06 / 07 / 2022

bayraklı Mistral İzmir

bayraklı Mistral İzmir

İzmir'in Bayraklı bölgesinde tamamlanmakta olan gayrimenkul projeleri kentte farklı bir görüntü yaratırken, bunlardan biri olan, mimarisi ve çarşısıyla dikkat çeken Mistral İzmir'in Ekim ayı içinde hizmete girmesi bekleniyor.

Mistral İzmir, İzmirlilerin beğenisine sunuldu!

Mistral Yapı 'nın prestij projesi Mistral İzmir, İzmirlilerin beğenisine sunuldu. Proje detaylarının anlatıldığı geceye Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu 'nun dışında 400 özel davetli katıldı

Mistral İzmir projesindeki 132 adet bağımsız bölümün değeri ne kadar?

Mistral İzmir projesinin değerleme raporu yayınlandı. Peki Mistral İzmir projesindeki 132 bağımsız bölümün değeri ne kadar oldu?

Mistral GYO, Mistral İzmir'deki 2 ofisi 20 milyon TL'ye sattı!

Mistral GYO'nun Mistral İzmir projesi, ofis kulesinde 46.katta bulunan toplam brüt 812 metrekare yüzölçümündeki 2 adet gayrimenkul KDV hariç 15 milyon 250 bin Türk Lirası bedelle satıldı, KDV dahil 19 milyon 995 bin Türk Lirası tahsilatı yapıldı.

İzmir Bayraklı'da 10.5 milyon TL'ye satılık arsa!

Bayraklı Belediyesi, İzmir Yamanlar'da yer alan arsayı 10 milyon 474 bin 900 TL bedelle satışa çıkardı.

Mistral GYO, Mistral İzmir'deki ofisi 3.8 milyon TL'ye sattı!

Mistral GYO'nun Mistral İzmir projesi, ofis kulesinde 33.katta yer alan brüt 240 metrekare yüzölçümünde ve ofis niteliğindeki gayrimenkulü 3 Mart 2021 tarihinde, KDV hariç 3 milyon 850 bin TL tutarla peşin olarak satıldı ve devir işlemleri tamamlandı. 

Mistral GYO'nun Mistral İzmir projesinde toplam kira tutarı 1 milyon 13 TL'ye ulaştı!

Mistral GYO'nun Mistral İzmir projesi, ofis kulesinde yer alan brüt 476 metrekare (yarım kat) yüzölçümünde ve ofis niteliğindeki bağımsız bölümün, 8 yıl süreli, aylık kira ödemeli olarak kiralanması için ek bir sözleşme imzalandı.

İzmir tarihinin en büyük kentsel dönüşümü başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İzmir Bayraklı'da İzmir tarihinin en büyük kentsel dönüşümünün başladığını dile getirdi.

O ilçede oturanlara 'Evlerinizi satmayın' uyarısı!

İzmir Bayraklı'da ‘İzmir modeli’ isimli dönüşüm hayata geçirilecek. İzmir Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Bayraklılara evlerini satmamaları uyarısında bulundu...

İzmir Towers 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Mistral İzmir Towers Projesine gayrimenkule ait değerleme raporunu yayınladı...

Mistral İzmir Çarşı'da Nisan ayı kiraları alınmayacak!

Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Mistral İzmir binasının Çarşı kısmında yer alan mağazaların gelir yaratma imkanı bulunmadığı gözetilerek Nisan ayı kiralarının alınmamasına karar verildi.

İzmir Towers 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Mistral İzmir Towers Projesine gayrimenkule ait değerleme raporunu yayınladı...

Mistral İzmir Towers 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Mistral İzmir Towers projesinin 2018 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Mistral İzmir Çarşı ipotek açıklaması!

Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) Mistral İzmir Çarşı projesi üzerinde tesis edilmiş olan ipoteğin fekki ve yeni ipotek tesisi hakkında açıklama yaptı.

Mistral İzmir Çarşı'nın yapı kullanma izin belgesi alındı!

Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Mistral İzmir Çarşı yapı kullanma izin belgesini temin etti.

bayraklı Mistral İzmir Haberi

bayraklı Mistral İzmir

Türk ve İtalyan mimarların ortak çalışmasının ürünü olan Mistral İzmir'de, estetiğin yanında kullanılan akıllı teknolojinin hem yaşam kolaylığı hem de tasarrufu sağladığı belirtildi. European Property Awards sahibi Mistral'de Konut Kulesi 38, Ofis Kulesi 48 kat. İlk 8 katında Sheraton Four Points Oteli'nin hizmet vereceği rezidansta birçok tanınmış isim yer alacak. 48 katlı ofis kulesi, ikonik bir yapı oluyor. Ulusal ve uluslararası çok sayıda şirketin yer alacağı ofis kulesinde, modern iş hayatının tüm gereksinimlerinin düşünüldüğü vurgulandı. 


'Çekim merkezi olacak'

 Mistral Çarşı oda kaliteli yemeğin, spor, sanat ve eğlence ile buluşma noktası olarak planlanıyor. Çarşıdaki markaların İzmirliler ve İzmir'e gelenler için gerçek anlamda bir çekim merkezi oluşturması hedefleniyor. Mistral GYO Yönetim Kurulu Başkanı Önder Türkkanı, projenin Ekim 2016'da ayında hayata geçeceğini söyledi.