bayraklı kentsel dönüşüm çalışmaları

bayraklı kentsel dönüşüm çalışmaları

BAYRAKLI Belediye Başkanı Hasan Karabağ, "Bayraklı, İzmir'in yükselen değeri oldu. Bu dönem kentsel dönüşümün kendiliğinden gerçekleşmesi için imar plan revizyonları yapıyoruz. Bu tamamlandığında ilçemizde dönüşüm başlayacak" dedi.

İzmir Bayraklı'da dönüşüm kendiliğinden olacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Çay ve Tepekule mahallelerinin bir bölümünü ilgilendiren nazım imar planını mecliste kabul etti. Başkan Karabağ, ''Vatandaş, müteahhitle doğrudan konuşacak. İki mahallede dönüşüm kendiliğinden olacak" dedi.

Bayraklı'ya kentsel dönüşümle 8 bin konut inşa ediliyor!

Bayraklı'da İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin yürüttüğü kentsel dönüşüm projesinde çalışmalar devam ediyor. Görüşmelerin sürdüğü süreç tamamlandığında, tasarlanan "yürüyen yaya platformu" ve "yaya köprüsü" ile vatandaşlar denize kolayca ulaşacak.

Bayraklı'da kentsel dönüşüm başladı mı?

AK Parti İzmir Milletvekili adayı Kerem Ali Sürekli, Bayraklı'nın kentsel dönüşüm hakkındaki sorunlarıyla ilgili Şehircilik Bakanlığı'na başvuracaklarını dile getirdi.

Bayraklı'da kentsel dönüşüm sorunları var!

AK Parti İzmir Milletvekili adayı Kerem Ali Sürekli, Bayraklı'nın kentsel dönüşüm hakkındaki sorunlarıyla ilgili Şehircilik Bakanlığı'na başvuracaklarını dile getirdi.

İzmir Bayraklı'da kentsel dönüşüm çalışmaları heyelana neden oldu!

İzmir'in Bayraklı ilçesi Gümüşpala Mahallesi'nde, 8 aileden yaklaşık 50 kişinin oturduğu Bayrak Apartmanının aşağısında yer alan 2 binanın kentsel dönüşüm kapsamında yıkılmasıyla heyelan meydana geldi...

Hasan Karabağ: Bayraklı'yı kentsel dönüşümle kurtarırız!

Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Kentsel Dönüşüm Yasası'nda vatandaşı zorlayıcı hükümler olduğuna dikkat çekti, 'Halkın elini güçlendirecek bölgesel imar planlarım' 5 bölgede başlattıklarını da açıkladı.

İsmail Sarı: Kentsel dönüşümde gereken neyse onu yapacağız!

31 Mart sabahı göreve geldiklerinde, kentsel dönüşüm projesini sosyal devlet anlayışına uygun olarak hayata geçireceklerini belirten İsmail Sarı, "Kentsel dönüşüm konusunda gereken neyse yapacağız" dedi.

Aziz Kocaoğlu: Dönüşümde rantı kuruşuna kadar vatandaşa vereceğiz!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Bayraklı'da "Murat Çobanoğlu Parkı" ile Osmangazi Mahallesi Parkı'nın açılışını gerçekleştirdi. Başkan Kocaoğlu, kentsel dönüşümden doğan rantı bölge insanına verecek bir politika izlediklerini söyledi.

Bayraklı'da kentsel dönüşüm çalışmaları başladı!

Kentsel dönüşüm, muhtarın evinin yıkımıyla başlatıldı. Bayraklı 'da 10 yıldır Adalet Mahallesi Muhtarlığı yapan Nebahat Duran evini kentsel dönüşüm kapsamında yıktırarak çevre sakinlerine öncülük yaptı.

Aziz Kocaoğlu: Bayraklı'daki kentsel dönüşüm muhteşem olacak!

Bayraklı’da tepeye kadar çıkan yürüyen yeni bant, yağmur sularını değerlendiren sistem, 4 kat daha fazla yeşil alan, seyir terasları ve güneş enerji panelleri olacak...

Bayraklı'daki kentsel dönüşüm projesi tamamlandı!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Bayraklı’daki kentsel dönüşüm projesini tamamladı, sadece ilçede değil tüm kentsel dönüşüm bölgelerinde merakla beklenen projeyi, Başkan Kocaoğlu ile Başkan Karabağ Cumartesi günü birlikte açıklayacak. ..

İzmir Bayraklı'nın gündemi kentsel dönüşüm!

İzmir Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, ilçede önceliğin kentsel dönüşüm çalışmaları olduğunu dile getirdi. 

Bayraklı'da kentsel dönüşüm için yol haritası belirlenecek! 

İzmir Bayraklı Belediyesi kentsel dönüşüm için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Kentsel Dönüşüm ve Şehircilik Vakfı (KENTSEV) üyeleriyle bir araya gelen Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, kentsel dönüşümde izlenecek adımlar hakkında görüşleri değerlendirdi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kentsel dönüşüm çağrısı! 

Önceki gün Bayraklı'daki deprem konutlarının temel atma törenine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında açıklama yaptı. 

İzmir tarihinin en büyük kentsel dönüşümü başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İzmir Bayraklı'da İzmir tarihinin en büyük kentsel dönüşümünün başladığını dile getirdi.

İzmir Bayraklı’da dönüşüm başlıyor!

Milliyet gazetesi yazarı Onur Çakır bugünkü yazısında İzmir Bayraklı'daki kentsel dönüşüm kaleme aldı. İşte Çakır'ın o yazısı...

İzmir Bayraklı'da 3 kentsel dönüşüm ofisi açıldı!

30 Ekim’de meydana gelen depremin ardından vatandaşlardan gelen talepler üzerine harekete geçen Bayraklı Belediyesi, 3 farklı yerde kentsel dönüşüm iletişim ofisi açtı. 

Serdar Sandal'dan Bayraklı kentsel dönüşüm açıklaması!

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, ilçedeki kentsel dönüşüme ilişkin, "Hazırlanan plan notları Büyükşehirimizde de onaylandıktan ve uygun kredi koşulları bulunduktan sonra vatandaşlarımıza müjdeli haberi vermek istiyoruz" dedi.

Ali Aslan'dan Bayraklı'ya kentsel dönüşüm müjdesi!

Bayraklı'da kentsel dönüşümün belediyeye olan güvensizlikten dolayı gerçekleşmediğini söyleyen AK Parti Bayraklı Belediye Başkan Adayı Ali Aslan,  kentsel dönüşüm sorununu çözeceklerini müjdeledi. 

Kentsel dönüşüm Bayraklı'nın yaşam alanını değiştirecek!

CHP Bayraklı Belediyesi Meclis üyesi ve CHP Bayraklı Belediye Başkan aday adayı Mustafa Karaman, Bayraklı'nın en büyük probleminin kentsel dönüşüm olduğunu söyledi.

İzmir'in kentsel dönüşüm sorunu çözülmeli!

Türkiye'nin ilk belediye Deprem Etüt Merkezi, Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti (TRAC) işbirliğinde ilk acil kurtarma telsiz ekibi gibi örnek projeleri hayata geçiren Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, İzmir'in kentsel dönüşüm meselesini hızla çözmesi gerektiğini söyledi.

Bayraklı’da gündem kentsel dönüşüm!

Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, hafta sonu muhtarlarla bir buluştu. Muhtarlar, Bayraklı’nın en önemli sorununun kentsel dönüşüm olduğunu açıkladılar. 

Aziz Kocaoğlu kentsel dönüşüm sorularını yanıtladı!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Bayraklı ilçesinin muhtarlarını makamında ağırladı. Aziz Kocaoğlu kentsel dönüşüm sorularını yanıtladı.

İzmir Bayraklı'da kentsel dönüşüm kendiliğinden başladı!

İzmir Büyükşehir’in Bayraklı’da kentsel dönüşüm alanı ilan ettiği üç mahallede projeye 6 yıldır başlanamadı. İlçe Belediyesi, imar planlarını hazırladı. Dönüşüm kendiliğinden başladı.

bayraklı kentsel dönüşüm çalışmaları Haberi

bayraklı kentsel dönüşüm çalışmaları

BAYRAKLI Belediye Başkanı Hasan Karabağ, geride bıraktığı 7 yıllık görev süresini değerlendirdi. Bayraklı'ya milyonlarca liralık yatırım yaptıklarını ve bu yatırımları sürdürdüklerini belirten Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, "Sosyal demokrat belediyecilik örneklerini ilçemizde sergiliyoruz. Fiziki anlamda ilçemizde önemli değişiklikler oldu. Vatandaşın hayatına kolaylaştıran, onlara dokunan yüzlerce projeyi 7 yılda hayata geçirdik. Bayraklı, İzmir'in yükselen değeri oldu. Bu dönem kentsel dönüşümün kendiliğinden gerçekleşmesi için imar plan revizyonları yapıyoruz. Bu tamamlandığında ilçemizde dönüşüm başlayacak" dedi.

Bayraklı'da 2009 yerel seçimlerde kazandığı başarıyı, 2014'te daha da yukarıya taşıyan Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, başkanlık koltuğunda 7. yılı doldurdu. Göreve geldiğinde oturacak koltuk bulmakta zorluk çektiğini hatırlatan Başkan Karabağ, "Bölünmenin her türlü sıkıntısını yaşadık. Başkan seçildik, tebrik için gelenleri ağırlayacak yerimiz yoktu. Her şeyi baştan oluşturduk....