berkant kaç yaşında

berkant kaç yaşında

'Dekodizayn'ın yapımcı Vahe Kılıçarslan, 70'li yılların film yıldızı Serpil Örümcer'in evini baştan sona yeniledi

Gayrimenkul sektöründe en güçlü isimler!

Türkiye'nin en büyük CEO'ları hep merak edilir. Hangi okulda okudu, hangi bölümü bitirdi, kaç yaşında CEO oldu soruları araştırılıyor. İşte Türkiye'nin büyük gruplarını yöneten CEO'lar...

Bahattin Uçar kimdir?

Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar kimdir? Bahattin Uçar kaç yaşında?

Kentsel dönüşüm kira yardımı kaç TL oldu?

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında konutu ya da iş yeri yıkılan kimselere yer tahsisi ya da kira yardımı yapılıyor. Ağustos ayında kira bedelinde artış yapıldı. Peki kentsel dönüşüm kira yardımı kaç TL oldu?

Kadir Topbaş, yağışların İstanbul'a kaç günlük su kazandırdığını açıkladı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Kadir Topbaş, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ile Feshane Kültür Merkezi’nde Uluslararası Rumeli Balkan Trakya Kültür Günleri’ne katıldı. Topbaş, yağışların İstanbul'a kaç günlük su getirdiğini açıkladı.

Fikirtepe inatçısı Alaaddin Demirel, Vartaş'tan kaç daire alacak?

Fikirtepe inatçısı olarak kentsel dönüşümde sembol isim olan Alaaddin Demirel sonunda ikna oldu ve Vartaş Yapı ile sözleşmeyi imzaladı. Peki Alaaddin Demirel bu kaç daireye anlaştı? Alaaddin Demirel ve Vartaş nasıl anlaşabildi? İşte detaylar...

Risk tespiti yaptırılacak bina maksimum kaç katlı olmalıdır?

Kentsel dönüşümde riskli olarak tespit edilen yapılar yıkılarak yerine, yeni ve sağlam binalar inşa ediliyor. Peki risk tespiti yaptırılacak bina maksimum kaç katlı olmalıdır?Risk tespiti yaptırılacak bina için kat sınırı var mıdır?

Vasinin görev süresi kaç senedir?

Bir kimse, vasiyetini yerine getirmek veya mallarında ya da çocuklarının işlerinde tasarruf etmek üzere bir kimseyi vasi olarak tayin edebiliyor. Peki, vasinin görev süresi kaç senedir?

İstanbul'da kaç tane vergi dairesi var?

Vergi daireleri; mükelleflerini tespit eden, vergiyi denetleyen ve toplayan resmi daireler olarak karşımıza çıkıyor. Peki, İstanbul'da kaç tane vergi dairesi var? İstanbul vergi dairesi nerelerde var?

Ankara İstanbul hızlı tren YHT yaşlı bileti kaç lira?

Ankara İstanbul Yüksek Hızlı Tren (YHT) yaşlıları kaç liradan taşıyacak? İstanbul Ankara hızlı tren yaşlı bileti kaç TL? Yaşlılar, Ankara İstanbul YHT biletini kaç TL'den alacak? İşte Ankara İstanbul hızlı tren yaşlı bileti fiyatı....

Ankara İstanbul hızlı tren öğrenci bileti kaç TL?

Ankara İstanbul YHT öğrenci bileti kaç lira? Ankara İstanbul hızlı tren öğrenci bilet fiyatı ne kadar? Ankara İstanbul YHT öğrenci fiyatı nedir? İstanbul Ankara YHT öğrencileri kaç liradan taşıyacak? İşte cevaplar...

Ankara - İstanbul YHT bilet fiyatı kaç TL?

Başbakan Erdoğan, Ankara - İstanbul Yüksek Hızlı Tren (YHT) bilet fiyatının kaç TL olduğunu açıkladı. Yetişkinler için YHT fiyatı nedir? Çocuk ve yaşlılar için YHT bilet fiyatı ne kadar? YHT kaç gün ücretsiz?..

Yapı işlerinde çalışanların periyodik sağlık muayeneleri kaç yılda bir tekrarlanır?

Yapı işlerinde çalışanların işe girişinde, işin devamında en az yılda bir, bedence bu işlere dayanıklı olduklarına dair muayene olması gerekiyor. Yapı işlerinde çalışanların periyodik sağlık muayeneleri kaç yılda bir tekrarlanır?

Haziran ayında yabancıya kaç konut satıldı?

Konut satış istatistikleri, TÜİK tarafından açıklanan veriler arasında yer alıyor. Bu veriler Türkiye'de kaç konut satıldığını ve konut satışlarının nasıl gerçekleştiğini söylüyor. Peki Haziran ayında yabancıya kaç konut satıldı?

berkant kaç yaşında

berkant kaç yaşında berkant kaç yaşında

70'li yılların "Bayan Bacak" lakaplı film yıldızı Serpil Örümcer, zaman içinde büyük bir yıkım yaşadı, evsiz kaldı ama yine de yaşamdan kopmadı. Ve onun trajik öyküsü sonunda dikkat çekti, yardım elleri uzanmaya başladı. Bu ellerden biri de "Dekodizayn"ın yapımcı ve sunucusu Vahe Kılıçarslan'ınki... Kılıçarslan, "Bir lokma ekmeğe muhtacım" diyen Örümcer'in evini baştan sona yeniledi.

* Vahe Kılıçarslan'la nasıl bir araya geldiniz, size nasıl ulaştılar?       

- Star Haber benimle röportaj yapmıştı. Vahe bu haberi izleyince "Serpil ablama çok üzüldüm. Evi de çok kötü, ona yardım edeceğim" demiş. Gerçekten ev kötüydü. Kırık kanepelerde oturuyorduk. Doğru dürüst tek bir eşya yoktu.

* Ne zamandır bu durumda yaşıyorsunuz?     
 
- 1997'den beri bu haldeyim. Hayatım allak bulak oldu.  

* Bir zamanlar bir yıldızdınız, üstelik dönemin...