da yükselen dev proje Batışehir, sakinleriyle birlikte yeni yaşamına hazırlanıyor. 1. Etap’taki son sayılı dairelerle yeni etaplar bekliyor. Projede daire fiyatları 188 bin TL'den başlangıç gösteriyor...

Batışehir projesinde son 71 daire! Stüdyo daireler 190 bin TL!

Batışehir projesi Emlak Konut GYO, Emlak Pazarlama ve Ege Yapı Group ortaklığıyla hayata geçiriliyor. İstanbul Avrupa Yakası'nda yükselen Batışehir projesinde stüdyo daireler 190 bin TL'den satışa sunuluyor...

Batışehir'de 188 bin liraya! Son 89 daire!

EgeYapı Group’un “Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi” ödüllü Batışehir Projesi’nin 1’inci Etap’ında kalan son 89 daire, yüzde 1 peşinat, yüzde 1 KDV ve 1 yıl taksit öteleme avantajıyla sahiplerini bekliyor...

Batışehir Projesi 'nin tüm detayları ! 188 bin TL 'den başlayan fiyatlarla!

Batışehir toplam 3 binin üzerinde konuttan oluşuyor. İstanbul'un Batı yakasında geliştirilen en büyük konut projelerinden biri olan Batışehir otel, avm, mağazalar ve residence dahil 7 fonksiyondan oluşuyor.

Frekans Mavişehir ne zaman teslim?

Frekans Mavişehir ev fiyatları 3 milyon liradan başlıyor. Ön talep toplanan projede 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. Peki Frekans Mavişehir ne zaman teslim edilecek? İşte yanıtı...

Lal Bahçe Başakşehir ne zaman teslim?

12 katlı tek blok şeklinde yükselen Lal Bahçe Başakşehir projesi 36 adet daireden meydana geliyor. Peki Lal Bahçe Başakşehir ne zaman teslim?

Demiröz Asmalı Bahçe Şehir ne zaman teslim?

Peşin alımlarda yüzde 20 indirim sağlanan Asmalı Bahçe Şehir projesi 499 adet konut ve 48 adet ticari üniteden meydana geliyor. Peki Demiröz Asmalı Bahçe Şehir ne zaman teslim?

Ataşehir Sinpaş Finans Şehir ne zaman teslim?

Ön taleplerin toplandığı Sinpaş Finans Şehir projesi İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye-Ataşehir bölgesinde yükseliyor. Peki Ataşehir Sinpaş Finans Şehir ne zaman teslim?

Etimesgut Meva Şehir ne zaman teslim?

Ünsal Park Yapı Endüstrisi tarafından hayata geçirilen Meva Şehir Ankara projesi 1800 adet daireden meydana geliyor. Peki Etimesgut Meva Şehir ne zaman teslim?

Kiler Referans Bahçeşehir ne zaman teslim?

Kiler GYO tarafından hayata geçirilen Referans Bahçeşehir projesinde 60 ay sıfır faizle taksitli ödemeler yapılıyor. Projede fiyatlar 361 bin TL'den başlıyor. Peki Kiler Referans Bahçeşehir ne zaman teslim?

Üçüncü İstanbul Başakşehir ne zaman teslim?

Konut fiyatlarının 496 bin TL’den başladığı Üçüncü İstanbul Başakşehir projesinde 1.252 konut, 107 cadde mağazası ve 102 çarşı dükkan yer alıyor. Peki Üçüncü İstanbul Başakşehir ne zaman teslim?

Luxist Bahçeşehir ne zaman satışta?

Toplam 67 bin 300 metrekare arsa alanına yayılan proje 630 konut ve 380 dükkandan oluşuyor. Proje Keleşoğlu İnşaat imzasına sahip. Peki Luxist Bahçeşehir ne zaman satışta?

Adım İstanbul Başakşehir ne zaman teslim edilecek?

Adım İstanbul Residence'de daire fiyatları 595 bin TL'den başlıyor. Proje İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. Peki Adım İstanbul Başakşehir ne zaman teslim edilecek?

Bağcılar Batışehir Konutları ne zaman teslim?

Batışehir Residence'de 5 bin TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Projede 3 bin 226 adet konut ve alışveriş caddesi bulunuyor. Peki Bağcılar Batışehir Konutları ne zaman teslim edilecek?

Batışehir Residence ne zaman teslim?

Batışehir Bağcılar'da daire fiyatları 365 bin TL'den başlıyor. Projede banka kredisiyle 120 ay vade imkanı sağlanıyor. Peki Batışehir Residence ne zaman teslim edilecek?

Adım İstanbul Başakşehir ne zaman teslim?

Adım İstanbul Residence 35 bin 76 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Projede dairelerin alanları 60 ile 200 metrekare arasında değişiyor. Peki Adım İstanbul Başakşehir ne zaman teslim edilecek?

Soyak Konforia Bahçeşehir ne zaman teslim edilecek?

Soyak Konforia Bahçeşehir'de banka kredisiyle 120 ay vade imkanı sağlanıyor. Soyak Yapı imzası taşıyan proje 5 bin adet konuttan oluşuyor. Peki Soyak Konforia Bahçeşehir ne zaman teslim edilecek?

batışehir ne zaman teslim Haberi

batışehir ne zaman teslim

Batışehir hakkında detaylı bilgi için tıklayınEv alacağımız zaman genelde kendimize bazı sorular sorarız; “Ev almak için doğru zaman mı?”, “hayalimdeki eve ulaşmak için aylık ödemeleri yapabilir miyim? ”,“faiz oranları acaba daha da düşecek mi?”, “alacağım ev prim yapacak mı?”,  “banka kredisi kullanmadan ev sahibi olabilir miyim?”.  Bu ve benzeri sorular, ev sahibi olmak isteyenlerin ve yatırım yapmayı düşünenlerin aklındaki sorular. Bu soruların doğru cevaplarını bulamayanlar, önüne çıkan büyük fırsatı göremeyenler hayallerindeki yaşamı kaçırırken, fırsatı yakalayanların sağladığı kazançlar ve prestijli yaşamlar gözlemlendiğinde “keşkeler” başlar. 


“Güneş Batıdan Doğarsa Biz de Banka Kredisiz Ev Alırız” Diyenlere Müjde!

Şimdi Ege Yapı, bu fırsatı kaçıranlara “keşke” dedirtecek, banka kredisi kullanılmasına gerek kalmayacak mucize gibi bir ödeme planı teklif ediyor. Kendi semtine adını veren,...