bayram özçelik

bayram özçelik

Burdur Devlet Hastanesi yatırımı Resmi Gazetede yayımlandı. Konu ile ilgili AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik "2014 yılından bugüne bu yatırımın gerçekleşmesi yoğun çaba harcadık.

Orman alanları kiraya veriliyor!

AKP, orman alanlarının bundan sonra sadece ormancılık faaliyetlerinde değil, kiralanmasına da imkan getiren yasa teklifi hazırladı

Vakıflar 2002'den bu yana 5 bin eser restore etti

Vakıflar Genel Müdürü Yusuf Beyazıt, 2002 yılından bu yana 5 bin eserin restorasyonunu tamamladıklarını bildirdi

Burdur Kültür Merkezi'nin inşaatı tamamlanıyor!

Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Kültür Merkezi alanında incelemelerde bulundu. Özçelik “Geçtiğimiz hafta Kültür Merkezimizin inşaatı için 2020 yılı için ödenek ayrıldığı ile ilgili açıklama da bulunmuştuk'' şeklinde konuştu.

Bucak Aile Sağlığı Merkezi'nin inşaatı başladı!

Burdur'un Bucak İlçesi'nde hayata geçirilecek Bucak Aile Sağlığı Merkezi'nin inşaatı başladı. AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur Bucak, projeyle ilgili basın açıklaması yaptı.

Burdur'da spor salonu ve pansiyon yatırımı!

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi ve AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik Burdur'da yapımı devam eden yatırımları inceledi. Mengi, bölgedeki inşaat çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Burdur'da kentsel dönüşüm devam ediyor!

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Necatibey (Manastır) ve Bozkurt Mahallesindeki Kentsel Dönüşüm ile ilgili açıklamalar yaptı.

Burdur'a Sporcu Fabrikası inşa edilecek!

Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Burdur'da Sporcu Fabrikası kurulacağının bilgisini verdi. Özçelik " Gençlik Spor Bakanımız ve Spor Genel Müdürlüğümüzle görüşmeler yapmıştık" dedi.

Burdur Karamanlı TOKİ Konutları'nın yüzde 40'ı tamam!

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Burdur Karamanlı'da inşaatı devam eden projeleri inceledi. Özçelik, TOKİ tarafından inşa edilen konutlar hakkında bilgi verdi.

Burdur Devlet Hastanesi 8 Nisan'da ihaleye çıkacak!

Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Burdur Devlet Hastanesi için 8 Mart günü ihaleye çıkacağını söyledi. Özçelik ''Sağlık yatırımları ile kurumlarımızın taleplerini görüştük'' dedi.

Burdur'a 4. Etap TOKİ müjdesi!

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan'a ziyarette bulundu. Yeni TOKİ konutlarının yapılması için görüşmeler gerçekleşti.

TOKİ Burdur Deprem Evleri'ndeki dönüşüm ihale aşamasında!

AK Parti Burdur Milletvekili Çevre Komisyonu Katip Üyesi, Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Üyesi Bayram Özçelik, yazılı bir açıklama yaparak Burdur ilinde kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu.

Burdur'da 8 milyon TL'lik sağlık kompleksi inşa ediliyor!

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Burdur Halk Sağlığı Kompleksi inşaatını yerinde inceledi. Halk Sağlığı Müdürlüğü Kompleksi'nin sadece keşif bedelinin 8 milyon 150 bin 500 TL olduğu ve kompleksin 2017 yılı Kasım ayında teslim edileceği belirtildi.

Burdur deprem evlerini TOKİ yapacak!

Milletvekili Bayram Özçelik Sosyal Medya üzerinden yaptığı duyuru ile deprem evleri TOKİ'leri yapımı için proje alımı ihalesi yapılacağını müjdeledi

Burdur Devlet Hastanesi geri sayıma geçti!

Burdur Devlet Hastanesi yatırımı Resmi Gazetede yayımlandı. Konu ile ilgili AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik "2014 yılından bugüne bu yatırımın gerçekleşmesi yoğun çaba harcadık.

Burdur'a 300 yatak kapasiteli devlet hastanesi inşa edilecek!

AK Parti Burdur Milletvekili ve AK Parti Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Bayram Özçelik yaptığı yazılı açıklamada,Burdur'a yeni bir devlet hastanesi yapılacağını bildirdi. Yeni hastane 300 yatak kapasiteli olacak.

bayram özçelik

bayram özçelik bayram özçelik

Üç defa Bakanlığımız tarafından yerinde komisyon kurularak incelenen ve iki defa zemin etüdü yapılan hastanemiz 2016-2018 Yatırım Programına 108 milyon lira ödenekle alındı. 5-6 aylık bir proje çalışması sonrası 10 milyon 800 bin TL, 2016 yılında gönderilerek bu hastane yatırımımız için ihaleye çıkılmış olacak" dedi.Sabah...