beyoğlu restorasyon projeleri

beyoğlu restorasyon projeleri

İSTANBUL-Marmara bölgesinin belediye başkanları Beyoğlu Belediyesinin organize ettiği "Beyoğlu Başkanlar Buluşması" etkinliğinde bir araya geldi. Başkan Demircan dev projeleri yerinde inceledi.

Ahmet Misbah Demircan: Beyoğlu'nda her yer çok kıymetlendi!

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, İstiklal Caddesi üzerinde cephesi yenilenen binalara dikkat çekerek,“ vatandaş artık binasına sahip çıkıyor. Tarihi binalar artık aslına uygun restore edilerek, Beyoğlu’nun ruhuna uygun kullanılıyor" dedi

Beyoğlu'na millet bahçesi müjdesi! 

Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, Beyoğlu'nda yapılacak projeleri açıkladı. Yıldız, İnebolu Pazarının kurulduğu yerde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından millet bahçesi yapılacağını belirtti....

Beyoğlu, MIPIM 2018 Fuarı'nda ilgi odağı oldu!

Beyoğlu Yatırımcılar Grubu (BIG), 25 yatırımcı ve 25 proje ile MIPIM 2018 Fuarı'na damga vurdu. Beyoğlu’nun Galataport, Haliçport, Taksim 360, Okmeydanı, Piyalepaşa İstanbul ve Örnektepe projeleri yabancı yatırımcıların ilgisini çekti. 

Vasip Şahin, Beyoğlu'ndaki projeleri inceledi!

İstanbul Valisi Vasip Şahin ,Beyoğlu Belediyesi’ni ziyaret etti. Vali Şahin Beyoğlu’nda hayata geçirilen projeleri yerinde inceledi. 

Beyoğlu yatırımları masaya yatırıldı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Beyoğlu Belediyesi’ni ziyaret etti. Başkan Uysal Beyoğlu projeleri hakkında bilgiler aldı.

Beyoğlu Narmanlı Han restore edildi!

İstanbul'da Beyoğlu’nun simge yapılarından 186 yıllık Narmanlı Han’ın ön cephesi ortaya çıktı, binadaki restorasyon tartışması tekrar başladı. 

Beyoğlu Narmanlı Han 3 ay sonra açılacak!

Beyoğlu’ndaki tarihi Narmanlı Han’da yapılan restorasyon çalışmalarına ilişkin bilgi veren projenin mimarı Dr. Sinan Genim hanın en geç 3 ay sonra kapılarını açacağını müjdeledi....

Beyoğlu’nda son 13 yılda bina stoklarına yatırım yapıldı!

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, bölgedeki yatırımları ve projeleri anlattı. Demircan, “Bir şehri ayağa kaldıran ticareti, alışverişi ve tercih edilmesidir. Hareketin olmadığı yerde bereketin de olması mümkün değildir” şeklinde konuştu.

Beyoğlu Yusuf Ağa Sıbyan Mektebi restore edildi!

18. yüzyıl mimarisinin önemli yapıtlarından birisi olan Yusuf Ağa Sıbyan Mektebi’nde Beyoğlu Belediyesi’nin destekleriyle başlatılan restorasyon çalışması tamamlandı.

Beyoğlu projeleri MİPİM 2017’nin gözdesi oldu!

Beyoğlu, 35 yatırımcı ve 47 proje ile MİPİM 2017 Gayrimenkul Fuarı’na damgasını vurdu.

Beyoğlu projeleri 1 trilyon dolarlık global şirketlerin radarına girdi!

MIPIM 2017 Fuarı dün başladı. Fuara katılan Beyoğlu Yatırımcılar Grubu’nun, değeri 20 milyar doları bulan projeleri, 1 trilyon dolarlık global şirketlerin radarına girdi

Taksim 360 projesi, Beyoğlu'na yeni bir soluk getirecek!

Türkiye'nin en büyük dönüşüm projeleri Beyoğlu'nda hayat buluyor. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, "Taksim 360 projesi tamamlandığında Beyoğlu'na yeni bir soluk ve zenginlik getirecek" dedi.

Beyoğlu'na 3 yılda 10 milyar dolarlık yatırım yapılacak!

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, "Ülkemizin en prestijli ve değerli projeleri, en büyük kentsel dönüşüm projeleri Beyoğlu’nda yükseliyor. Yaşanan talihsiz olaylara rağmen önümüzdeki 3 yılda bölgemizde 10 milyar dolarlık bir yatırımın hayata geçmesini bekliyoruz. " dedi.

Beyoğlu Belediyesi'nden MIPIM 2017 çıkarması!

Beyoğlu dev projeleriyle MIPIM 2017'nin gözdesi olacak. Beyoğlu Belediye Başkanı Demircan, "Tarlabaşı ve Piyalepaşa projeleri katıldığı tüm yabancı fuarlarda karşılığını alıyor. Finalde de Beyoğlu kazanıyor" dedi.

beyoğlu restorasyon projeleri Haberi

beyoğlu restorasyon projeleri

İSTANBUL-Marmara bölgesinin belediye başkanları Beyoğlu Belediyesinin organize ettiği "Beyoğlu Başkanlar Buluşması" etkinliğinde bir araya geldi. Beyoğlu Belediyesi'nin başkanlık binasında düzenlenen etkinlikte, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Belediye Başkanlarına, Beyoğlu'nda devam eden restorasyon ve kentsel dönüşüm çalışmalarını video ve maketler üzerinden anlattı. Heyet daha sonra hep beraber yeni restore edilen Belediye binasını gezdi. 


Başkan Demircan'la birlikte restorasyonu devam eden İstiklal Cadddesi'ndeki Emek Sineması ile Beyoğlu'ndaki dev projeler arasında yer alan Tarlabaşı 360 Projesi'ni de yerinde inceleyen başkanlar, çalışmalara hayran kaldı. 


Başkan Demircan, tarihi mekanlardan Emek Sineması ile Tarlabaşı Projesi'ndeki özel restorasyon çalışmalarının devam ettiğini belirterek, "Bugün buralarda incelemeler yapıyoruz. 

Bir yandan da tekil binalarda restorasyonlarımız devam ediyor. Galata Port, Haliç Port hazırlıklarını devam ettiriyor. Binalar tek başına yenilenmelerini gayet iyi yapıyorlar. Tapuları...