Besa Grup

Besa Grup

Geçmiş dönem ATO Başkanlığı görevini yürüten, Besa Grup Yönetim Başkanı Salih Bezci ve Yönetim Kurulu üyesi oğlu Efe Bezci, MAG Babalar Günü özel içeriğine konuk oldu.

Konutta buçuklu dönem!

Artık standart hale gelen konut ‘tipolojisi’, inşaat sektörünün yenilikçi aktörleri sayesinde değişmeye başladı. Bilinen planlar üzerine getirilen farklı bakış açılarına son olarak “buçuklu” konutlar da eklendi.

İstihdamın yükünü inşaat sırtlıyor!

Ekonominin lokomotifi inşaat sektöründe, yıllanmış firmalar hem binlerce kişinin yaşam standartlarını yükseltiyor, hem de sağladıkları iş imkanlarıyla ülke ekonomisine destek oluyor.

BESA Grup İncek'teki ilk konut projesine başladı!

Yaklaşık 50 yıldan bu yana Başkent Ankara’da çok sayıda proje konut ve iş merkezi projesine imza atan BESA Grup, İncek’teki ilk konut projesi için çalışmaları hızlandırdı.

BESA Grup dev projelere imza atmaya hazırlanıyor!

Hayata geçirdiği projelerle kentin modernleşmesinin öncülerinden olan BESA Grup, hedeflerini daha da büyüttü. Bugüne kadar 10 bin konut, 4 bini aşkın işyerine imza atan BESA Grup, 2016’da dev projelere imza atmaya hazırlanıyor.

AVM kiralarında dolar kuru ayarı!

Son dönemde dövizde yaşanan artış AVM'leri de harekete geçirdi. Dolar ve avro ile kira alan bazı AVM'ler kurları sabitledi, bazısı TL'ye dönmeyi değerlendiriyor. İşte ayrıntılar...

BESA Grup Ankara'daki öğrencilere yeni konut projeleri üretecek!

Bugün üniversiteliler çok sayıda kişinin kaldığı daracık yurt odaları yerine, yoğun ders yükünü azaltacak ve özgürce yaşam olanağı sağlayacak konfordaki mekanları tercih ediyor.

Besa Grup İncek'e 850 konutluk proje yapacak!

Besa Grup, Ankara İncek'te 54 dönüm arazi üzerinde 850 adet konut inşa edecek. Besa Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci ve Kent incek Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Işık imzaladığı sözleşmeyle dev proje 'Kent incek'in ilk adımı atıldı.

BESA Grup, Ankara'da Kent İncek projesini hayata geçirecek!

Yaklaşık 40 yıldan bu yana hayata geçirdiği projelerle Başkent'in modern bir yüze kavuşmasında pay sahibi olan BESA Grup, Ankara İncek'te 54 dönüm arazi üzerinde 850 adet konut inşa edecek.

BESA'dan 850 konutluk dev proje atağı!

BESA Grup, Ankara'nın gözde yerleşim merkezi İncek'te 54 dönüm arazi üzerinde 850 adet konut inşa edecek. Kent İncek projesinde, 5 farklı tipte lüks konut bulunuyor.

Efe Bezci: Plazalarda komşuluk kültürü başladı!

Ahilik geleneğinin bir parçası olan, günümüz iş adamlarının özlemle andığı "komşuluk kültürü" plazalardaki "ticari komşuluk" ile yeniden canlanıyor. Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, ''Ticari komşuluk başladı'' dedi.

Besa Grup, Haymana'da elektrik üretimine başlıyor!

Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, "Haymana ilçesi Balçıkhisar beldesinde kurduğumuz 4 bin 600 adet panelden oluşan güneş enerjisi santrali ile ilk etapta bin 200 evin elektrik ihtiyacı karşılanacak" bilgisini verdi...

Besa Grup 40 yılda 6.000 lüks konut üretti!

Besa Grup, Başkent’in gözde bölgelerinde projeler hayata geçirmeye devam ediyor. İnşa ettiği iş merkezi, AVM ve konutlarla Ankara’nın gelişiminde büyük rol oynayan Besa Grup, “lüks konut” kavramını da Başkentlilerle tanıştıran firma olarak öne çıkıyor...

Efe Bezci: Besa İnşaat yoluna Besa Grup olarak devam edecek!

Bundan böyle yoluna "Besa Grup" olarak devam edeceklerini bildiren Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, kaliteden ödün vermeden yeni projeler hayata geçirmeye devam edeceklerini bildirdi.

Besa İnşaat'ın ismi Besa Grup olarak değiştirildi!

Yaklaşık 40 yıldır inşaat sektöründe başarılı işlere imza atan Besa İnşaat, artık yeni bir kurumsal kimliğe sahip. Firma bundan böyle “Besa Grup” olarak çalışmalarını sürdürecek..

Ankara Kent İncek projesi 2020'de teslim edilecek!

İnşaat firması BESA Grup, Başkent Ankara'da başlattığı Kent İncek projesini Haziran 2020’de teslim edeceğini duyurdu.

Ali Efe Bezci, Beşiktaş Fulya Kompleksi ve Fulya AVM sorumlusu oldu!

Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ali Efe Bezci, Beşiktaş Fulya Kompleksi ve Fulya AVM sorumlusu oldu...

Salih Bezci'den The BO Viera açıklaması!

BESA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, The BO Viera ile ilgili açıklama yaptı. İşte Bezci'nin açıklaması;

BESA Grup yeni proje için kollarını sıvadı!

BESA Grup’un Bodrum’da inşa ettiği The BO Viera projesinde ilk etabın teslimleri yılsonuna kadar yapılacak. Müthiş bir günbatımı manzarası sunan proje, Bodrum’un odak noktası Türkbükü ve Gündoğan’ın arasında yer alan Küçükbük Koyu’nda hayata geçiriliyor...

BESA Grup BO Viera projesinin tanıtımını yaptı!

BESA Grup The BO Viera projesinin tanıtımı için yeni açılan Zorlu Center'daki ofisinde yaza merhaba partisi ile yaptı. Bodrum Küçükbük Koyu'nda hayata geçirilen projenin ilk etabının 2019 yılı sonunda teslimi planlanıyor. 

The BO Viera projesinin Katar lansmanı gerçekleştirildi!

BESA Grup, 200 milyon dolarlık yatırım ile Bodrum’da hayata geçireceği The BO Viera projesinin Katar lansmanını, tamamı Türk sermayeli ONYX Opportune WLL’in temsilciliğinde Doha’da yapıldı. 

The BO Viera’nın inşaatı hızla sürüyor!

BESA Grup, Bodrum’un en büyük projesi olacak şekilde hayata geçirdiği The BO Viera’nın inşaatına hızla devam ediyor.

Efe Bezci ile Çağla Baykam evlendi!

İş dünyasının gözde çifti KAM A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Çağla Baykam ve BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, Çırağan Sarayı’nda düzenlenen rüya gibi bir düğün töreni ile evlendiler.

The BO Viera’nın yüzde 25’i satıldı!

Ankaralı Besa Grup da Bodrum’u radarına aldı. 200 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen The BO Viera’nın yüzde 25’i satıldı. Salih Bezci, “Projemiz tamamlandığında yüzde 25 prim yapacak” diye konuştu. 

Bodrum The BO Viera'ya Cityscape Global'dan yoğun ilgi!

Besa Grup tarafından Bodrum'da hayata geçirilen The BO Viera projesi 2-4 Ekim tarihleri arasında Dubai World Trade Centre’da düzenlenen Cityscape Global fuarında tanıtıldı.

The BO Vue Hotel Bodrum için imzalar atıldı!

Hilton, Türkiye’deki ilk Curio Collection resort otelini BESA Grup Güvencesi ile Bodrum'da açıyor. The BO Vue Hotel Bodrum için imzalar bugün İstanbul'da atıldı...

Bodrum The BO Vue için imzalar atıldı!

Hilton, Türkiye'deki ilk Curio Collection resort otelini açmak için inşaat sektöründe faaliyet gösteren BESA Grup ile anlaştı. The BO Vue Otel 2021'de Bodrum'da açılacak.

Hiton ve Besa Grup'tan The BO Vue anlaşması!

Hilton ve Besa Grup 18 Temmuz'da gerçekleşecek basın davetiyle "The BO Vue" anlaşması imzalayacak. İmzalanacak anlaşma Türkiye ve Bodrum'a değer katacak.

Besa Grup

Besa Grup Besa Grup

Ankara’nın başarılı iş adamlarından Salih Bezci ve Efe Bezci MAG Haziran sayısına konuk oldu. Baba oğul üzerine gerçekleştirilen sıcak sohbette özel açıklamalarda bulunan Salih Bezci, “Babalık zevkini biraz geç yaşadım. Allah bana pırıl pırıl üç evlat verdi. İlk yavrumu kucağıma aldığımda dünyanın en mutlu kişisi bendim” diye konuştu. Babasının kendi için her zaman rol model olduğunu söyleyen Efe Bezci ise “Küçükken hep babam gibi güçlü olmak, onun gibi yürümek, konuşmak isterdim ve davranışlarını taklit ederdim. Şimdi bakıyorum da, öne çıkan birçok özelliğim babamdan geliyor. Mesleğimi seçerken dahi babamın izinden gittim. Bir ortak özelliğimiz de ikimizin de çok koyu Beşiktaşlı olması ” dedi.


Salih Bezci

Ne zaman baba oldunuz ve baba olduğunuzda neler hissettiniz?

Babalık zevkini biraz geç yaşadım. Ama Allah bana pırıl...