Besay İnşaat Hafriyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi iletişim 

Besay İnşaat Hafriyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi iletişim 

Besay İnşaat Hafriyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Beyazıt Bestami Yüksel tarafından kuruldu.

Besay İnşaat Hafriyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!  

Besay İnşaat Hafriyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Beyazıt Bestami Yüksel tarafından kuruldu.

Efeberk Turizm İnşaat Hafriyat Taahhüt Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!  

Efeberk Turizm İnşaat Hafriyat Taahhüt Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 40 bin TL sermaye bedeli ile Canan Emlek tarafından kuruldu.

Bkr Elektrik Metal İnşaat Hafriyat Akaryakıt Nakliyat Orman Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!  

Bkr Elektrik Metal İnşaat Hafriyat Akaryakıt Nakliyat Orman Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Burak Demir tarafından kuruldu.

Sevi Metal Mamülleri İnşaat Hafriyat Ve Nakliye Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sevi Metal Mamülleri İnşaat Hafriyat Ve Nakliye Ticaret Limited Şirketi Maltepe'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Burak Dursun tarafından kuruldu.

Eymenler Yapı İnşaat Hafriyat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Eymenler Yapı İnşaat Hafriyat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Başakşehir'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Hamza Bildirici ve Sezgin Temel tarafından kuruldu.

Arda Taşıt Gayrimenkul İnşaat Hafriyat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Şirketi kuruldu!

Arda Taşıt Gayrimenkul İnşaat Hafriyat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Şirketi Üsküdar'da 10 bin TL sermaye bedeli Enver Bayoba ve Şafak İnce tarafından kuruldu.

Koç Atık Yönetimi İnşaat Hafriyat Nakliye Temizlik Emlak Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Koç Atık Yönetimi İnşaat Hafriyat Nakliye Temizlik Emlak Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile bugün Çağrı Koç tarafından kuruldu.

Dural Yapı İnşaat Hafriyat Otomotiv Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dural Yapı İnşaat Hafriyat Otomotiv Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Eyüpsultan'da 80 bin TL sermaye bedeli ile Ali Körkılıç tarafından kuruldu.

CK Korkmazlar İnşaat Hafriyat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

CK Korkmazlar İnşaat Hafriyat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 1 milyon TL sermaye bedeli ile Soner Can Korkmaz tarafından kuruldu.

Aykaray İnşaat Hafriyat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aykaray İnşaat Hafriyat Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Eyüpsultan'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Aydın Karaca tarafından kuruldu.

Keskinoğlu Mühendislik İnşaat Hafriyat ve Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Keskinoğlu Mühendislik İnşaat Hafriyat ve Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Metin Keskin tarafından kuruldu.

Yeni Trakya İnşaat Hafriyat Peyzaj ve Asfalt Pazarlama Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yeni Trakya İnşaat Hafriyat Peyzaj ve Asfalt Pazarlama Ticaret Limited Şirketi Silivri'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Hasan Güneş tarafından kuruldu.

Efeist Petrol İnşaat Hafriyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Efeist Petrol İnşaat Hafriyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Muzaffer Tezcan tarafından kuruldu.

Besay İnşaat Hafriyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi iletişim 

Besay İnşaat Hafriyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi iletişim  Besay İnşaat Hafriyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi iletişim 

Besay İnşaat Hafriyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Beyazıt Bestami Yüksel tarafından kuruldu.

Besay İnşaat Hafriyat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi konusu: 
İNŞAAT HAFRİYAT a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak,kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. b. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. c. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı...