bekir pehlivanoğlu

bekir pehlivanoğlu

Karşıyaka Girne Mağazası, müşterilerin beklentilerine göre dizayn edilerek yeni konsepte uygun hale getirildi

Bekir Pakdemirli: Biyolojik çeşitlilik ekonomimize kazandırılacak!

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Türkiye'deki biyolojik çeşitliliğin ekonomiye kazandırılacağını belirterek, "Genetik kaynaklarımıza dayalı fikri mülkiyet haklarından ülkemizin faydalanmasının önü açılacak." dedi.

Bekir Pakdemirli'den deprem açıklaması!

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, İran'ın Hoy kentinde gerçekleşen 5,9 büyüklüğündeki depremden en çok etkilenen Van Başkale'ye gitti. Pakdemirli, yaşanan depreme ilişkin, Özpınar, Güvendik ve Gelenler mahallerinde hasarların büyük olduğunu belirtti...

Gayrimenkul zengini Hanif Pehlivanoğlu'nun milyarlık serveti paylaşılamadı!

İnşaat şirketi ve yüzlerce taşınmaz gayrimenkulü ile milyonlarca liralık servete sahip Hanif Pehlivanoğlu'nun serveti paylaşılamadı...

Bekir Pakdemirli: Deprem bölgesindeki baraj ve göletlerde hasar yok!

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Elazığ'da yaşanan deprem sonrasında bölgede bulunan baraj ve göletlerde hasar oluşmadığını açıkladı.

Bekir Pakdemirli'den Batman'a millet bahçesi müjdesi!

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli yaptığı açıklamada "Bakanlık olarak iki müjdem var Batman'a. Birincisi, Batman Hayvancılık Organize Sanayi Bölgesi, ikincisi ise millet bahçesi ve dere ıslahı" dedi.

Hacı Bekir Zade Ağa Konağı turizme kazandırılıyor!

Erzurum'da 1912'de yapılan ve Osmanlı mimarisinin nadide sivil örneklerinden tescilli Hacı Bekir Zade Ağa Konağı, turizme kazandırılmayı bekliyor.

Bekir Okan kimdir?

Okan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Okan kimdir? Bekir Okan nerede doğdu?

Bekir Pakdemirli'den TOKİ konutu örneği!

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, inşa edilecek TOKİ konutlarını tüm vatandaşların anlamasını sağlamak için bir örnekle açıkladı. Pakdemirli, ''Balıklara TOKİ yapıyoruz'' dedi.

Hazine arayıcısı Bekir Tatlı tünel kazısı için devlet desteği bekliyor!

Mersin'de hazine arayıcısı Bekir Tatlı tarafından ulaşılan ve içerisinde 2 bin 300 yıllık büyük bir imparator hazinesi bulunduğuna inanılan mezar odası ve tüneldeki kazıların devamı için devlet desteği bekleniyor...

Bekir Bozdağ’dan Yozgat'taki yıkım projelerine destek!

Yozgat Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Başkanı Bekir Bozdağ, Belediye Başkanı Kazım Arslan’ın yürüttüğü yıkım projelerine destek verdiğini açıkladı. Bozdağ, çalışmalarla tarihi güzelliklerin ortaya çıkarılacağını söyledi.

Pehlivanoğlu İnşaat Silivri projesinde inşaat başlıyor! 

Pehlivanoğlu İnşaat'ın İstanbul'un Silivri İlçesi'nde planladığı yeni konut projesinde inşaat önümüzdeki haftalarda başlayacak, inşa süreci 2 sene sürecek..

Ali Pehlivanoğlu Sitesi ile Torbalı'ya 697 konut geliyor! Yeni proje!

İzmir'in köklü market zinciri Pehlivanoğlu ailesinin kardeş şirketlerinden Ali Pehlivanoğlu'nun sahibi Ali Pehlivanoğlu Torbalı'da 697 konut yapacak...

Bekir Bayram Boya Ekipmanları Limited Şirketi kuruldu!

Bekir Bayram Boya Ekipmanları Limited Şirketi bugün Pendik'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Muharrem Ege tarafından kuruldu. 

bekir pehlivanoğlu

bekir pehlivanoğlu bekir pehlivanoğlu

Ekonomide yaşanan sıkıntılara rağmen yatırımlarından vazgeçmeyen Pehlivanoğlu, Karşıyaka Girne Mağazası'nı yeniledi. Pehlivanoğlu Onursal Başkanı Bekir Pehlivanoğlu, Pehlivanoğlu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hanif Pehlivanoğlu ve Pehlivanoğlu İzmir Bölge Müdürü Ercan Kurtuldu'nun katıldığı açılışa, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Açılışta müşterilere lokma ve promosyon ürünler dağıtıldı. Açılışta konuşan Pehlivanoğlu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hanif Pehlivanoğlu, müşterilere daha kaliteli ve iyi hizmet sunabilmek için Girne Pehlivanoğlu mağazasını sıfırdan dizayn ettiklerini dile getirerek şunları söyledi: "Ekonomik krize rağmen yatırımlarımıza devam ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli. Bütün mağazalarımızı yenileyerek, yeni konseptimize uygun hale getireceğiz. Yeni açılacak mazağazalarımızda konseptemize uygun halde olacak."

Kısa bir süre sonra Aliağa'da üçüncü mazağazalarını açacaklarını ifade eden Hanif Pehlivanoğlu, "Şemikler'de de bir ay sonra Pehlivanoğlu mazağazamızın açılışını gerçekleştireceğiz. İki gün...