Beykoz Belediyesi satılık arsa

Beykoz Belediyesi satılık arsa

Beykoz Belediyesi Çubuklu Mahallesi'ndeki arsasını yeniden satışa çıkardı

Beykoz Belediyesi 3 bin 296 metrekare arsa satacak!

Beykoz Belediye Başkanlığı Çubuklu Mahallesi'nde arsa satacak

Beykoz Belediyesi Hizmet Binası açıldı!

Beykoz Belediyesi’nin en önemli yatırımları arasında yer alan, Beykoz Belediyesi Beykoz Belediyesi Hizmet Binası hizmete açıldı.

Beytaş Beykoz Belediyesi Halk Paz. İşlt.Ve Tic.Anonim Şirketi Beykoz Katı Atık Toplama Ayırma Şubesi açıldı!

Beytaş Beykoz Belediyesi Halk Paz. İşlt.Ve Tic.Anonim Şirketi Beykoz Katı Atık Toplama Ayırma Şubesi bugün 24 milyon TL sermaye bedeli ile açıldı.

Beykoz Belediyesi, mesire alanını Okçular Vakfı’na verdi!

Beykoz Belediyesi, Orman ve Su İşleri Bakanlığı’ndan kiraladığı mesire alanının kullanım hakkını 2043 yılına kadar 'bedelsiz bir şekilde' Okçular Vakfı’na verdi...

Beykoz Belediyesi yıl sonu değerlendirme toplantısı yapıldı!

Beykoz Belediyesi bir senelik yatırım ve çalışmaların masaya yatırıldığı Yılsonu Değerlendirme Toplantısı’nı gerçekleştirdi.

Beykoz Belediyesi'nin 2019 bütçesi 465 milyon TL!

Beykoz Belediyesi Meclisi 465 Milyon Türk Lirası olarak belirlenen 2019 Yılı Mali Bütçesi’ni oy çokluğuyla kabul etti.

İmar barışı Beykoz Belediyesi'nde masaya yatırılacak!

Beykoz Belediyesi Meclisi’nin Eylül ayı son toplantısında açıklamalar yapan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “İmar barışında öngörünüm Ekim’de mecliste görüşülecek” dedi.

Beykoz Belediyesi'nden Selim’e yeni hizmet binası!

Beykoz Belediyesi’nin kardeş şehri olan Kars’ın Selim ilçesinde inşa ettiği Selim Belediyesi Hizmet Binası ve Yücel Çelikbilek Kültür Merkezi açıldı.

Beykoz Belediyesi'nde imar görüşüldü!

Beykoz Belediyesi Meclisi, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in başkanlığında Ekim Ayı’nın ilk toplantısını yaptı. Toplantıda imar görüşüldü.

Beykoz Belediyesi Meclis Binası'nın inşaatı başladı!

Beykoz Belediyesi, meclis çalışmalarının daha modern bir mekânda yürütüleceği yeni meclis binasının inşaatına başladı.

Beykoz Belediyesi'nden imar bilgilendirme toplantısı!

Beykoz Belediyesi Çavuşbaşı Bölgesi ve Görele Mahallesi sakinleri için bir bilgilendirme toplantısı yaptı. Toplantıda imar planlarıyla ilgili çalışmalar anlatıldı.

Beykoz Belediyesi'nden imar planları bilgilendirme toplantısı!

Beykoz Belediyesi, Boğaziçi Gerigörünüm ve Etkilenme Bölgesi 1. Etap 1/1000 Ölçekli İmar Planlarının kapsadığı mahallelerin muhtarlarını düzenlediği toplantıyla bilgilendirdi.

Beykoz Belediyesi Aralık ayı toplantıları başladı!

Beykoz Belediyesi Meclisi Aralık ayı toplantısının ilk birleşimi, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in başkanlığında gerçekleşti.

Beykoz Belediyesi'nden Hilvan’a Kadın Kültür Evi!

Beykoz Belediyesi tarafından kardeş kent protokolü kapsamında Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde yapımı tamamlanan Çok Amaçlı Kadın Kültür Evi'nin açılışı gerçekleştirildi.

Beykoz Belediyesi satılık arsa

Beykoz Belediyesi satılık arsa Beykoz Belediyesi satılık arsa

Beykoz Belediye Başkanlığı kendi mülkiyetinde bulunan Çubuklu Mahallesi´nde yer alan 7 bin 670 metrekare yüzölçümündeki arsasını satışa çıkardı. Daha öncede satışa çıkmasına rağmen satılamayan arsanın 26 Eylül 2009 tarihinde onaylanan 1/1000 ölçekli Koruma Amaçlı Uygulama İmar Planında yer alan yapılandırma koşullarına göre üzerine en fazla 10.5 metre yaüksekliğinde bina yapılabillecek. Yine imar planlarına göre arsa ticaret alanı, akaryakıt tesis alanı, dini tesis alanı, yeşil alan ve yol olarak konumlandırıldı.
Arsanın tahmini bedeli için 23 milyon 10 bin TL değer biçen Beykoz Belediyesi geçici teminat olarak 690 bin 300 TL tayin etti. İhale 7 Eylül 2010 tarihinde gerçekleştirilecek.
Hüseyin BELİBAĞLI/emlakkulisi.com

Detaylı bilgi için tıklayın

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun...