28 / 05 / 2022

Besa Grup projeleri

Besa Grup projeleri

Yaklaşık 50 yıldan bu yana Başkent Ankara’da çok sayıda proje konut ve iş merkezi projesine imza atan BESA Grup, İncek’teki ilk konut projesi için çalışmaları hızlandırdı.

BESA Grup dev projelere imza atmaya hazırlanıyor!

Hayata geçirdiği projelerle kentin modernleşmesinin öncülerinden olan BESA Grup, hedeflerini daha da büyüttü. Bugüne kadar 10 bin konut, 4 bini aşkın işyerine imza atan BESA Grup, 2016’da dev projelere imza atmaya hazırlanıyor.

Besa Grup 2.5 milyar dolarlık proje yapıyor!

Ankara Ticaret Odası Başkanı Salih Bezci şirketi Besa İnşaat ile atağa kalktı. Bugüne kadar 10 bin konut, 4 bin işyeri yapan Bezci, Ankara ve Bodrum'da yatırım maliyeti 1.5 milyar dolarlık projelere başladı.

Besa Grup Kent İncek'de çalışmalar sürüyor!

Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci "Ankara'da herkesin lüks konuta ulaşabilmesinin önünü açtığımız 850 konutluk Kent İncek projemizle, İncek'te konforlu yaşamı bir adım öteye taşıyacağız" dedi.

Besa Grup İncek'e 850 konutluk proje yapacak!

Besa Grup, Ankara İncek'te 54 dönüm arazi üzerinde 850 adet konut inşa edecek. Besa Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci ve Kent incek Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Işık imzaladığı sözleşmeyle dev proje 'Kent incek'in ilk adımı atıldı.

Besa Grup Ankara-İncek'te 850 konutlu proje için kolları sıvadı!

Besa Grup, Ankara-İncek'te 850 konutlu yeni bir projeye başlamak için kollan sıvadı. Kent İncek ismiyle yükselecek proje için Besa ve Kent İncek Yapı arasında imzalar da atıldı.

BESA Grup'tan Ankara'ya Kent İncek projesi!

Yaklaşık 40 yıldan bu yana hayata geçirdigi projelerle kaliteli yasama imza atan BESA Grup, Ankara'nın yeni gözde yerleşim merkezi İncek'te 54 dönüm arazi üzerinde 850 adet konut inşa edecek.

Plazalar ticari komşuluk dönemini başlattı!

Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci “Modern iş merkezleri, özlenen komşuluk ilişkilerini ve birlikte iş yapma kapısını yeniden açıyor. Plazalar ticari komşuluk dönemini başlattı” dedi.

Besa Grup 1.1 milyon Euro'luk yatırımla enerji üretecek!

Efe Bezci, "Toplam 1 milyon 100 bin avroya kurulması öngörülen Haymana Güneş Enerjisi yılda 1 milyon 800 bin kilowatt saat (kwh) elektrik enerjisi üretecek" dedi

Besa Grup, Haymana'daki güneş enerjisi santraliyle elektrik üretimine başlıyor!

Efe Bezci, "Toplam 1 milyon 100 bin avroya kurulması öngörülen Haymana Güneş Enerjisi yılda 1 milyon 800 bin kilowatt saat (kwh) elektrik enerjisi üretecek" dedi

Oktay Kaynarca’dan Besa Grup The BO Viera’ya tam not!

Başarılı oyuncu Oktay Kaynarca, Besa Grup’un Bodrum’da inşa ettiği The BO Viera’ya tam not verdi...

Besa Grup yeni projeleri için düğmeye bastı! Konutta ve turizmde çalışmalar hızlandı! 

Besa Grup, 50 yıldır çok sayıda projeye imza attı. Besa Grup yönetim kurulu üyesi Efe Bezci, şirketin yeni yatırımlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Besa Grup İstanbul projelerine odaklandı!

Gayrimenkulden enerjiye, bilişimden turizme farklı sektörlerde faaliyet göstermeye devam eden başkent Ankara’nın önemli şirketleri arasında yer alan Besa Grup, yeni projelere odaklandı.

Doğan Grup yeni konut projeleri için düğmeye bastı!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Doğan Grup CEO’su Erdoğan Yıldırım, hayata geçireceklerini yeni projeler hakkında önemli açıklamalar yaptı. İşte o açıklamalar...

Akkuş Grup'tan 3 yeni proje geliyor!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Akkuş Grup, Zeytinburnu, Esenyurt ve Bahçeşehir projeleri için düğmeye bastı.

The BO Viera'da yaşam Temmuz'da başlıyor!

Besa Grup tarafından Bodrum Gündoğan'da hayata geçirilen The Bo Viera'da ilk etap teslimi Temmuz'da yapılacak. Projede villa fiyatları 575 bin Euro'dan başlıyor. 

Şule Alp, BESA Pazarlama Direktörü oldu!

BESA Grup'un satış ve pazarlama koordinatörlüğünü yapan Şule Alp Yönetim Kurulu toplantısında alınan kararla Pazarlama Direktörü oldu.

Invest Grup'tan 2.2 milyar TL'lik gayrimenkul yatırımı!

Son 10 yılda gayrimenkul projeleri ile dikkat çeken Invest Grup, yeni yılda 2,2 milyar TL yatırım yapmayı planlıyor.

2021’de gayrimenkulde yeni rekorlar gelebilir!

Pandemiye rağmen gayrimenkule olan talebin düşmediğini dile getiren Besa Grup Satış ve Pazarlama Koordinatörü Şule Alp 2021 yılında yeni rekorların gelebileceğini söyledi.

Bodrum’da gayrimenkul fiyatları katlandı!

Besa Grup Satış ve Pazarlama Koordinatörü Şule Alp, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüsün Bodrum’a ilgiyi durdurmadığını söyledi.

Gayrimenkulün yıldızı Bodrum!

Besa Grup Satış ve Pazarlama Koordinatörü Şule Alp, koronavirüsün Bodrum'a olan ilgiyi azaltmadığını belirterek, Bodrum'un gayrimenkul sektöründe yıldız olduğunu dile getirdi. 

Bodrum'da konut ve arsa fiyatları arttı!

Besa Grup Satış ve Pazarlama Koordinatörü Şule Alp, Bodrum'da konut ve arsa fiyatlarının da artığını söyledi.

Şule Alp, Gümüş Kariyer Ödülleri'ne layık görüldü!

BY Protokol Dergisi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen 'Gümüş Kariyer Ödülleri' 7 Kasım'da gerçekleşti. Törende Besa Grup Satış ve Pazarlama Koordinatörü Şule Alp de ödül aldı.

Besa Grup projeleri Haberi

Besa Grup projeleri

Yaklaşık 50 yıldan bu yana Başkent Ankara’da çok sayıda proje konut ve iş merkezi projesine imza atan BESA Grup, İncek’teki ilk konut projesi için çalışmaları hızlandırdı. Herkesi kaliteli yaşamla tanıştırmak isteyen BESA Grup, kentin en gözde yerleşim merkezlerinden İncek’te hayata geçirecekleri dev konut projesine başladı. Yıla büyük hedeflerle giren BESA için bu projenin oldukça önemli olduğunu kaydeden BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, şunları söyledi:


“Biz tüm gelir ve yaş gruplarının kaliteli bir yaşamla tanışmasını isteyen bir firmayız. İncek, şu an Ankara’nın en gözde yerleşim yerlerinden biri. Bu önemli bölgede iki proje hayata geçirecek olmanın heyecanını taşıyoruz. Projelerimizden ilkinin çalışmalarına başladık. Gerek BESA kalitesinin titizlikle işleneceği konutları, gerek sosyal alanları gerekse bölgenin de verdiği avantajla kentin en çok dikkati...