bayraklı ihale ilanları

bayraklı ihale ilanları

İki arsanın ihalesi 4 Mart'ta Osmangazi toplantı salonunda saat 14.15'te gerçekleştirilecek. Toplam inşaat alanı yaklaşık 38 bin metrekare olan arsaların muhammen bedeli satılık arsalar arsa başı 5 milyon 375 bin olarak belirlendi.

Bayraklı'da akaryakıt istasyonu kiralama ihalesi 24 Nisan'da!

İzmir Bayraklı Belediyesi Salhane Mahallesi'nde yer alan akaryakıt istasyonunu ihale ile kiraya veriyor. Kiralama ihalesi 24 Nisan'da gerçekleşecek..

THK'dan İstanbul ve Konya'da satılık 5 gayrimenkul!

Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı, İstanbul Üsküdar'da bulunan 4 adet ve Konya Akşehir'de bulunan 1 adet gayrimenkulü satışa çıkardı. Gayrimenkullerin ihale ilanları bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

Uşak'ta 12 jeotermal alan ihale edilecek!

Uşak İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığı, Uşak'ta bulunan 12 jeotermal alanı ihale edecek. İhale ilanları bugünkü Resmi Gazete'de yayınlandı.

Bayraklı Belediyesi'nden 9.7 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

Bayraklı Belediyesi tarafından İzmir'in Bayraklı ilçesinin Yamanlar Mevkii'nde yer alan 2 arsanın satışı 9 milyon 750 bin TL'ye 21 Nisan 2015 tarihinde ihale edilecek.

İzmir Bayraklı'da 3 milyon TL'ye satılık arsa!

İzmir ili Bayraklı ilçesinde bulunan 3.599,00 metrekare yüzölçümüne sahip bina İzmir 4. İcra Dairesi tarafından 13 Nisan 2015 günü saat 13:20 ile 13:30 arası ihale ediliyor.

İzmir Bayraklı'da 2 adet satılık arsa: 9 milyon 850 bin TL!

İzmir İli Bayraklı İlçesi'nde yer alan 2 adet arsa Bayraklı Belediyesi tarafından 25 Kasım 2014 günü saat 13:30'da kapalı teklif usulüyle ihale edilecektir.

İzmir Bayraklı Yamanlar'da 9.7 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

İzmir Bayraklı ilçesine bağlı Yamanlar Mahallesi'nde yer alan 2 adet arsa toplam 9 milyon 750 bin TL tahmini bedelle 21 Ekim 2014 tarihinde ihale ediliyor.

Arnavutköy Belediyesi resmi Android uygulaması yayında!

Arnavutköy Belediyesi, en güncel haberleri, duyuruları, etkinlikleri, ihale ilanları, imar durumu sorgulama, borç sorgulama ve ödeme gibi E-Belediyecilik hizmetlerini, cep telefonlarına sığdırdı. İşte Arnavutköy Belediyesi resmi Android uygulaması...

Hazine arazisi satış ihaleleri nasıl yapılır?

Hazine arazisi satış ihale ilanları gazete, internet ve defterdarlık binalarının ilan tahtaları olmak üzere 3 yolla duyuruluyor. Peki, hazine arazisi satış ihaleleri nasıl yapılır?

İzmir Bayraklı'da 2 gayrimenkul ihale ile satılıyor!

İzmir Bayraklı'da yer alan ve Ata Plaza ile Kavuklar İş merkezinin hemen bitişik konumda olduğu 2 gayrimenkul satılıyor. Gayrimenkullerin değeri 4 milyon 165 bin lira ile 9 milyon 364 bin lira olarak belirlendi...

Rast Elektronik İnşaat Tarım'a 1 yıl ihale yasağı!

Kamu kuruluşları, ihale mevzuatı çerçevesinde  bazı kişi ve kuruluşlara ihalelere katılma yasağı getirdi. Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı Rast Elektronik İnşaat Tarım  Hayvancılık Taşımacılık Ticaret ve Sanayi Limited şžirketi'ne 1 yıl ihale

Erciyes Kış Sporları Merkezi için ihale düzenlendi!

Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi  Projesi kapsamındaki dört mekanik tesisin yapımı için ihale düzenlendi. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Kemalettin Tekinsoy  başkanlığında, Başkanlık Brifing Salonu 'nda gerçekleştirilen ihaleye üç  

ÖİB, hidroelektrik santralleri işletme hakkı için ihale açtı!

ÖİB,  Elektrik Üretim Aşž 'ye ait Bozkır, Göksu, Durucasu, Ladik ve Kısık Hidroelektrik  Santrallerini işletme hakkı verilmesi yöntemi ile özelleştirmek üzere ihale  açtı. hazırlanacak olan teklif mektupları, en geç 29 Temmuz 2011 tarihinde saat  16.00

bayraklı ihale ilanları Haberi

bayraklı ihale ilanları


Bayraklı Belediyesi tarafından Yamanlar Mahallesi'nde kapalı teklif usulüne göre satılacak olan iki arsanın ihalesi 4 Mart'ta Osmangazi toplantı salonunda saat 14.15'te gerçekleştirilecek. Toplam inşaat alanı yaklaşık 38 bin metrekare olan arsaların muhammen bedeli satılık arsalar arsa başı 5 milyon 375 bin olarak belirlendi. Satış ihalelerinde alıcıları tarafından ihale bedeli 57'nci maddeye göre peşin ödenecek. İhaleye ait genel şartlar ve diğer belgeler mesai saatleri içinde Bayraklı Belediyesi Emlak ve istimlak Müdürlüğü'nden temin edilebilir. 


Milliyet...