13 / 08 / 2022

Beşerler Grup ciro

Beşerler Grup ciro

Beşerler Grup, 2010’dan itibaren eğitim mobilyalarına odaklanarak ciroyu 17 milyon liradan 37 milyon liraya taşımayı başardı. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Karaman, “Asıl başarı babamızı emekli etmek oldu." dedi

Eskan Grup Turizm Emlak İnşaat İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Eskan Grup Turizm Emlak İnşaat İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Manouchehr Eskandarzadeh tarafından kuruldu.

Cnm Grup İnşaat Taahhüt Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Cnm Grup İnşaat Taahhüt Ve Ticaret Anonim Şirketi Beşiktaş’ta  50 bin  TL sermaye bedeli ile Turhan Mildon ve Enishan Coşan tarafından kuruldu.

Men Grup İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Men Grup İnşaat Limited Şirketi  Beşiktaş’ta  100 bin TL sermaye bedeli ile Mert Güngör tarafından kuruldu.

Rayan Grup Proje İnşaat Ve Yatırım Limited Şirketi kuruldu!

Rayan Grup Proje İnşaat Ve Yatırım Limited Şirketi Beşiktaş’ta  100bin TL sermaye bedeli  ile Jasser Kheır tarafından kuruldu.

Terra Grup Gayrimenkul Anonim Şirketi kuruldu!

Terra Grup Gayrimenkul Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 5 milyon TL sermaye bedeli ile Berrak Savaş tarafından kuruldu.

Svs Grup İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Svs Grup İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 300 bin TL sermaye bedeli ile Savaş Reçber tarafından kuruldu.

Beşiktaş'ta kira kavgası: 4 yaralı!

İstanbul Beşiktaş'ta iki grup arasında dükkan kirası nedeniyle çıkan silahlı kavgada 4 kişi yaralandı. 

ACY Şirketler Grubu 100 milyon TL ciro hedefliyor!

İnşaat, gayrimenkul, tarım-hayvancılık, turizm, dış ticaret, tekstil, halı ve filo kiralama sektörlerinde faaliyet gösteren ACY Şirketler Grubu, rotasını teknolojiye kırdı. Grup, bu yıl iki yeni teknoloji girişimini devreye alıp 100 milyon TL ciro hedefliyor.

Enternasyonelleri Grup İnşaat Metal Hırdavat Limited Şirketi kuruldu!

Enternasyonelleri Grup İnşaat Metal Hırdavat Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 150 bin TL sermaye bedeli ile Burak Beşparmak tarafından kuruldu.

Toco Grup Emlak İnşaat Gıda Tarım Turizm Sanayi Ticaret İthalat Ve İhracat Anonim Şirketi kuruldu!

Toco Grup Emlak İnşaat Gıda Tarım Turizm Sanayi Ticaret İthalat Ve İhracat Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Oktay Öter tarafından kuruldu.

Ali Efe Bezci, Beşiktaş Fulya Kompleksi ve Fulya AVM sorumlusu oldu!

Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ali Efe Bezci, Beşiktaş Fulya Kompleksi ve Fulya AVM sorumlusu oldu...

Canaslan Grup İç ve Dış Ticaret  Limited Şirketi kuruldu!    

Canaslan Grup İç ve Dış Ticaret  Limited Şirketi Beşiktaş'ta 250 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Furkan Paşayiğit tarafından kuruldu. 

Süvari Grup İthalat İhracat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!    

Süvari Grup İthalat İhracat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi Beşiktaş'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Kadda Sehimi ve Murat Süvari ortaklığında kuruldu. 

Beşerler Grup ciro Haberi

Beşerler Grup ciro


Türkiye’nin aile şirketlerindeki ‘kurumsallaşamama’ sorunu genellikle trajik sonlara yol açıyor. Türk şirketlerinin sadece yüzde 10’u üçüncü kuşağa intikal edebiliyor. İşte bu sorunu aşan ve ikinci kuşağa geçtikten sonra daha sağlıklı bir yönetim yapısına kavuşan şirketlerimizden Beşerler Grup, 2010 yılından bugüne cirosunu 17 milyon liradan 37 milyon liraya taşımayı başardı. Üstelik bu cironun yüzde 20’si ihracattan geliyor. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Karaman, 2010’da eğitim mobilyalarına odaklandıklarını belirtiyor ve proje bazlı tefrişlerle de hızlı büyüme yakaladıklarını anlatıyor. Karaman, şirketin kurucusu babası Zeki Karman’ı 65 yaşında re’sen (zorunlu) emekli ettiklerini ve ikinci kuşak olarak daha kurumsal bir şirket yönetimi uyguladıklarını anlatıyor. Mehmet Karaman şöyle konuşuyor:


ERZİNCAN’DAN KOCAELİ’NE


Erzincanlıyız. 5 erkek 2 kız olmak üzere 7 kardeşiz. Babamız Zeki Karaman, 1960’da Erzincan’da metal eşya, masa...