belediye gayrimenkul haciz

belediye gayrimenkul haciz

Artvin'in Hopa Belediyesi'nin, aralarından camiler ve mezarlıkların da bulunduğu tüm taşınmaz mallarına, borçları nedeniyle haciz geldi

Silivri Belediye Meclisi'nde gayrimenkul tahsisleri konuşulacak!

Silivri Belediye Meclisi’nin Aralık Ayı Meclis Toplantısı’nın 1. Birleşiminin 1. Oturumu, 2 Aralık tarihinde gerçekleştirecek. Toplantıda gayrimenkul tahsisleri konuşulacak.

Didim Belediyesi ve Nehirsan İnşaat davalık oldu!

Mağdur ettiği inşaat firmasına 1.5 milyonluk tazminatı ödeyemediği için belediye binasına haciz konulan CHP’li Didim Belediyesi değişik bir yönteme başvurdu.

Sarıkamış'ta 5.4 milyon TL'ye satılık 7 gayrimenkul!

Kars İli Sarıkamış ilçesinde bulunan gayrimenkuller 2886 sayılı Devlet İhale Kanununa göre ihale ile satılacak. Mülkiyeti Sarıkamış Belediye Başkanlığı'na ait olan 7 adet gayrimenkul toplamda 5 milyon 404 bin 560 TL bedel ile satışa sunuldu. 

Kepez Belediyesi'nden 31.8 milyon TL'ye satılık 8 gayrimenkul!

Mülkiyeti Antalya Kepez Belediye Başkanlığı'na ait olan 8 adet gayrimenkul toplamda 31 milyon 806 bin 100 TL bedel ile satışa sunuluyor. 

Gaziantep Belediyesi'nden 5.9 milyon TL'ye satılık 2 gayrimenkul!

Mülkiyeti Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na ait olan 2 adet gayrimenkul düğün salonu yapımı amacıyla toplamda 5 milyon 983 bin TL bedel ile satışa çıkarıldı. 

Nurdağı Belediyesi'nden 5.3 milyon TL'ye satılık 3 gayrimenkul!

Mülkiyeti Nurdağı Belediye Başkanlığı'na ait olan 3 gayrimenkul toplamda 5 milyon 361 bin 796 TL bedel ile satışa çıkarıldı. Satışa konu gayrimekullerin ihalesi 8 Haziran 2018 tarihinde yapılacak. 

Başiskele Belediyesi'nden 43.7 milyon TL'ye satılık 25 gayrimenkul!

Mülkiyeti Başiskele Belediye Başkanlığı'na ait olan 25 adet gayrimenkul toplamda 43 milyon 777 bin 500 TL bedel ile satışa çıkarıldı. Satışa konu olan gayrimenkullerin ihalesi 7 Mayıs 2018 tarihinde yapılacak. 

Eyüpsultan Göktürk'te satılık gayrimenkul! 49,5 milyon TL'ye!

Eyüpsultan Belediye Başkanlığı tarafından Eyüpsultan İlçesi, Göktürk Merkez Mahallesi'nde yer alan gayrimenkul 49 milyon 580 bin 922,00 TL bedelle satışa sunuluyor. 

Onikişubat Belediyesi'nden 3.6 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Onikişubat Belediye Başkanlığı tarafından  Karamanlı Mahallesi'nde yer alan gayrimenkul ihale ile satılıyor. İhale 20 Şubat'ta gerçekleşecek..

Kayseri Belediyesi'nden 11 milyon TL'ye satılık 8 gayrimenkul!

Mülkiyeti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığına ait olan 8 adet gayrimenkul toplamda 11 milyon TL bedel ile satışa çıkarıldı. 

Onikişubat'ta 12.1 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Onikişubat Belediye Başkanlığı tarafından Hayrullah Mahallesi'nde yer alan gayrimenkul ihale ile satılıyor. İhale 6 Şubat'ta gerçekleşecek..

Araplar Bandırma'da gayrimenkul yatırımı yapmak istiyor!

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Kafaoğlu: "Arap iş adamları gayrimenkul ve sağlık turizmi alanında yatırım yapmak istiyorlar. Moritanyalı bir iş adamı da maden konusunda yatırım yapmak istiyor" dedi. 

Çankaya Belediyesi'nden 111.4 milyon TL'ye satılık 23 gayrimenkul!

Çankaya Belediye Başkanlığı mülkiyetinde yer alan 23 gayrimenkul toplamda 111 milyon 461 bin TL bedel ile satışa sunulacak. 

belediye gayrimenkul haciz

belediye gayrimenkul haciz belediye gayrimenkul haciz

Artvin'in Hopa Belediyesi'nin, aralarından camiler ve mezarlıkların da bulunduğu tüm taşınmaz mallarına, borçları nedeniyle haciz geldi

Alınan bilgiye göre, bir akaryakıt istasyonu ile otobüs terminali kira borcu nedeniyle, alacaklıların başlattığı hukuki süreç sonunda, Hopa Belediyesi'ne ait, aralarında mezarlık, camiler, çeşmeler, dükkan ve iş yerlerinin de bulunduğu tüm taşınmaz malları için haciz işlemi başlatıldı.

Belediye Başkanı Turan Kasımoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, belediyenin borçları nedeniyle haciz işlemi başlatılmasında art niyet olduğunu iddia etti.

Akaryakıt istasyonuna olan 120 bin liralık borç nedeniyle, alacaklı ile daha önce anlaşma yaptıklarını, borcun 90 bin lirasını ödediklerini belirten Kasımoğlu, şöyle devam etti:

"Kalan borç 30 bin lira. Bu borç için icraya verip böyle bir girişim yaptılar. Terminalin kira borcu ise geçmiş dönemden gelen borçtur. Biz göreve geldikten sonra borcumuzu...